Dabar populiaru
Publikuota: 2016 birželio 7d. 17:17

„ENEOS 1000 km lenktynių“ pristatyme TV žvaigždės prisipažino, ar mėgsta greitį, ar jo bijo

„1006 metrų“ kartingo lenktynių akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Anžela Adamovič

Trečiadienio popietę vyko simbolinis „ENEOS 1000 km lenktynių“ atidarymas, kurio metu TV žvaigždės išbandė savo jėgas „1006 metrų“ kartingo lenktynių trasoje.

Vilniuje, „Plytinės kartodrome“, pasirodė Justinas Jankevičius, Saulius Urbonavičius-Samas, Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas, Larisa Kalpokaitė, Šarūnas Banevičius, Vitalijus Cololo, Vaida Skaisgirė ir kiti.

Prieš simbolines lenktynes su kartingais, garsenybės paatviravo, ar mėgsta greitį ir ekstremalias pramogas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./„1006 metrų“ kartingo lenktynių akimirka
I.Gelūno / 15min nuotr./Vitalijus Cololo

Aktorius Vitalijus Cololo teigė, kad yra atsargus, todėl ir gatvėse nelaksto. „Aš nesu išprotėjęs. Jeigu kalbame apie internetą, greitį mėgstu. Jeigu apie automobilius, man patinka stebėti greitai lekiančius profesionalus, bet aš vertinu saugias, dideles mašinas, o ne žemas, kuriose apatine kūno dalimi jauti asfaltą.

Mes žinome, kad visos sportinės mašinos yra žemos, tad nepykite, kad man patinka, jog nuo žemės iki mano pomidorų yra bent pusė metro“, – juokėsi Vitalijus.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./„1006 metrų“ kartingo lenktynių akimirka
I.Gelūno nuotr./Saulius Urbonavičius-Samas

Prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas Žmonės.lt pasakojo, kad jau pasimokė iš jaunystėje pridarytų kvailysčių. Todėl, kad ir kaip norėtųsi paspausti greičio pedalą, Samas renkasi saugumą.

„Prisipažinsiu, buvau greičio mėgėjas. Kai turėjau smagų automobilį su velnišku motoru, buvau truputį prisidirbęs. Po to atsikračiau tos mašinos, pasirinkau ramesnę. Dabar jau nebelakstau, turiu jau proto. Nėra prasmės – mieste išvis niekur nenulėksi, užmiesty irgi. Aš per daug protingas, kad rizikuočiau ir lįsčiau savo galva į ekstremalumus“, – teigė jis.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./„1006 metrų“ kartingo lenktynių akimirka
I.Gelūno / 15min nuotr./Larisa Kalpokaitė

Aktorė Larisa Kalpokaitė – tikra ekstremalių pramogų mėgėja, todėl ir greitis jai nėra svetimas. Vis dėlto, vairuoja aktorė santūriai.

„Aš labai tvarkinga vairuotoja. Nebijau greičio, kartais nepajuntu kaip viršiju jį, bet su kartingais nenorėčiau išbandyti važiavimo – jau per daug ekstremalu. Nenoriu užpakaliu braukti asfalto. Visas ekstremalias pramogas esu išbandžiusi – net į Raudonąją jūrą su naro kostiumu nėriau nemokėdama plaukti“, – juokėsi L.Kalpokaitė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./„1006 metrų“ kartingo lenktynių akimirka
I.Gelūno / 15min nuotr./Šarūnas Banevičius

Aktorius Šarūnas Banevičius pripažino, kad mėgsta greitį, tačiau negali juo pasidžiaugti, nes kol kas neturi vairuotojo pažymėjimo.

„Aš esu iš tų dinozaurų, kurie neturi teisių. Tačiau labai mėgstu greitai vaikščioti. Esu nekantrus, todėl patinka greitis. Skraidau parasparniu, planuoju ir šuolį parašiutu, todėl ir ekstremalios pramogos man patinka“, – juokėsi Šarūnas.

Dainininkai Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas pripažino: jie ne tik mėgsta greitį, bet dažnai jį ir viršija.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./„1006 metrų“ kartingo lenktynių akimirka
I.Gelūno / 15min nuotr./Anžela Adamovič

„Jau greitai išbandysiu ralio automobilį. O ir paprastu automobiliu tenka viršyti greitį – meluos tas, kuris sakys, kad neviršija greičio“, – pasakojo Anžela.

Jai antrino ir Ž.Gečas: „Aš esu santūresnis, bet irgi mėgstu greitį. Aišku, paviršiju šiek tiek, bet nepersistengiu. Jeigu tik turiu galimybę, pasinaudoju ja ir išbandau ekstremalias pramogas.“

Tarptautinės „ENEOS 1000 km lenktynės“ šiemet Palangoje prasidės liepos 20-ąją. Septynioliktosios paeiliui renginio metraštyje automobilių lenktynės didžiausiame vasaros kurorte taps savotiška meka ne tik pajėgiausiems mūsų bei užsienio šalių žiedinių lenktynių meistrams, bet ir estrados bei pramogų pasaulio žvaigždėms.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką