Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 14d. 11:50

Erika Vitulskienė: „Pirmą kartą jaučiuosi taip psichologiškai palaužta“

Erika Vitulskienė
Saulės Palivonaitės nuotr. / Erika Vitulskienė

Ekstremalių išbandymų projekte „Aš galiu!“ daug kam atradimu tapo vienintelė gyvenimo su scena nesusiejusi dalyvė – Erika Vitulskienė. Nors moteris dar pačioje sezono pradžioje pripažino, kad jaučia nežmonišką scenos baimę, tačiau jos pasirodymai nenusileidžia tiems, kuriuos paruošia patyrę scenos profesionalai.

Visgi artėjant projekto finalui palūžo ir ji. Šį sekmadienį LNK eteryje E.Vitulskienė kartu su atlikėja Irena Starošaite pristatys savo pasirodymą su lankais, kuriam jas ruošė profesionalūs cirko artistai. Nors I.Starošaitė ir džiaugėsi dėl tokio iššūkio, tačiau E.Vitulskienė pripažino – ši užduotis ją palaužė ne tik fiziškai, bet ir morališkai.

„Šiame projekte man tai yra turbūt didžiausias iššūkis, kuris mane sutaškė morališkai. O to aš labai nemėgstu. Aišku, nepasiduosiu be kovos, bet visa tai mane tikrai labai sunervino, dabar norisi tik keiktis“, - jau pačios pirmos treniruotės metu kalbėjo E.Vitulskienė.

Pirmoji pažintis su lankais moteriai iš tikrųjų buvo sunki – vėlyvą vakarą cirko palapinėje beveik visi jos bandymai skriejo pro šalį, kol tuo tarpu drauge repetuojanti I.Starošaitė švytėjo džiaugsmu ir demonstravo, ką jau išmokusi.

Saulės Palivonaitės nuotr./Irena Starošaitė
Saulės Palivonaitės nuotr./Irena Starošaitė

„Taip, esu žiauriai susinervinusi, nes dabar atrodo, kad cirke ir miegosiu, ir gyvensiu cirke. Neturėjo Vitulskienė vargo, tai sugalvojo, kad reikia sukt lankus“, - susierzinimo neslėpė projekto dalyvė.

Nors repeticijos metu ir girdėjosi E.Vitulskienės juokas, moteris pripažino, kad tai tebuvo jos panikos išraiška. „Iš tikrųjų tai nejuokinga, aš jau matau save, kaip aš čia atrodau, ir tai bus tiesiog baisu“, - nerimo neslėpė ji.

Situaciją dar labiau apsunkino ir tai, kad savaitei įsibėgėjus panika pasigirdo ir ilgą laiką projekte lydere buvusios I.Starošaitės balse. „Dabar aš absoliučiai nesuprantu, ką man reikės daryt, aš nežinau. Iki nakties mes čia sėdėsim“, - kalbėjo atlikėja.

Tiek ji, tiek ir E.Vitulskienė vieną po kitos skaičiavo rankas papuošusias mėlynes ir pūsles ant delnų, kurias paliko alinančios repeticijos.

Šiuo metu abi atlikėjos yra rezultatų lentelės viduryje, todėl paskutinė laida prieš finalą gali būti lemtinga – gavusios mažus įvertinimus, abi negrįžtamai smuktų į lentelės dugną, tačiau aukšti balai dar gali padėti pasiekti vienas iš pirmųjų vietų finale.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką