Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 24d. 16:56

Eksperimentas: „Žiūrim, ką turim“ žurnalistai nuomojasi Henriko Daktaro pilaitę

Henriko Daktaro namai Kaune
TV3 nuotr. / Henriko Daktaro namai Kaune

Internete pasklidus žiniai, kad Henriko Daktaro piliai nuomininkų ieškojusi nekilnojamojo turto agentė nutraukė skelbimo galiojimo laiką, TV3 laidos „Žiūrim, ką turim“ komanda nusprendė vis dėlto pabandyti išsinuomoti pilaitę Kauno apskrityje ir išsiaiškinti visas šios nuomos istorijos aplinkybes.

Žurnalistai, pasikalbėję su nekilnojamojo turto agente, ieškojusia nuomininkų Daktarų šeimos namui, bei su pačia Henriko Daktaro žmona Ramute Daktariene, išskubėjo į Kauną.

Daktarų šeimos kaimynai vienas po kito aiškino nejaučiantys jokios baimės gyventi šiose apylinkėse. Viena iš kalbintų kaimynių pasakė žinanti, kad namas negali būti nuomojamas, nes jis yra areštuotas.

Arčiausiai gyvenanti Laima ne tik gina Daktarų šeimos garbę, bet ir atskleidžia artimo bendravimo su Daktarais detales: „Henriko su Ramute vaikai užaugo kartu su mano vaikais, jie vienmečiai, todėl visi drauge žaisdavo, kartu eidavo į mokyklą. Paprasti ir draugiški jie žmonės. Ne kartą esu buvusi jų namuose, gyveno tikrai labai gražiai, tvarkingai.“

Žurnalistams belaukiant nekilnojamojo turto agentės, prie H.Daktaro namų netikėtai pasirodė ir jo kiemsargis. Jis atskleidė kaip tik ir gyvenantis pilaitėje. Jo kalbą greitai pertraukė kaimynė Laima. Ji skubiai nusivedė atvirautoją į savo namus. „Žiūrim, ką turim“ komandai parūpo, ar tikrai kaimynė siekia kažką slėpti?

Ar vis dėlto pavyks žurnalistams išsinuomoti patalpų H.Daktaro pilaitėje ir išsamiau pakalbinti kiemsargį? Visa tai ir dar daugiau laidoje „Žiūrim, ką turim“ antradienį, sausio 25-ąją, 20.30 val. per TV3.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką