Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Erika Vitulskienė užsitraukė orkestro „Panevėžio garsas“ direktorės Zitos Bareikienės nemalonę

Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Pučiamųjų orkestras „Panevėžio garsas“ balandžio 29-ąją švenčia savo 52-ąjį gimtadienį. Šia proga Panevėžyje klasikinės muzikos gerbėjai buvo pakviesti į orkestro koncertą, kuriame, kaip planuota iš pradžių, turėjo pasirodyti ir operos solistas Merūnas Vitulskis bei dainininkė Valerija Iljinaitė. Likus trims savaitėms iki renginio M.Vitulskio žmona ir vadybininkė Erika Vitulskienė atšaukė atlikėjo pasirodymą – Merūnui nebetiko renginio data, o susitarti dėl kitos dienos su panevėžiečiais nepavyko. Ši situacija supykdė orkestro vadovybę. E.Vitulskienė sako bandžiusi ieškoti kompromisų, tačiau nesėkmingai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Į Žmonės.lt kreipėsi orkestro „Panevėžio garsas“ direktorė Zita Bareikienė, kurią papiktino sugriuvę M.Vitulskio ir orkestro koncerto planai. Anot direktorės, balandžio 29-ąją Panevėžyje turėjusio įvykti koncerto detales ji ir M.Vitulskio vadybininkė Erika Vitulskienė ėmė derinti dar prieš mėnesį, o iki renginio likus vos kelioms savaitėms ši pranešė, kad M.Vitulskis koncerte nedalyvaus.

„Praėjusį šeštadienį sulaukėme Erikos žinutės, kurioje ji rašė, kad šeima jiems yra svarbesnė – Merūnas turi budėti prie sergančio artimo žmogaus“, – kalbėjo Z.Bareikienė. 

Tačiau direktorei už akių užkliuvo solinio Merūno koncerto Klaipėdoje afiša. Joje skelbiama, kad čia jis turi dainuoti tą pačią dieną, kaip buvo planuota Panevėžyje.

„Jiems atšaukus koncertą nustebau pamačiusi, kad tą patį vakarą Klaipėdoje rengiamas solinis Merūno koncertas. Atsisakydami pasirodyti Panevėžyje jie tuo pat metu planuoja koncertą Klaipėdoje“, – stebėjosi Z.Bareikienė.

Merūno Vitulskio koncerto Panevėžyje afiša
Merūno Vitulskio koncerto Panevėžyje afiša

Sutartį dėl Merūno dalyvavimo koncerte Z.Bareikienė sako E.Vitulskienei išsiuntusi kovo 20 dieną. Tiesa, ji liko nepasirašyta.

„Turiu visą mūsų susirašinėjimą – Erika rašė, kad sutartis yra tinkama, tačiau skenuoto sutarties varianto su parašais ji tada neatsiuntė. Galvojau, kad turime dar to laiko – patirtis rodo, kad kartais atlikėjai sutartis pasirašo iš anksto, o kartais – tik koncerto dieną. Aišku, kad jei sutartis būtų pasirašyta, dar galėtume kažką pasiekti, kad ir per teismus. Tačiau mes – kultūros žmonės“, – apgailestauja direktorė.

Z.Bareikienė vieną po kito vardina patirtus nuostolius. „Mums tai kainavo daug rūpesčių – esame užsakę salę koncertui, atspausdinę reklaminius plakatus, įrašę radijo reklamą. Visi šie dalykai juk kainuoja pinigus. Dabar turime atsiprašinėti savo žiūrovų, šalinti reklamas. Esame biudžetinė įstaiga, kuriai tokios nenumatytos lėšos yra skausmingos. Ačiū Dievui, kad mums pavyko pakeisti renginio programą – rasti naujus solistus. Koncerte dainuos solistai Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius“, – kalbėjo Z.Bareikienė. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Erika Vitulskienė švenčia 25-ąjį gimtadienį
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Erika Vitulskienė

Sutrukdė asmeninės problemos

Žmonės.lt susisiekus su E.Vitulskiene, ši pripažino, kad Z.Bareikienės papasakota situacija apie atšauktą koncertą Panevėžyje – tiesa, tačiau, anot E.Vitulskienės, kad Merūnas dainuos šiame renginyje, rankomis niekada nebuvo sukirsta. 

„Tai – didelis mūsų ir koncerto rengėjų konfliktas. Žmogus tiesiog serga didybes manija... Koncertas dar visiškai nėra suorganizuotas, mes net nepasirašėme jokių sutarčių. Kol nepasirašytos sutartys, nesuderinta programa, jokio Merūno koncerto ir negalėjo būti. Dabar mus bando apšmeižti. Labai smagu, kad visi pakviesti į koncertą. Bet atspausdinti plakatus ir skelbti apie koncertą, dėl kurio dar niekas nėra oficialia suderinta, irgi reikia tam tikrų sugebėjimų“, – Žmonės.lt sakė E.Vitulskienė. 

Mes nesergame žvaigždžių ligomis ir tikrai kažko nedarome ne todėl, kad tiesiog nenorime. 

Paklausta, kodėl atsisakyta M.Vitulskio pasirodymo Panevėžyje, E.Vitulskienė patikino, kad šiuo metu jųdviejų šeimą užklupo problemos, o atvirauti apie jas moteris nepanoro. 

E.Vitulskienė pasakojo bandžiusi rasti kompromisą su Z.Bareikiene, tačiau nepavyko: „Siūlėme pakeisti datą, sutikome su perpus mažesniu honoraru. Visaip laviravome, tačiau poniai Zitai reiktų gydyti didybės maniją. Mums tai gera pamoka – daugiau niekada nenorėčiau su ja bendradarbiauti.“

Žmonės.lt pasidomėjus, ar įvyks M.Vitulskio koncertas Klaipėdoje, kuris, kaip ir koncertas Panevėžyje, buvo planuojamas balandžio 29 d. 18 val., E.Vitulskienė tikino tebederinanti koncerto detales. „Ar įvyks koncertas Klaipėdoje yra laiko klausimas. Jei klaipėdiečiai sutiks prie mūsų prisiderinti ir pakeisti renginio laiką, tada koncertuosime. Kitaip mums pasirodyti tiesiog neįmanoma. Mes nesergame žvaigždžių ligomis ir tikrai kažko nedarome ne todėl, kad tiesiog nenorime. Tiesiog dabar turime problemų, kurias turime spręsti“, – kartojo ji.

Mariaus Žičiaus nuotr./Erika ir Merūnas Vitulskiai
Mariaus Žičiaus nuotr./Erika ir Merūnas Vitulskiai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką