Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 3d. 11:26

Erika Santos. Po audringų skyrybų – siūlymas tekėti trečią kartą (papildyta gruodžio 3 d.)

Erika Santos su draugu
"Privatu!" viršelis / Erika Santos su draugu.

Nors Lietuvoje Erika lankėsi senokai ir buvo tvirtai apsisprendusi nebekalbėti apie savo asmeninį gyvenimą su žurnalistais, atsirado žmogus, kuris panoro visai Lietuvai papasakoti, kaip šiuo metu už Atlanto gyvena šešių vaikų mama. Anonimu norėjęs išlikti žmogus, regis, neblogai pažįsta ir Eriką, ir jos naują mylimąjį Donatą (pavardė redakcijai žinoma – red. past.).

„Jei jie tikrai draugauja, siūlyčiau susituokti ir nebeerzinti kitų. O jeigu jų jausmai jau baigėsi, tegul būna atviros durys tiems, kurie yra suinteresuoti užmegzti rimtus santykius su kuriuo nors iš jų“, – taip priežastį paviešinti asmeninį Erikos ir Donato gyvenimą paaiškina savo asmenybės nepanoręs atskleisti ir gausybę nuot-raukų, iliustruojančių porelės gyvenimą, atsiuntęs nepažįstamasis.

„Kiek žinau, Erika ir Donatas jau seniai pažįstami, bet romaną užmezgė tik šiemet. Jie susitiko Majamyje, kur gyvena Erika, ir kartu praleido atostogas. Donatas net du kartus keitė skrydžių datas, kad tik ilgiau pabūtų su Erika. Donatas yra profesionalus boksininkas, todėl ir Erika užsikrėtė šiuo sportu – ji visada eidavo pažiūrėti jo kovų, sėdėdavo VIP (angl. „very important people“ – liet. „svarbių asmenų“) ložėje. Erikai labai ramu ir gera turėti tokį draugą, nes žino, kad Donatas bet kada galės ją apginti nuo buvusio mylimojo Lino.

Kai užsimezgė Donato ir Erikos draugystė, jis nustojo kreipti dėmesį į kitas merginas. Netgi ėmė vengti jau įprastų kelionių laivu su draugais, nes žinojo, kad ten būna merginų. Su kitomis jam nuobodu, nes į draugystę su Erika jis jau seniai žiūri labai rimtai. Užuot leidęs laiką su draugais, jis valandų valandas plepėdavo su Erika telefonu, mat juos skiria atstumas (Donatas gyvena Čikagoje).

Donatas stengdavosi kiekvieną savaitę aplankyti Eriką. Ji nebūdavo itin patenkinta, nes tai trukdydavo jai susikaupti ir pasinerti į savo verslą. Tada jis tapo nepatenkintas ir netgi ėmė reikalauti, kad juodu apsigyventų kartu. Žinau, kad Donatas po pusės metų draugystės pasipiršo Erikai ir pasiūlė persikraustyti į jo penkių kambarių namą, tačiau ši atsisakė, motyvuodama, jog tai pakenktų jos verslui, be to, nenorinti savo vaikų vežti į valstiją, kurioje jiems per šaltas klimatas. Jis buvo pasiryžęs iš Čikagos persikraustyti į Majamį, tačiau dėl kažkokių priežasčių porelė susipyko. Manau, Erika nebuvo pasirengusi naujiems santykiams, nors visai neseniai kalbėjau su savo draugais, kurie matė Eriką ir Donatą vaikščiojančius Čikagoje. Anot mano bičiulių, jiedu atrodė laimingi, išdykavo ir bučiavosi.

Nesuprantu, kodėl jie slapstosi. Erika neleidžia viešinti bendrų nuotraukų, pasakoti draugams apie jos ir Donato artimus santykius. Po šito mano laiško paviešinimo jie turėtų apsispręsti – būti kartu arba sukti į skirtingas puses.“

Per kelerius metus dabar Majamyje (Jungtinėse Amerikos Valstijose) gyvenanti E. Santos sugebėjo apsukti galvą mažiausiai trims vyrams: savo šešių vaikų tėvui portugalui, su kuriuo išsiskyrė, Amerikos lietuviui, su kuriuo buvo užmezgusi trumpą ir skandalingą romaną, ir dabartiniam mylimajam, garsiam boksininkui, primygtinai siekiančiam jos rankos ir širdies. Kuo ši iškilių formų blondinė taip traukia vyrus?

„Privatu!“ susisiekė su Erika, kad ši patvirtintų arba paneigtų anonimo atsiųstą informaciją. Moteris, sužinojusi, kad klausinėsime apie jos asmeninio gyvenimo peripetijas, neslėpė nuostabos.

„Donatui kol kas negaliu suteikti vilčių“

„Aš dabar bandau atsistoti ant kojų – rūpinuosi vaikais, savo verslais. Man neblogai sekasi, todėl nereikalingas joks viešumas. Ir iš viso nesuprantu, kas apie mane skleidžia informaciją. Aš tuoj arba apsivemsiu, arba mirsiu iš juoko“, – pokalbį pradėjo E. Santos. Kiek pasvarsčiusi moteris nusprendė, kad šioje istorijoje jai derėtų pačiai sudėlioti visus taškus ant „i“.

„Donatą pažįstu jau seniai. Jis kilęs iš Kauno, kaip ir aš. Jis – boksininkas. O ši sporto šaka mane domina nuo vaikystės. Kadaise lankiau kikboksą, vėliau Portugalijoje mokiausi tekvondo paslapčių, o šiais metais ypač susidomėjau boksu. Tačiau tikrai ne dėl Donato, nors neslėpsiu: eidavau pažiūrėti jo kovų.

Negaliu teigti, jog su Donatu bendrauju dėl to, kad jis man yra tarsi užuovėja nuo buvusio mylimojo Lino (Erika su Linu skandalingai skyrėsi maždaug prieš pusmetį, moteris kaltino vyrą fiziniu smurtu – aut. past.). Šito žmogaus jau seniai nebijau. Jis manęs nebeįbaugins nei fiziniu, nei psichologiniu smurtu.

Kalbant apie Donato ir mano santykius, nenoriu gilintis į smulkmenas. Pasakoti apie sužadėtuves būtų per daug asmeniška... Aš nesu pasirengusi daryti svarbių sprendimų. Turiu būti įsitikinusi šimtu procentų. Po audringų skyrybų su Linu man reikia atsigauti. Man šiuo metu labiausiai rūpi sėkmingai sukurti verslą.

Taip, Donatui šiuo atveju būtų kur kas lengviau puoselėti santykius su manimi. Jis gali iš Čikagos, kur gyvena, skraidyti, kur nori. Jis neturi šešių vaikų ir verslo. Tačiau tenka pripažinti, kad kol kas mano gyvenime nėra vietos sužadėtiniui, sutuoktiniui ar tiesiog vaikinui. Puikiai žinau, ką Donatas man jaučia, todėl nenoriu jo įžeisti, tačiau negaliu suteikti ir vilčių. Kol kas jis man yra tiesiog nerealus sielos draugas.“

„Vyrų dėmesio man niekada netrūko“

„Klausiate, kaip man pavyksta vyrams apsukti galvas? Net nežinau. Į šį klausimą geriausiai galėtų atsakyti mano buvę mylimieji. Nei aš burtais užsiimu, nei ką – tiesiog esu kitokia moteris nei visos. Aš užsispyrusi, siekianti savo tikslų. Esu tvirta asmenybė. Visą gyvenimą, priimdama sprendimus, vadovavausi protu. Psichologines knygas skaitau nuo dvylikos metų!

Vyrų dėmesio man niekada netrūko ir nesuprantu, kodėl. Nei mano išvaizda ypatinga, nei protas galingas, nei suokti gražiai moku. Tiesiog esu žmogus su dideliais siekiais. Sakote, kad paprastai vyrai tokių moterų kaip aš prisibijo? Matyt, moku santykiuose išlaikyti pusiausvyrą. Kai reikia, leidžiu vyrams pavadovauti, kai reikia, pati imuosi iniciatyvos.

Pagrindinis mano būdo bruožas – pozityvumas. Bet kokių darbų imuosi su šypsena veide. Ir tai ne kaukė – iš tiesų visuomet esu labai gerai nusiteikusi. Manau, nedaug tokių žmonių, kurie užklupus bėdoms sugeba nustumti problemas į šalį ir drąsiai žengti gyvenimu toliau, rūpintis šeima, linksmintis. Be to, esu labai energinga. Dažnai savo energija užkrečiu ir kitus. Taip pat pasižymiu lankstumu – galiu būti ir pasaulio princese, ir paprasta namų šeimininke, ir gera meiluže. Tokia mano paslaptis.“

„Privatu“
Temos: 1 Erika Santos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką