Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 10d. 12:03

Ekstremaliai pramogavusi Jolanta Leonavičiūtė pademonstravo apnuogintą tobulą savo kūną

Jolanta Leonavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Jolanta Leonavičiūtė

Sparčiai kopiančiam populiarumo laiptais modeliui Jolantai Leonavičiūtei rudens sezonas prasidėjo itin darbingai.

Nauja Lietuvos pramogų pasaulio gražuolė išgarsėjo dalyvaudama pikantiškame TV3 televizijos realybės šou „Meilė ar pinigai?“, o dabar intensyviai ruošiasi būsimam projektui „Šok su manimi“. Šiuo metu jai pasiruošimas šokių projektui yra pagrindinis užsiėmimas, nes kitoms veikloms tiesiog nebelieka laiko.

Jolanta, būdama 8-9 metų, lankė šokių būrelį, o mokykloje lankė lotynų šokius, tačiau prisipažįsta, jog tai buvo seniai ir viską esą pamiršusi. „Išlikę atmintyje tik standartiniai žingsneliai. Palyginus ko dabar tenka mokytis – tai viskas skiriasi kaip diena ir naktis“, – teigia dailių kūno formų Jolanta. Pasak J. Leonavičiūtės, nėra taip viskas paprasta kaip atrodo. Nors jai labai sunku, tačiau mergina stengsis nenuvilti tų žmonių, kurie įdeda daug jėgų ir pastangų į jos mokymąsi.

Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

Jolanta labai dėkinga ir kartu džiaugiasi, jog  šokio projekto partneris Marius Gaižauskas – griežtas, konkretus ir neleidžia gražuolei tinginiauti per repeticijas. Jolantos ir jos partnerio Mariaus pasirodymus jau netrukus galės įvertinti žiūrovai. „Kad ir kokie jie bebūtų, aš būsiu tikra, jog atidaviau visą save šiam projektui. Yra labai geras posakis „Šokis – tai sielos kalba“, – šypsosi Jolanta.

 J.Leonavičiūtė prasitarė, jog „Šok su manimi“ nebus jos paskutinis televizijos projektas. Jų ateityje laukia ne vienas ir ne du. „Kiekvienam projektui reikia laiko pasiruošti. Kiekvienas darbas reikalauja pastangų, o aš niekada nedarau šiaip sau, nes visada noriu daryti gerai“,– teigia nepaliekanti abejingų mergina.

J.Leonavičiūtė savaitgalį išbandė vandens pramogą „Žmogus raketa“ ir patikino, jog ekstremalūs pojūčiai jai patinka kaip ir aktyvus sportas.

Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką