Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eimutis ieško žmonos! „Jam puikiai tiktų putiova Coliukė“

Giedrė Balutytė ir Eimutis Kvoščiauskas
V. Ovadnevo nuotr. / Giedrė Balutytė ir Eimutis Kvoščiauskas
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klysta tie žmonės, kurie tvirtina, kad gerus bičiulius mes surandame tik vaikystėje ar mokyklos suole. Iš tiesų tikrą draugą galima sutikti ir gerokai vėliau. Projekte „Žvaigždžių duetai“ susipažinę Eimutis ir Giedrė taip susidraugavo, kad jie ne tik lankosi vienas pas kitą svečiuose, šėlsta vakarėliuose, bet ir žino didžiausias vienas kito paslaptis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Eimutis Kvoščiauskas.
Gimimo data, vieta: 1981 01 08, Kauno r., Vilkija. 29 m.
Šeiminė padėtis: nevedęs.
Veikla: aktorius.

Vardas, pavardė: Giedrė Balutytė.
Gimimo data, vieta: 1980 04 19, Vilnius. 30 m.
Šeiminė padėtis: išsiskyrusi; augina dvi dukras – Augustę (10) ir Gabiją (3).
Veikla: dainininkė.

V. Ovadnevo nuotr./Eimutis Kvoščiauskas
V. Ovadnevo nuotr./Eimutis Kvoščiauskas

Eimučio klausimai Giedrei:

Su kokiu pasaulinio garso dainininku norėtumei sudainuoti duetu?

AC/DC koncerte norėčiau nors už būgnininko pastovėti, kad niekas manęs nematytų, ir galėčiau jiems nors porą dainų pritarti. Be to, man labai patinka Rodas Stewartas, tad duetu sudainuočiau ir su juo.

Kadangi neseniai Tau suėjo 30 metų, kaip save įsivaizduoji dar po trisdešimties?

Būsiu dar gražesnė! Kai peržiūriu nuotraukas, darytas prieš dešimt metų, tai plaukai ant galvos pasišiaušia. Taigi, kuo tolyn – tuo gražyn. Su draugais juokaujam, kad aš, pagimdžiusi pirmąjį vaiką, išgražėjau, o po antrojo – dar labiau. Kai pagimdysiu trečiąjį (juokiasi)... Jeigu paveldėjau mamos genus, kuri, būdama 65 metų, atrodo fantastiškai, tai po trisdešimties metų, manau, atrodysiu tikrai neblogai.

Kuo vaikystėje svajojai būti užaugusi?

Labai norėjau būti šokėja... Kadangi Dievulis davė ir ūgį, ir smūgį, tapau dainininke.

Dabar prisipažink, ar atsimeni mano mamos vardą?

Jėzau, dabar man šakės! Nepamenu! Tačiau puikiai prisimenu Tavo mamos veidą ir palendvicą, kurią iš jos gavau dovanų. Po vieno „Žvaigždžių duetų“ filmavimo Tavo mama laukė manęs, išbučiavo tarsi savo vaiką, tad kokia gėda neatsiminti jos vardo...

Trys vyriškos savybės, kurios Tave labiausiai žavi?

Labai mėgstu sąžiningus ir patikimus vyrus. Vertinu jų vyriškumą. Nei liurbiai, nei moliai man nepatinka. Mano gyvenimo partneris turi būti toks pat pasiutęs, kaip ir aš, pasižymėti geru humoro jausmu.

Kokia vyriška yda Tave labiausiai nervina? Ar aš ją turiu?

Įvardysiu dvi ydas. Nekenčiu nevalyvų ir neištikimų vyrų. Pati esu ištikima tarsi šuo. Jei myliu, tai myliu visa širdimi. Eimutis, kaip draugas, yra velniškai ištikimas. Tokio bičiulio man kiekviena pavydėtų. Kalbant apie kitą savybę: Eimutis yra didelis švaruolis, labai prisižiūri, jo drabužėliai visada tvarkingi.

Apibūdink, kaip įsivaizduoji mano būsimą žmoną? Kaip ji atrodys, kokiomis savybėmis pasižymės?

Manau, Tavo žmona turėtų būti, kaip rusai sako, putiova, turinti puikų humoro jausmą, vakarėlių mėgėja, visuomeniška, tolerantiška aktoriaus profesijai. Tu pats esi labai pasiutęs, pašėlęs gerąja prasme, todėl namisėda Tau netiktų. Tavo būsima žmona, manau, bus Coliukė, t. y. smulkių kaulų, dailaus veidelio, nes ir pats esi simpatiškas vaikinas.

Kokia mano savybė Tau labiausiai patinka?

Man patinka, kad esi ištikimas visomis prasmėmis. Tau visada rūpi, kaip aš jaučiuosi, niekada nepamiršti paklausti, ar man kažko netrūksta, visada pagalvoji apie mane prieš eidamas į kokį nors renginį. Aš lygiai taip pat suprantu tikrą draugystę.

Kaip manai, ko man trūksta (t. y. kalbu apie savo išvaizdą)?

Viskas yra gerai, tik Tau reikia truputį daugiau valgyti. Manau, turėsiu labai rimtą pokalbį su Tavo mama, kad ji dažniau didžkukulių savo vaikui išvirtų. Galiu paskųsti – Eimučio namuose šaldytuvas pustuštis! Tau reikia tik porą kilogramų priaugti, ir viskas bus gerai.

Koks mano, kaip Tavo draugo, poelgis Tave labiausiai įžeistų?

Labiausiai įsižeisčiau, jei išduotum paslaptis, kurias esu Tau patikėjusi. Būtų velniškai skaudu... Nors aš nemoku pykti, atleisčiau, tik prieš tai norėčiau sužinoti, kodėl buvo šitaip pasielgta.

V. Ovadnevo nuotr./Giedrė Balutytė
V. Ovadnevo nuotr./Giedrė Balutytė

Giedrės klausimai Eimučiui:

Ne paslaptis, kad po projekto „Žvaigždžių duetai“ tapome gerais draugais. Kodėl įsižiūrėjai būtent mane? Ir dar būtinai pasakyk, už ką mane myli (paslaptingai šypsosi)?

Įsižiūrėjau būtent Tave dėl to, kad pasirodei viena iš nuoširdžiausių. Myliu Tave už tai, kad esi atvira, gera, paprasta asmenybė.

Ką manai, E. Kvoščiauskai, ar vyras ir moteris gali būti TIK draugais?

Žinoma, kad moteris ir vyras gali būti TIK draugais. Ne visi juk privalo galiausiai atsidurti lovoje.

Prisipažink, kokį patiekalą labiausiai mėgsti, nes noriu žinoti, kuo Tave palepinti.

Anokia čia paslaptis – dievinu lazaniją.

Visi žinome, kad esi aistringas keliautojas. Apie kokią kelionę svajoji? Ką pakviestum į draugiją? (Patariu pasiimti G. Balutytę – su ja bet kuriame pasaulio krašte bus smagu.)

Kadangi esu išmaišęs beveik visą Europą (liko tik Portugalija), tad pats laikas ir ten nuvykti. O į draugiją, savaime aišku, pakviesčiau G. Balutytę. Man atrodo, mums visai nenuobodu būtų keliauti.

Išvardink mano vaikų vardus. Patikrinsim, ar atsimeni.

Augustė ir Gabija. Iš pradžių painiodavau, kuri yra kuri, o dabar jau tvirtai žinau (šypsosi).

Vaikystėje buvai patyčių objektas ar kiemo chuliganas ir kiečiausias mokyklos bičas?

Nebuvau nei patyčių objektas, nei kiemo chuliganas, bet mane buvo galima vadinti vakarėlių siela, nes buvau tas, kuris organizuoja įvairiausias vakaruškas. Zavadyla buvau (juokiasi)! Visada turėjau daug bičiulių, net nežinau, kodėl.

Prisipažink, ar kada nors slapta iš manęs juokeisi? Gal esu padariusi ir pasakiusi kokią nesąmonę, kuri Tave prajuokino?

Slapta iš tavęs niekada nesijuokiau, bet puikiai pamenu atvejį, kai kartu juokėmės. Vieną kartą naktiniame klube Giedrė lipo laipteliais, suklupo ir pargriuvo. Tiesa, aš tikrai nepiktai juokiausi, tiesiog buvo itin žavi akimirka.

Kokia didžiausia Tavo fobija?

Bijau aukščio. Aišku, ilgai apie ją nežinojau, bet kai kartą teko pakilti į orą, labai supanikavau. Iš vienos bičiulės gavau dovaną – skrydį parasparniu. Net neįsivaizduoju, ką reikės daryti?.. Aš net nežinau, kaip tas parasparnis atrodo, ar labai reikia jo bijoti?.. Man tai būtų didžiulis iššūkis.

Kaip reaguotumei, jei pasklistų kalbų, kad mes pora (kikena)?

Iš pradžių pasijuokčiau, o paskui suskubčiau šią informaciją paneigti. Ne dėl to, kad man nemalonu, jei su Giedre suporuotų, o dėl to, jog ji turi du vaikučius. Taigi nesinori, kad tokios kalbos sklistų po Lietuvą...

Eimuti, jei vieną dieną į galvą man šautų mintis plaukus nusidažyti šviesiai, ar Tu mane paragintum, ar atkalbėtum nuo šio žingsnio?

Kadaise Giedrė buvo blondinė. Na... atrodė laaaaabai keistai, todėl aš tikrai pamėginčiau ją atkalbėti nuo tokio neapgalvoto žingsnio. Tau, Giedrute, puikiai tinka juodi plaukai, tad mesk iš galvos „peroksidines“ mintis.
 

„Privatu“
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką