Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 3d. 10:44

Ekstremalus Norvilų šeimos karantinas: „Gyvename kaip laukiniai – nei vandens, nei dušo, nei tualeto“

Renata ir Deividas Norvilai
„Domino“ nuotr. / Renata ir Deividas Norvilai

Kai kurios Lietuvos įžymybės į karantino priesaką „būti namuose“ pažvelgė itin griežtai. Štai šiomis dienomis Renata ir Deivis Norvilai iš naujo atrado savo sodybą Zarasų rajone.

Tris vaikus auginanti pora suprato, kad vidury miškų esantis senas, prieš keletą metų judviejų įsigytas buvęs girininko būstas – tobula vieta izoliuotis. Keturi kilometrai aplink – jokių kaimynų, tačiau kur kas didesnis iššūkis, anot Renatos, tai, kad miškuose jie gyvena tarsi laukiniai.

„Neturim nei vandens, nei dušo, nei tualeto“, – šypsosi Renata.

LNK stop kadras/Renata Norvilė
LNK stop kadras/Renata Norvilė

Deivis neslepia, kad pirkti atokią sodybą buvo jo idėja. Tiesa, vos pamačiusi vyro svajonių būstą Renata tiesiog pakraupo: sodybos kiemas buvo apžėlęs dilgėlėmis, po pirmojo apsilankymo jie parsivežė pilną mašiną erkių, o atvykę kitą kartą atrado, kad namas pilnas bičių, kurios buvo susisukusios lizdus tiesiai po namo grindimis.

Visgi šie iššūkiai ant asfalto užaugusių Norvilų neatbaidė ir jiedu prikėlė sodybą naujam gyvenimui. Renata tapo ne tik statybininke, puikia betonuotoja, tapetuotoja, bet ir medžiotoja. Tuo metu Deivis patobulino medžių genėjimo ir maisto gamybos įgūdžius.

LNK stop kadras/Deivis Norvilas
LNK stop kadras/Deivis Norvilas

Jau septynerius metus saviizoliacijos sąlygomis gyvena ir buvęs Seimo narys, o dabar tiesiog kaimo turizmo sodybos savininkas Antanas Nedzinskas. Močiutės sodybą savo rankomis naujam gyvenimui prikėlęs Antanas neslepia: nūdienos situacija Lietuvoje jam yra visiškas krachas.

Vos suklestėjusi jo sodyba – tuščia, beveik visi vasaros sezono užsakymai – atšaukti. Nors verslas stoja, savo pasirinkimu gyventi toli nuo žmonių Antanas labai džiaugiasi, rašoma televizijos pranešime spaudai.

LNK stop kadras/Antanas Nedzinskas
LNK stop kadras/Antanas Nedzinskas

Panašiomis nuotaikomis gyvena ir LNK projekto „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojas Anatolijus Oleinikas. Neištvėręs Vilniuje, jis grįžo į gimtuosius Druskininkus, nusipirko sodo namelį ir tenai ėmė lipdyti „berno butą“. Dar nepabaigęs remontų Anatolijus vedė, taigi namo pertvarkas teko vykdyti iš naujo.

LNK stop kadras/Anatolijus Oleinikas
LNK stop kadras/Anatolijus Oleinikas

O šį pavasarį dainininkas žada skirti kardinaliems pokyčiams – Anatolijus statys naują namą, o iš žmonos močiutės atsiveš bičių ir mokysis bitininkauti.

Kaip maksimaliai išnaudoti karantiną? Kaip įdarbinti žemę, iš naujo atrasti laiką su šeima ir vidinę ramybę? Apie tai – penktadienį, 19.30 val., LNK laidoje „KK2 penktadienis“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

05:52
17:54
02:59

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką