Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Erika Vitulskienė apie Jurijaus Smorigino šokį su aukštakulniais ir tamprėmis: „Man jo gaila“

Erika Vitulskienė ir Jurijus Smoriginas
Žmonės.lt nuotr. / Erika Vitulskienė ir Jurijus Smoriginas
Šaltinis: 15min
0
A A

Choreografas Jurijus Smoriginas per visus savo karjeros televizijoje metus yra paleidęs kandžių komentarų ne vienam Lietuvos pramogų pasaulio atstovui, tačiau dabar jis atsidūrė kitoje barikadų pusėje. Dalyvaudamas ekstremalių išbandymų šou „Aš galiu!” jis neretai pastabas dabar turi priimti ir savo adresu – ir ne tik iš komisijos, bet ir iš kitų projekto dalyvių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Sekmadienį eteryje ypač daug aistrų sukels jo karštas pasirodymas su atlikėja Liepa Norkevičiene – porai teks sušokti erotiškąjį burleskos šokį. Tiek dalyviai, tiek ir komisija buvo pritrenkti seksualių Liepos judesių, tačiau nemažiau įvertinimų šįkart sulaukė ir J.Smoriginas, kuris šoko pasipuošęs blizgančiomis timpėmis ir aukštakulniais žudikais.

„Netekau žado, kai pamačiau Jurijų su aukštakulniais. Ne kasdien pamatysi vyrą, kuris taip gerai jaučiasi su aukštakulniais“, – šyptelėjo komisijos narė Beata Nicholson. Nors visi komisijos nariai negailėjo choreografui komplimentų, iš dalyvių pusės pasigirdo kiek kitokių nuomonių.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Laidos „Aš galiu!“ filmavimo akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Laidos „Aš galiu!“ filmavimo akimirka

„Aš galvojau, kad man yra labai gaila Jurijaus. Žmogus atidavė tiek darbo klasikai, tokiam lygyje, o dabar čia stovi su aukštakulniais ir su timpėm“, – rimtu veidu, tarsi užjausdama J.Smoriginą kalbėjo E.Vitulskienė.

„Šitas žmogus visą gyvenimą su tympom lakstė. Ir dar ant didžiosios scenos“, – atsakė E.Vitulskienei laidos vedėjas Mantas Stonkus, turėdamas omenyje balerūnų dėvimą aprangą. „Žinau, bet jis visą gyvenimą kėlė lygį, kėlė žmonių supratimą apie šokį. O dabar...“, – mostelėjo ranka E.Vitulskienė į aukštakulniais pasipuošusį J.Smoriginą.

Komentarų J.Smoriginui turėjo ir „radistas“ Rolandas Mackevičius, tačiau choreografas negailėjo atgal. „Aš labai dėkoju Rolandui, kad jis ką tik mane išvadino prostitute“, – metė garsusis choreografas. „Žinai, kaip jautiesi – taip ir elgiesi“, – atsakė jam R.Mackevičius. Visgi Liepą jis gyrė negailėdamas jėgų.

LNK nuotr./Liepa Norkevičienė
LNK nuotr./Liepa Norkevičienė

„Aš pirkčiau visus bilietus į visas arenas, kur tik Liepa darytų šį pasirodymą, nepraleisčiau nei vieno. Mane iki šiol net šiurpas krečia po to, ką čia matėme“, – susižavėjimo seksualiais Liepos judesiais neslėpė Rolandas Mackevičius. „Akivaizdu, kad Ieva Mackevičienė turėtų susirūpinti, nes ryškiai ji kažko stokoja“, – už tokį žavėjimąsi kolege Roladui įgėlė J.Smoriginas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką