Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 13d. 14:06

Erikas Tamašauskas susituokė su Indre Kubiliute, trečiai savo santuokai buvęs Kauno meras pasirinko sinagogą

Indrė Kubiliutė ir Erikas Tamašauskas
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Indrė Kubiliutė ir Erikas Tamašauskas

Buvęs Kauno meras ir praėjusios kadencijos Seimo narys Erikas Tamašauskas (55) šeštadienį meilę prisiekė savo išrinktajai Indrei Kubiliutei (37), praneša portalas Žmonės.lt.

Žiniasklaidos dėmesio vengusi pora civilinės santuokos ceremonijai pasirinko itin neįprastą vietą – Kauno choralinę sinagogą, tačiau vestuvės vyko ne pagal žydų tradicijas. Sinagogą jaunavedžiai pasirinko, nes būtent čia susipažino.

Leidimą susituokti sinagogoje E.Tamašauskas ir I.Kubiliutė gavo iš žydų bendruomenės. Nors nei E.Tamašauskas, nei jo mylimoji nėra žydai, jaunikis per ceremoniją galvą pridengė jarmulka – tradicine žydų kepuraite.

Žiedus jaunavedžiai išsirinko vienoje Kauno juvelyrinėje parduotuvėje.

Nors santuokos registravimo laikas buvo numatytas 14 valandą, nuotaka į sinagogą atvyko gerokai anksčiau. I.Kubiliutė „Mercedes“ markės automobiliu į vestuvių vietą atvažiavo likus maždaug pusantros valandos iki ceremonijos, E.Tamašauskas prie Kauno choralinės sinagogos pasirodė likus maždaug 20 minučių.

Ceremonija buvo uždara. Į ją įleisti tik poros kviesti svečiai. Sinagogos duris, kad į vidų nepatektų pašaliniai, saugojo apsaugos darbuotojas.

Prieš pat santuoką į pastatą įėjo Kauno ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius. Jis buvo bene vienintelis vyras, kuriam sinagogoje leista neužsidėti jarmulkos. Kitiems stipriosios lyties atstovams kepuraitės buvo išdalintos, o po iškilmių vyrams jos liko dovanų.

Vestuvės prasidėjo pianino melodijomis. Po to kalbėjo K.Ignatavičius. Nuotaka pasirinko vyro pavardę ir tapo Tamašauskiene.

Jaunavedžiams žydų religinės bendruomenės atstovai įteikė raštą, kuriame surašytas namų apsaugai skirtas tekstas. Sutuoktiniais tapę Tamašauskai buvo pavaišinti košeriniu vynu.

Svečiams laiminga pora patiekė kelis padėklus su trešnėmis, vieno kąsnio sumuštiniais ir šampanu.

Atsitvėrė tylos siena

Erikas Tamaaauskas (kairėje) ir Indrė Kubiliutė
Erikas Tamašauskas (kairėje) ir Indrė Kubiliutė

Po ceremonijos jaunavedžiai kaip įmanydami vengė žiniasklaidos dėmesio, tad ir fotografams nepozavo.

„Ar ją mylite?“, – tai buvo vienintelis klausimas, į kurį E.Tamašauskas atsakė teigiamai: „Labai“. „Klauskite, ko norite. Vis tiek sakysime ne!“, – pridūrė jaunavedys, žiūrėdamas į savą mylimąją.

Indrė Kubiliutė linktelėjo paklausta, ar aukso spalvos, dviejų sluoksnių suknelę įsigijo užsienyje. Prie jos nuotaka buvo priderinusi delninukę. Jos plaukus puošė violetinės spalvos sagė. Į E.Tamašausko švarko atlapą buvo įsegtas nedidelis rožės žiedas.

Iš sinagogos E.Tamašauskas ir jo išrinktoji, lydimi fotografo, išskubėjo į fotosesiją. Žmonės.lt žiniomis, dalis jos vyko „Daugirdo“ viešbutyje. Čia pora užtruko apie pusvalandį.

Nusprendę nieko nekomentuoti, nė vienas iš jaunavedžių neatskleidė, kur šiuo metu dirba. Žmonės.lt žiniomis, buvęs Seimo narys darbuojasi vienoje iš valstybinių, su lošimų priežiūra susijusių tarnybų.

Susipažino per „Kaunas Jazz“ koncertą

Portalo Žmonės.lt žiniomis, pora susipažino 2012-ųjų pavasarį per „Kaunas Jazz“ festivalio koncertą, vykusį sinagogoje. Nuo to laiko politikas ir su grožio industrija susijusi jo išrinktoji dažnai buvo matomi kartu įvairiuose renginiuose.

Vestuvių puota, į kurią pakviesta apie 60 asmenų, surengta už Kauno, netoli Lapių esančiame golfo aikštyno „Elnias“ banketams skirtame pastate. Nors jaunavedžiai golfo nežaidžia, manoma, jog iškilmėms šią vietą pasirinko dėl jos atokumo bei jaukumo – aplink žaliuojantys laukai, miškas, jokių kaimynų, o netoliese ganosi golfo aikštyno savininko Vytauto Motiejūno auginami elniai.

Čia neseniai vestuves šventė ir Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas su mylimąja Jolanta Grizickaite.

Nuotakai ši santuoka – antra, jaunikiui – trečia

Tamašauskiene tapusiai Indrei Kubiliutei ši santuoka – antroji. Rugpjūčio 31 dieną 56-ąjį gimtadienį švęsiančiam Erikui Tamašauskui tai – trečioji santuoka.

Antroji įvyko 2008-ųjų vasarą. Tuomet po dvejų metų našlystės vyriškis žiedus sumainė su verslininke Vida Sakaliene. Tačiau poros santuoka, kurią tąsyk politikas taip pat kruopščiai slėpė ir nuo žiniasklaidos, ir nuo draugų, ilgai netruko.

Erikas Tamaaauskas (centre) atvyko į vestuvių ceremonijos vietą  Kauno choralinę sinagogą
Erikas Tamašauskas (centre) atvyko į vestuvių ceremonijos vietą – Kauno choralinę sinagogą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką