Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2011 lapkričio 20d. 01:05

„EROTICshowMEN 2011“: scenoje nusirengę vyrai moteris vedė iš proto

„EROTICshowMEN 2011“ finale šokėjai nesigėdijo nieko
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / „EROTICshowMEN 2011“ finale šokėjai nesigėdijo nieko.

Šeštadienio vakaras sostinės naktiniame klube „Galaxy“ buvo skirtas moterims – čia vyko tarptautinio vyrų striptizo „EROTICshowMEN 2011“ čempionato finalas, kurio metu moterų kūnus virpino ir scenoje drabužius nusimetė patys seksualiausi Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos ir Lenkijos vyrai.

Penkių skirtingų kolektyvų pasirodymus įvertinti buvo patikėta žinomoms šalies moterims – aktorei Inetai Stasiulytei, buvusiai grupės „69 danguje“ vokalistei Ingridai Martinkėnaitei, laidų vedėjai Ilonai Penkauskienei, televizijos projektų dalyvei Lidijai Rasutis ir radijo stoties „Ruskoje radijas“ laidų vedėjai Veronikai Maksimovai.

Išrinkti geriausiuosius komisijai padėjo ir renginyje apsilankiusios moterys. Lietuvai atstovavęs kolektyvas „Gelbėtojų šou“ konkursinėje programoje nedalyvavo – vyrukai savo pasirodymu tiesiog džiugino damų akis.

Scenoje pasirodę striptizo šokėjai varžėsi net aštuoniose kategorijose – komisija ir žiūrovės vertino vyrus pagal jų choreografiją, originalumą, plastiką, kūnus, bendravimą su publika, muzikalumą ir aprangą. Kiekvienas kolektyvas žiūrovėms pademonstravo po du intriguojančius šokius.

Seksualumą derino su humoru

Pirmieji scenoje pasirodė iš Lenkijos atvykę vyrukai, pasivadinę „Bad Boys“. Patys šokėjai tikina, kad vienintelė jų misija – suteikti palaimą ir šventę moterims. Persirengę senyvo amžiaus vyriškiais trys striptizo šokėjai greitai nusiplėšė dirbtines barzdas ir virto jaunais gražuoliais, nustebinusiais moteris akrobatiniais triukais, itin seksualiais judesiais ir atletiškumu.

Šokėjai nestokojo ir humoro jausmo – nuplėšę vieni kitiems kelnes jie scenoje ėmė šokti vilkėdami sijonus, tačiau greitai jų kūnų nebedengė ir jie. Pasikvietę į sceną atsitiktinai išrinktas tris žiūroves vyrukai padovanojo laimingosioms asmeninius šokius, o ir pačios moterys jautėsi drąsiai – jos noriai tepė vaikinų kūnus losjonais ir pačios seksualiai judėjo aplink šokėjus.

Scenoje vėlei likę trise vyrukai įkūnijo gelbėtojus ir toliau vertė moteris klykti iš džiaugsmo. Norėdami atvėsinti itin įaudrintas moteris striptizo šokėjai puolė jas laistyti vandeniu, o tučtuojau po to jų kūnus tedengė paplūdimio skarelės, menkai teslėpusios vyriškus pasididžiavimus.

Atėjus metui pademonstruoti paruoštus namų darbus „Bad Boys“ kolektyvas vėlei nenuvylė žiūrovių – šįkart virtę jūreiviais jie pademonstravo publikai įspūdingą ugnies šou ir vėl nusirengė iki galo.

Stebino ugnies šou

Antrieji scenoje pasirodę ukrainiečiai „Pride Show“ – ne šiaip nusirenginėjantys vyrukai: kolektyvas nuolat nugali Ukrainos fitneso čempionate. Šįkart scenoje šokėjai pasirodė vilkėdami antikos kovotojų kostiumus: jų galvas dengė gladiatorių šalmai, o pečius slėpė žvėrių kailiai.

Audrinti moteris šokėjams padėjo ir itin efektingas ugnies šou: šokėjai drąsiai demonstravo triukus su liepsnojančiais fakelais. Vienu ypu nusiplėšę drabužius vyrukai greitai liko vien su apatiniais, itin išraiškingai demonstravo žiūrovėms savo raumenis bei kitus kūno privalumus.

Jie noriai leidosi čiupinėjami įaudrintų moterų, tris iš jų patys užnešė į sceną ir leidosi nurenginėjami. Galop vien su virvėlinėmis kelnaitėmis likę šokėjai išraiškingai kratė užpakaliukus, o trims žiūrovėms scenoje asmeniškai pademonstravo savo privalumus. Kiekvienai jų šokėjai pasirodymo pabaigoje padovanojo po rožę.

Namų darbus šokėjai taip pat atliko pareigingai – šįkart jie įkūnijo Senovės Graikijos atletus ir scenoje pasirodė apsijuosę menkai kūnus slepiančiomis audinio juostomis ir sijonėliais, kurie greitai nukrito ant žemės.

Nusirengti nepanoro

Lenkijos šokėjai „Guardian Angels“ striptizą scenoje demonstruoja dar tik vienerius metus, taigi akivaizdu, kad tobulėti yra kur – šie vaikinai nuo savęs nusiplėšė viso labo… marškinėlius.

Galybę hiphopo šokio elementų žiūrovėms demonstravę šokėjai nusirengti neskubėjo – itin iš lėto atsiseginėdami švarkų sagas šokėjai salėje sukūrė maksimalią įtampą, o nuogų vyrų kūnų ištroškusios moterys ėmė nerimauti – nejau niekada nenusirengs? Vis dėlto, žiūrovėms teko nusivilti – nenusirengė, ar bent jau ne tiek, kiek tikėtasi. Talentas šokti hiphopą vyrukų neišgelbėjo – šokėjai nuo scenos buvo palydėti nepatenkintų moterų šūksniais.

Atlikti namų darbus šiems šokėjams sekėsi kiek geriau – šįkart virtę kaubojais jie vėlei itin ilgai čiupinėjo patys save, kol galop ryžosi nusivilkti marškinėlius, tačiau pasirodymo pabaigoje į sceną taip pat pasikvietė tris savanores, kurias pririšę prie kėdžių apdovanojo individualiu dėmesiu. Visai netikėtai šokėjai nusiplėšė nuo savęs džinsus ir sceną paliko absoliučiai nuogi.

Persirengė vienuolėmis

Baltarusijos šokėjai „Candymen“ taip pat nestokojo humoro jausmo – du šokėjai scenoje pasirodė vilkėdami vienuolių kostiumus, o trečiajam teko kunigo vaidmuo. Religingais vyrukais apsimetę baltarusiai žiūroves scenoje kvietė lėtam valsui, tačiau iškart po jo pakeitė savo amplua – nusiplėšę sutanas jie virto seksualiais kostiumuotais vyriškiais.

Pademonstravę įspūdingus akrobatinius triukus bei kaitinančius šokio judesiukus vyrukai nepasikuklino – šiek tiek pasistaipę scenoje jie akimirksniu liko nuogut nuogutėliai, savo vyriškus pasididžiavimus pridengė viso labo kepurėmis. Triukšmas „Galaxy“ klube po šių šokėjų pasirodymo buvo tiesiog kurtinantis – po baltarusių pasirodymo žiūrovės jautėsi devintame danguje.

Įspūdingi pasirodė ir šokėjų namų darbai – į sceną užlipę vilkėdami sportinius kostiumus vyrukai įkūnijo aerobikos trenerius, o vėliau tapo palaikymo šokėjais. Komanda nustebino itin geru humoro jausmu – jų pasirodymo metu žiūrovės tiesiog leipo juokais.

Stebino akrobatiniais triukais

„Galaxy“ scenoje pasirodė ir vyrukai iš Latvijos – „Gym Boys“. Jau nuo pat pradžių šokėjai žiūrovėms šoko pusnuogiai – jie moterims demonstravo sudėtingus akrobatinius triukus bei fizinius pratimus, noriai raitėsi prieš juos filmuojančias žiūroves ir nepaliaudami flirtavo su publika. Klube susirinkusios žiūrovės aikčiojo stebėdamos treniruotus šokėjų kūnus, o šiems scenoje likus tik su virvėlinėmis kelnaitėmis daliai jų pritrūko kvapo.

Kolektyvo paruošti namų darbai abejingų taip pat nepaliko – skambant itin ramiai muzikai šokėjai pademonstravo neįtikėtinus ir itin sudėtingus akrobatinius triukus, kuriuos žiūrovės stebėjo kone išsižiojusios. Pasirodymą šokėjai baigė tyloje – nutilus muzikai jie lėtai nusiplėšė drabužius ir sceną paliko visiškai nuogi.

Apdovanojimus pelnė:

I VIETA – „Candymen“

Publikos numylėtiniai – „Gym Boys“

Stilingiausia grupė – „Pride Show“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Apsigavo: alytiškė lėktuvo bilietus pirko iš ne kartą baustos įmonės ir susidūrė su bėdomis

Tiesiogiai 15min iš Dakaro Gazas

Devintasis etapas Dakare: B.Vanagas penktas, V.Žala – 13-as, A.Juknevičius kovoja su gedimais

Aktualu

Šilutės rajone į griovį įvažiavusiame automobilyje nuskendo motina ir mažametė dukra

Tiesiogiai 24sek

Griausmingas Roko Giedraičio sugrįžimas: „Rytas“ – ALBA

Aktualu

Laidotuvių procesijos užstatyti Plungės pareigūnai ėmė išrašinėti baudas

Tiesiogiai Gazas

Arūnas Gelažninkas įveikė priešpaskutinį etapą, prie finišo artėja ir B.Bardauskas

Vardai

„Eurovizijos“ atrankoje – žvaigždžių desantas: grupė „120“ jau dabar save vadina nugalėtojais

Gyvenimas

Dietomis nusivylęs Dmitrijus tapo veganu: atsikratė 30 kg ir įveikė aplinkinių spaudimą

„Ginčas“: lietuvis NBA klubo savininkas – utopija ar realus tikslas?

Aktualu

Aplink pasaulį keliaujančios Lenkijos maršalo J.Pilsudskio proanūkės kelionė prasidėjo Vilniuje

Aktualu

„Mes ne prieš, bet...“: naujas keiksmažodis „Brexit“, perkama politika ir – kur dingo mergaitė?

Aktualu

R.Karbauskiui dėl verslininkus į kandidatų sąrašą atvedusio A.Vaitkaus galvos neskauda

Vardai

Macaulay Culkinas prakalbo apie daugelį stebinusią jo draugystę su Michaelu Jacksonu

24sek

Garsus svečias Vilniuje: dėl „Ryto“ talento atvyko „Raptors“ bosas

15min tema Aktualu

Britai apie „Brexit“: tai istorinė šalies politikos savižudybė

24sek

Tėvynė vėl šaukia jį iš NBA – Domantas Sabonis vėl pateko į šauktinių sąrašą

Pasaulis kišenėje

Konkursas: idiliškame Italijos kaimelyje visą vasarą galite gyventi nemokamai

Vardai

Keistuoliu vadintas Antanas Nedzinskas dėl svajonės išleido beveik 60 tūkst. eurų

Aktualu

Paskelbti 2019 metų šauktinių sąrašai – pasitikrinkite, ar patekote

Aktualu

Moterys pasijuto kaip ringe: atsisveikinimas po vakarėlio Alytaus bare virto masinėmis muštynėmis

Deuce

Rusės elgesys „Australian Open“ šokiravo – konfliktas ir nepadorūs gestai publikai

Verslas

Mirė vienas turtingiausių Lietuvos verslininkų – Medicinos banko savininkas Saulius Karosas

Aktualu

Čekai pagerbė prieš 50 metų susideginusį studentą

Aktualu

Perspėja dėl žiniasklaidos: situaciją lygina su karo padėtimi

15min tema Verslas

Valdžia rengiasi blogiausiam „Brexit“ scenarijui, bet tikisi Didžiosios Britanijos lietuvių antplūdžio

Naujienos

Verslas

Apsigavo: alytiškė lėktuvo bilietus pirko iš ne kartą baustos įmonės ir susidūrė su bėdomis

Tiesiogiai 15min iš Dakaro Gazas

Devintasis etapas Dakare: B.Vanagas penktas, V.Žala – 13-as, A.Juknevičius kovoja su gedimais

Aktualu

Šilutės rajone į griovį įvažiavusiame automobilyje nuskendo motina ir mažametė dukra

Tiesiogiai 24sek

Griausmingas Roko Giedraičio sugrįžimas: „Rytas“ – ALBA

Aktualu

Laidotuvių procesijos užstatyti Plungės pareigūnai ėmė išrašinėti baudas

Tiesiogiai Gazas

Arūnas Gelažninkas įveikė priešpaskutinį etapą, prie finišo artėja ir B.Bardauskas

Vardai

„Eurovizijos“ atrankoje – žvaigždžių desantas: grupė „120“ jau dabar save vadina nugalėtojais

Gyvenimas

Dietomis nusivylęs Dmitrijus tapo veganu: atsikratė 30 kg ir įveikė aplinkinių spaudimą

„Ginčas“: lietuvis NBA klubo savininkas – utopija ar realus tikslas?

Aktualu

Aplink pasaulį keliaujančios Lenkijos maršalo J.Pilsudskio proanūkės kelionė prasidėjo Vilniuje

Aktualu

„Mes ne prieš, bet...“: naujas keiksmažodis „Brexit“, perkama politika ir – kur dingo mergaitė?

Aktualu

R.Karbauskiui dėl verslininkus į kandidatų sąrašą atvedusio A.Vaitkaus galvos neskauda

Vardai

Macaulay Culkinas prakalbo apie daugelį stebinusią jo draugystę su Michaelu Jacksonu

24sek

Garsus svečias Vilniuje: dėl „Ryto“ talento atvyko „Raptors“ bosas

15min tema Aktualu

Britai apie „Brexit“: tai istorinė šalies politikos savižudybė

24sek

Tėvynė vėl šaukia jį iš NBA – Domantas Sabonis vėl pateko į šauktinių sąrašą

Pasaulis kišenėje

Konkursas: idiliškame Italijos kaimelyje visą vasarą galite gyventi nemokamai

Vardai

Keistuoliu vadintas Antanas Nedzinskas dėl svajonės išleido beveik 60 tūkst. eurų

Aktualu

Paskelbti 2019 metų šauktinių sąrašai – pasitikrinkite, ar patekote

Aktualu

Moterys pasijuto kaip ringe: atsisveikinimas po vakarėlio Alytaus bare virto masinėmis muštynėmis

Deuce

Rusės elgesys „Australian Open“ šokiravo – konfliktas ir nepadorūs gestai publikai

Verslas

Mirė vienas turtingiausių Lietuvos verslininkų – Medicinos banko savininkas Saulius Karosas

Aktualu

Čekai pagerbė prieš 50 metų susideginusį studentą

Aktualu

Perspėja dėl žiniasklaidos: situaciją lygina su karo padėtimi

15min tema Verslas

Valdžia rengiasi blogiausiam „Brexit“ scenarijui, bet tikisi Didžiosios Britanijos lietuvių antplūdžio

Vardai

Gera keliauti kartu

Video

00:32
21:00
02:06

Praktiški patarimai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką