Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2011 lapkričio 20d. 01:05

„EROTICshowMEN 2011“: scenoje nusirengę vyrai moteris vedė iš proto

„EROTICshowMEN 2011“ finale šokėjai nesigėdijo nieko
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / „EROTICshowMEN 2011“ finale šokėjai nesigėdijo nieko.

Šeštadienio vakaras sostinės naktiniame klube „Galaxy“ buvo skirtas moterims – čia vyko tarptautinio vyrų striptizo „EROTICshowMEN 2011“ čempionato finalas, kurio metu moterų kūnus virpino ir scenoje drabužius nusimetė patys seksualiausi Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos ir Lenkijos vyrai.

Penkių skirtingų kolektyvų pasirodymus įvertinti buvo patikėta žinomoms šalies moterims – aktorei Inetai Stasiulytei, buvusiai grupės „69 danguje“ vokalistei Ingridai Martinkėnaitei, laidų vedėjai Ilonai Penkauskienei, televizijos projektų dalyvei Lidijai Rasutis ir radijo stoties „Ruskoje radijas“ laidų vedėjai Veronikai Maksimovai.

Išrinkti geriausiuosius komisijai padėjo ir renginyje apsilankiusios moterys. Lietuvai atstovavęs kolektyvas „Gelbėtojų šou“ konkursinėje programoje nedalyvavo – vyrukai savo pasirodymu tiesiog džiugino damų akis.

Scenoje pasirodę striptizo šokėjai varžėsi net aštuoniose kategorijose – komisija ir žiūrovės vertino vyrus pagal jų choreografiją, originalumą, plastiką, kūnus, bendravimą su publika, muzikalumą ir aprangą. Kiekvienas kolektyvas žiūrovėms pademonstravo po du intriguojančius šokius.

Seksualumą derino su humoru

Pirmieji scenoje pasirodė iš Lenkijos atvykę vyrukai, pasivadinę „Bad Boys“. Patys šokėjai tikina, kad vienintelė jų misija – suteikti palaimą ir šventę moterims. Persirengę senyvo amžiaus vyriškiais trys striptizo šokėjai greitai nusiplėšė dirbtines barzdas ir virto jaunais gražuoliais, nustebinusiais moteris akrobatiniais triukais, itin seksualiais judesiais ir atletiškumu.

Šokėjai nestokojo ir humoro jausmo – nuplėšę vieni kitiems kelnes jie scenoje ėmė šokti vilkėdami sijonus, tačiau greitai jų kūnų nebedengė ir jie. Pasikvietę į sceną atsitiktinai išrinktas tris žiūroves vyrukai padovanojo laimingosioms asmeninius šokius, o ir pačios moterys jautėsi drąsiai – jos noriai tepė vaikinų kūnus losjonais ir pačios seksualiai judėjo aplink šokėjus.

Scenoje vėlei likę trise vyrukai įkūnijo gelbėtojus ir toliau vertė moteris klykti iš džiaugsmo. Norėdami atvėsinti itin įaudrintas moteris striptizo šokėjai puolė jas laistyti vandeniu, o tučtuojau po to jų kūnus tedengė paplūdimio skarelės, menkai teslėpusios vyriškus pasididžiavimus.

Atėjus metui pademonstruoti paruoštus namų darbus „Bad Boys“ kolektyvas vėlei nenuvylė žiūrovių – šįkart virtę jūreiviais jie pademonstravo publikai įspūdingą ugnies šou ir vėl nusirengė iki galo.

Stebino ugnies šou

Antrieji scenoje pasirodę ukrainiečiai „Pride Show“ – ne šiaip nusirenginėjantys vyrukai: kolektyvas nuolat nugali Ukrainos fitneso čempionate. Šįkart scenoje šokėjai pasirodė vilkėdami antikos kovotojų kostiumus: jų galvas dengė gladiatorių šalmai, o pečius slėpė žvėrių kailiai.

Audrinti moteris šokėjams padėjo ir itin efektingas ugnies šou: šokėjai drąsiai demonstravo triukus su liepsnojančiais fakelais. Vienu ypu nusiplėšę drabužius vyrukai greitai liko vien su apatiniais, itin išraiškingai demonstravo žiūrovėms savo raumenis bei kitus kūno privalumus.

Jie noriai leidosi čiupinėjami įaudrintų moterų, tris iš jų patys užnešė į sceną ir leidosi nurenginėjami. Galop vien su virvėlinėmis kelnaitėmis likę šokėjai išraiškingai kratė užpakaliukus, o trims žiūrovėms scenoje asmeniškai pademonstravo savo privalumus. Kiekvienai jų šokėjai pasirodymo pabaigoje padovanojo po rožę.

Namų darbus šokėjai taip pat atliko pareigingai – šįkart jie įkūnijo Senovės Graikijos atletus ir scenoje pasirodė apsijuosę menkai kūnus slepiančiomis audinio juostomis ir sijonėliais, kurie greitai nukrito ant žemės.

Nusirengti nepanoro

Lenkijos šokėjai „Guardian Angels“ striptizą scenoje demonstruoja dar tik vienerius metus, taigi akivaizdu, kad tobulėti yra kur – šie vaikinai nuo savęs nusiplėšė viso labo… marškinėlius.

Galybę hiphopo šokio elementų žiūrovėms demonstravę šokėjai nusirengti neskubėjo – itin iš lėto atsiseginėdami švarkų sagas šokėjai salėje sukūrė maksimalią įtampą, o nuogų vyrų kūnų ištroškusios moterys ėmė nerimauti – nejau niekada nenusirengs? Vis dėlto, žiūrovėms teko nusivilti – nenusirengė, ar bent jau ne tiek, kiek tikėtasi. Talentas šokti hiphopą vyrukų neišgelbėjo – šokėjai nuo scenos buvo palydėti nepatenkintų moterų šūksniais.

Atlikti namų darbus šiems šokėjams sekėsi kiek geriau – šįkart virtę kaubojais jie vėlei itin ilgai čiupinėjo patys save, kol galop ryžosi nusivilkti marškinėlius, tačiau pasirodymo pabaigoje į sceną taip pat pasikvietė tris savanores, kurias pririšę prie kėdžių apdovanojo individualiu dėmesiu. Visai netikėtai šokėjai nusiplėšė nuo savęs džinsus ir sceną paliko absoliučiai nuogi.

Persirengė vienuolėmis

Baltarusijos šokėjai „Candymen“ taip pat nestokojo humoro jausmo – du šokėjai scenoje pasirodė vilkėdami vienuolių kostiumus, o trečiajam teko kunigo vaidmuo. Religingais vyrukais apsimetę baltarusiai žiūroves scenoje kvietė lėtam valsui, tačiau iškart po jo pakeitė savo amplua – nusiplėšę sutanas jie virto seksualiais kostiumuotais vyriškiais.

Pademonstravę įspūdingus akrobatinius triukus bei kaitinančius šokio judesiukus vyrukai nepasikuklino – šiek tiek pasistaipę scenoje jie akimirksniu liko nuogut nuogutėliai, savo vyriškus pasididžiavimus pridengė viso labo kepurėmis. Triukšmas „Galaxy“ klube po šių šokėjų pasirodymo buvo tiesiog kurtinantis – po baltarusių pasirodymo žiūrovės jautėsi devintame danguje.

Įspūdingi pasirodė ir šokėjų namų darbai – į sceną užlipę vilkėdami sportinius kostiumus vyrukai įkūnijo aerobikos trenerius, o vėliau tapo palaikymo šokėjais. Komanda nustebino itin geru humoro jausmu – jų pasirodymo metu žiūrovės tiesiog leipo juokais.

Stebino akrobatiniais triukais

„Galaxy“ scenoje pasirodė ir vyrukai iš Latvijos – „Gym Boys“. Jau nuo pat pradžių šokėjai žiūrovėms šoko pusnuogiai – jie moterims demonstravo sudėtingus akrobatinius triukus bei fizinius pratimus, noriai raitėsi prieš juos filmuojančias žiūroves ir nepaliaudami flirtavo su publika. Klube susirinkusios žiūrovės aikčiojo stebėdamos treniruotus šokėjų kūnus, o šiems scenoje likus tik su virvėlinėmis kelnaitėmis daliai jų pritrūko kvapo.

Kolektyvo paruošti namų darbai abejingų taip pat nepaliko – skambant itin ramiai muzikai šokėjai pademonstravo neįtikėtinus ir itin sudėtingus akrobatinius triukus, kuriuos žiūrovės stebėjo kone išsižiojusios. Pasirodymą šokėjai baigė tyloje – nutilus muzikai jie lėtai nusiplėšė drabužius ir sceną paliko visiškai nuogi.

Apdovanojimus pelnė:

I VIETA – „Candymen“

Publikos numylėtiniai – „Gym Boys“

Stilingiausia grupė – „Pride Show“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

15min tema Aktualu

Organų donorystė valstybei nerūpi: tai yra atviras sabotažas, stabdymas ir nieko neveikimas

Aktualu

Premjeras apie sunaikintą posėdžio įrašą: emocingi pasisakymai – ne apie žiniasklaidos laisvę

24sek

80 milijonų intriga Domantui Saboniui ir Jonui Valančiūnui

Trys parduotuvės Naujojoje Ūtoje: istorija ne apie konkurenciją

Aktualu

Mirė vienas iš „Microsoft“ įkūrėjų Paulas Allenas

Aktualu

S.Skvernelis: Vyriausybė svarsto atsisakyti viešinimo per žiniasklaidą projektų

Pasaulis kišenėje

Po karčios patirties – patarimas kitiems: atsargiai su viešbučiais autostradose

Aktualu

D.Trumpui prabilus apie „žudikus“ žurnalisto dingimo byloje, M.Pompeo vyksta į Rijadą

Ginčas dėl „Žalgirio“: pavojus ar tiesiog geras sprigtas?

Vardai

Apie nėštumą pranešę princas Harry ir Meghan Markle pirmą kartą pasirodė viešumoje

Verslas

Parduodamas oloje įrengtas būstas tikram Jameso Bondo gerbėjui

Sportas

Valdas Ivanauskas treniruos Lenkijos aukščiausios lygos klubą

Vardai

Vakarienėje visiškoje tamsoje – ir retai renginiuose besilankanti Goda Alijeva

Aktualu

Kovoje dėl Vilniaus mero posto – „valstiečių“ pasirinkimas: žinomas vardas ar saviškis?

Gyvenimas

3 klaidos, kurias daugelis daro ruošdami pusryčius

Aktualu

„Supras net neturintys jokios nuovokos“: Rusijos propaganda Ukrainos televizijoje

Vardai

Karolina Meschino su mylimuoju Remigijumi pasidarė tatuiruotes ant veidų

Aktualu

JAV teismas atmetė D.Trumpui pornožvaigždės iškeltą ieškinį dėl šmeižto

Aktualu

Australija svarsto galimybę perkelti ambasadą iš Tel Avivo į Jeruzalę

Verslas

S.Skvernelis – prieš LRT tarybos narių skyrimą pagal politikų kadencijas

Naujienos

Verslas

Juodas debesis virš sėkmingo startuolio: dešimtys piktų klientų ruošia ieškinį „Vinted“

Verslas

V.Vasiliauskas: uždraudę viską, liktume prie suskilusios geldos

Aktualu

Premjeras apie sunaikintą posėdžio įrašą: emocingi pasisakymai – ne apie žiniasklaidos laisvę

Trys parduotuvės Naujojoje Ūtoje: istorija ne apie konkurenciją

15min tema Aktualu

Organų donorystė valstybei nerūpi: tai yra atviras sabotažas, stabdymas ir nieko neveikimas

„Eurolygos diena“: kuriems žaidėjams buvo skirta Šaro kritika? (1/5)

24sek

80 milijonų intriga Domantui Saboniui ir Jonui Valančiūnui

Pratybos, kurios gelbsti žmonių gyvybes

Gazas

„Top Gear“ išrinko 2018 metų sportiškiausią automobilį: apdovanotas „Alpine A110“ modelis

Vardai

Apie nėštumą pranešę princas Harry ir Meghan Markle pirmą kartą pasirodė viešumoje

Verslas

S.Skvernelis: kitų metų biudžetas leis toliau gerinti žmonių gyvenimo kokybę

Aktualu

Mirė vienas iš „Microsoft“ įkūrėjų Paulas Allenas

Maistas

15 įdomių patiekalų iš moliūgų: kisielius, humusas, rizotas ir kiti netikėtumai

Vardai

Vakarienėje visiškoje tamsoje – ir retai renginiuose besilankanti Goda Alijeva

Pasaulis kišenėje

Po karčios patirties – patarimas kitiems: atsargiai su viešbučiais autostradose

Verslas

Parduodamas oloje įrengtas būstas tikram Jameso Bondo gerbėjui

Vardai

Karolina Meschino su mylimuoju Remigijumi pasidarė tatuiruotes ant veidų

Gyvenimas

3 klaidos, kurias daugelis daro ruošdami pusryčius

Aktualu

S.Skvernelis: Vyriausybė svarsto atsisakyti viešinimo per žiniasklaidą projektų

Aktualu

JAV teismas atmetė D.Trumpui pornožvaigždės iškeltą ieškinį dėl šmeižto

Daugiau vandens

Gera keliauti kartu

Video

01:02
01:11
35:31

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką