Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 20d. 20:21

Erika Vitulskienė atidarė plius dydžio drabužių mados namus: „Apkūnios moterys yra labai gražios“

Erika ir Merūnas Vitulskiai, Mantas Žmuidinavičius, Egmontas Bžeskas su širdies drauge Aurika
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Erika ir Merūnas Vitulskiai, Mantas Žmuidinavičius, Egmontas Bžeskas su širdies drauge Aurika

Prieš metus pirmąją drabužių kolekciją pristačiusi Erika Vitulskienė toliau stebina savo gerbėjas. Nuo šiol visos moterys galės pasimatuoti bei įsigyti plius dydžio kolekcijos drabužius naujausiuose sostinėje atidarytuose Erikos mados namuose. Operos solisto Merūno Vitulskio žmona neslepia – ši veikla buvo jos svajonė, dėl kurios ji daug ir sunkiai dirbo.

Pirmadienio vakarą Erika Vitulskienė damas pakvietė į savo vardinių mados namų atidarymo šventę. Čia susirinko daug Erikos bei Merūno Vitulskių draugų, su gėlėmis atvyko pasveikinti prodiuseris Egmontas Bžeskas ir jo širdies draugė Aurika Žaromskytė, magas Mantas Žmuidinavičius, stilistai Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis

Sakydama kalbą E.Vitulskienė sunkiai tramdė emocijas ir tikino, kad šis vakaras jai ypatingai svarbus. „Žmogui reikia sukelti tam tikrą pykčio kiekį, kad jis pradėtų progresuoti ir eitų į priekį. Noriu padėkoti visiems palaikiusiems. Esu nustebusi, kad aplink mane tiek daug gerų žmonių. Man tas labai padėjo“, – braukdama jaudulio ir džiaugsmo ašaras kalbėjo E.Vitulskienė.

Prieš beveik metus laiko E.Vitulskienė surengė pirmosios apvalių formų moterims skirtos kolekcijos pristatymą. Vėliau sekė antrasis žingsnis – elektroninė parduotuvė, kurioje moterys gali įsigyti patikusių drabužių. Erika pasakoja, kad fizinė parduotuvė buvo būtinybė – rasti tinkamą drabužio nesimatuojant putlių formų moterims yra kur kas sunkiau. Be to, susitikti su klientėmis akis į akį visada smagu. Kaip juokauja E.Vitulskienė – jos drabužių parduotuvėje galės atsinaujinti visos moterys, neatitinkančios modelio išmatavimų.

„Atsibodo verkti parduotuvėse, kai ateidavau ieškoti gražių, stilingų drabužių, o tekdavo išeiti tuščiomis. Kiekvieną kartą nusivildavau savimi, puldavau į depresiją, tada prasidėdavo bandymas laikytis dietų, savęs kankinimas, psichologinės problemos, – prisimena Erika. – Lietuvoje yra didelė problema, bet apie ją mes nedrįstame kalbėti. Apskritai, su lietuvių saviverte yra prasti reikalai. Niekas nenori į viešumą iškelti šios problemos, todėl tai nusprendžiau padaryti aš“, – anksčiau pristatydama drabužių kolekciją sakė E.Vitulskienė.

Erikos Vitulskienės mados namų atidarymo akimirkos – galerijoje:

Į mados verslą nėrusi žinoma moteris džiaugiasi, kad sulaukė labai daug palaikymo iš šeimos, draugų, klienčių. Pastarosios rašo laiškus ir dėkoja, kad E.Vitulskienės plėtojamas prekės ženklas išlaisvino moteriškumą, įkvėpė pasitikėjimo savimi. „Džiaugiuosi, kad Lietuva bunda iš miego, keičiasi kūno kulto standartai. Moterys vis mažiau kaltina save, o priima savo kūną tokį, koks jis yra. Prieš veidrodį atsistojusios ieško savyje pliusų, o ne minusų“, – pokyčiais visuomenėje džiaugėsi E.Vitulskienė.

Parduotuvės šeimininkė teigė, kad neįsivaizduoja šio verslo be dizainerės ir stilistės Kastės Svilaitės. Būtent ji atsakinga už kūrybinę mados namų dalį. Kūrėja tikino, kad drabužiai gimsta bendrai. E.Vitulskienė papasakoja, kaip įsivaizduoja drabužį, o K.Svilaitė pasirūpina eskizais ir idėjos įgyvendinimu. Tai antroji kolekcijoje, kuriai savo pajėgas suvienijo moterys.

„Mano parduotuvėje didesnių dydžių moterys galės įsigyti tikrai patrauklių drabužių. Čia bus didesnis drabužių pasirinkimas: ir daugiau spalvų, ir įvairiausių medžiagų. Kokybė čia taip pat bus visai kitokia. Aš noriu pasakyti, kad apkūnios moterys yra labai, labai gražios, turi daug pliusų, kuriuos gali pabrėžti tinkamais drabužiai“, – 15min kalbėjo Erika Vitulskienė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Erika Vitulskienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Erika Vitulskienė

Anot Erikos, ji pati anksčiau susidurdavo su problema – Lietuvoje sunkiai įsigydavo gražių „plius“ drabužių. Moteris atskleidė, kad dažniausiai apsipirkdavo užsienyje: „Kadangi mano vyras daug dirba užsienyje, todėl nemažai keliaujame ir ten įsigydavau visus savo rūbelius.“

Erika pasakojo, kad apkūnios moterys susiduria ir su kandžiomis drabužių pardavėjų replikomis, tačiau jos naujausioje parduotuvėje visos bus laukiamos ir gražiai sutiktos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką