Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 22d. 17:51

Erica Jennings šiuo metu gyvena senojo Holivudo nuotaikomis

„The Ball & Chain“ duetas „Bad Ass Retro Halloween“ fotosesijoje
Marlos Singer nuotr. / „The Ball & Chain“ duetas „Bad Ass Retro Halloween“ fotosesijoje

Jau kitą trečiadienį „The Ball & Chain“ – Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings – surengs didžiausią Helovino vakarėlį Vilniaus mieste ir pristatys savo papildytą programą su mini orkestru.

Visi svečiai yra kviečiami persirengti. Vakarėlio tema „Hollywood Halloween“, o aprangos kodas – ypatingai drąsus ir įdomus. Apie tai ir daugiau pasakoja pati vakarėlio iniciatorė dainininkė Erica Jennings, kurios tikslas, kad vilniečiai pasilinksmintų ne prasčiau nei amerikiečiai Holivude per Heloviną.

Erica, papasakok, kuo pastaruoju metu užsiimi?

Daugiausiai dėmesio dabar yra skiriama „Hollywood Halloween“ renginiui, reikia tiek daug padaryti. Juk per Heloviną pirmą kartą grosime su „Bad Ass Retro“ orkestru, prisikvietėme būrį šokėjų ir aktorių, kurie kurs šventišką nuotaiką, su Jurgiu norime pristatyti porą helovyniškų dainų ir t.t. Aišku, dar privalau mokytis – nepamirštu, kad studijuoju, kad ir kokia užsiėmusi bebūčiau. Ir, žinoma, auginu ir auklėju savo berniukus.

Helovino vakarėlis vadinasi „Hollywood Halloween“, o aprangos tema – „mirusios žvaigždės“. Kokie tavo pačios mėgstamiausi holivudiniai filmai?

O, jų yra labai labai daug. Na, pavyzdžiui, „Cat On A Hot Tin Roof“, „Singing In The Rain“, „Shawshank Redemption“, „Leon“, „Pulp Fiction“, „What Dreams May Come“ ir daug daug kitų.

Pakalbėkime apie aprangos kodą – „mirusios žvaigždės“. Pakankamai iššaukianti tema – kokios nuotaikos tikiesi vakarėlyje?

Kadangi vakarėlio tema „Hollywood Halloween“, tai ji savaime diktuoja ir aprangos kodą. Norime surengti pašėlusią, išprotėjusią, bad-ass šventę. Noriu, kad tai būtų kažkas panašaus į tai, ką esu patyrusi Los Andžele ar Dubline, kai Helovino naktį visi persirengia tokiais personažais, kuriais jokia kita proga gyvenime nepersirengtų.

O tu greičiausiai ir vėl pasipuoši dizainerio Roberto Kalinkino kūriniais.

Šios šventės fotosesijai mus rengė Daiva Urbonavičiūtė, o fotografavo magiškų nuotraukų kūrėja Marla Singer. Robertas ir Agnė Kalinkinai kuria drabužius „Hollywood Halloween“ muzikantams. Taip pat jie prižiūrės aktorių ir šokėjų įvaizdžius. Mūsų su Jurgiu irgi. Apskritai mūsų komanda labai stipri – dar kartu dirba Inga Norkė ir Audra Lašaitė, kurios padeda mums įgyvendinti net ir labai sudėtingas idėjas.

Beje, Erica, kokia tavo nuomonė apie neseniai vykusį Roberto Kalinkino madų šou?

Šis madų šou buvo išreklamuotas, tačiau tai šiek tiek jam pakišo koją – žmonės iš šio renginio tikėjosi per daug. O Robertas juk yra dar jaunas, po truputį atrandamas ir save atrandantis talentas. Mes su juo pradėjome dirbti prieš kelis metus ir, manau, kad jis dar turės nueiti ilgą kelią, kad galėtų būti lyginamas su jau mados pasaulyje įsitvirtinusiais vardais – Ramune Piekautaite, Sandra Straukaite, Daiva Urbonavičiūte. Tačiau Robertas dirba labai daug, jis turi labai daug ambicijų ir gerų idėjų, dėl to juo žaviuosi. Jo žmona Agnė yra ne ką mažiau talentinga ir dirba su jųdviejų prekės ženklu nė kiek ne mažiau nei pats Robertas. Kai esi ambicingas, niekas nenori lengvai patikėti tomis ambicijomis, reikia viską įrodinėti. „Skamp“ iš pradžių irgi nebuvo lengva, kol įrašų kompanijos „Melodija“ direktorius Saulius Sventickas nesuteikė mums šanso. Todėl dabar man pačiai yra labai malonu palaikyti jaunus talentus.

Robertas taip pat kuria ir „Hollywood Halloween“ šventės scenografiją.

Taip – pagrindinė mintis ir tikslas paversti menų fabriką „Loftas“ pagrindiniu Helovino tašku Vilniuje tą naktį. Šlykštybės, baisybės, linksmybės. „Lofte“ bus daug šventinių dekoracijų, bus zonų, kuriose aktoriai vaidins siaubo performansus ir t.t.

Ar tu pati šventi Heloviną? O tavo vaikai?

Dabar jau su vaikais švenčiame šią šventę. Vienam –  treji, kitam – penkeri. Jiems patinka persirenginėti ir apsimetinėti įvairiais personažais. Pati vaikystėje elgiausi taip pat, ir ne tik per Heloviną (juokiasi).

„Hollywood Halloween“ ypatingas dar ir tuo, kad pristatysite savo mini orkestrą.

Taip, prie „The Ball & Chain“ projekto prijungėme daugiau instrumentų, tačiau kol kas tik šiam vakarui. Stebėsime, ar publika tai įvertins. Dainos su orkestru skamba visai kitaip – pučiamieji sukuria ypatingą atmosferą. Labai laukiu, kol visa tai galėsime atlikti gyvai ir prieš publiką. Norime žmones grąžinti į tas dienas, kai viskas buvo atliekama gyvai muzikinių instrumentų pagalba, o žmonės šoko, o ne stovėjo.

Orkestrui teko kurti specialias partitūras – tai didžiulis darbas. Tačiau, kaip suprantu, jūsų programa su orkestru nebus dažnas reiškinys.

Partitūras kūrė talentingas muzikantas Jievaras Jasinskis. Tikrai nežinau, ar su orkestru grosime ir ateity, kol kas viskas yra daroma specialiai vienai nakčiai – Helovinui. Norėjome išbandyti kažką naujo, dėl to nusprendėme pasikviesti daugiau muzikantų, taip susiformavo mini orkestras.

Ar vakarėlio metu bus ir kitų atlikėjų?

O taip! Mus apšildys Berta Timinskaitė. Ji irgi pristatys dar visai šviežią savo programą – daug senų gerų retro dainų. Berta – puiki atlikėja, ir dar tokia kukli. Aš tai joje labai vertinu. Vėliau didžėjaus multitalentais apdovanotas žmogus – muzikantas ir šokėjas – Mindaugas J. Bikauskas iš grupės „Rhythm Junkies“. Taip pat publiką linksmins „Show Makers akademijos“ šokėjai su Šarūnu Kirdeikiu priešaky. Žodžiu, programa tęsis per naktį. Būk tikras, kad nepraleisi.

Po Naujųjų – naujų TV projektų pradžia. Ar nežadi kuriame nors iš jų dalyvauti?

Matysim, kaip čia bus. Nesidairau darbo televizijoje, tačiau jei pasitaikytų įdomus ir kokybiškas projektas, kaip kad buvo „Lietuvos Balsas“, manau, apsvarstyčiau tokią galimybę.

Tai žiemą, matyt, ir vėl trauksite į šiltus kraštus.

Kaip ir kasmet, aplankysime Jurgio gimines Kolumbijoje ir šįkart sudalyvausime vienos giminaitės vestuvėse. Tačiau kadangi abu studijuojame, negalime sau leisti ilgų kelionių, taigi apsiribosime vos pora savaičių šiltuose kraštuose.

Erica reklamuoja vakarėlio aprangos kodą – pasipuošk, nes būsi nurengtas:

VIDEO: The Ball And Chain su Bad Ass Retro orkestru - Hollywood Halloween

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką