Dabar populiaru
Publikuota: 2016 vasario 29d. 11:08

Estrados legenda Nijolė Tallat-Kelpšaitė: „Aš neįvertinau savo vyro meilės”

Nijolė Tallat-Kelpšaitė
Laidos „Nauja legenda” nuotr. / Nijolė Tallat-Kelpšaitė

„Jo visas gyvenimas buvau aš. Tiksliau, ne tiek aš, kiek mano kūryba, mano scena”, – taip apie savo velionį vyrą Antaną Ignatavičių pasakoka estrados primadona Nijolė Tallat-Kelpšaitė.

Kalbėdama apie dainų kūrybą ir auksinius karjeros metus, dainininkė atsimins, kad ilgainiui jos vyras tapo ne tik širdies draugu, bet ir vadybininku, besirūpinančiu talentingos moters karjeros sėkme ir tuo pačiu neišleidžiančiu jos iš akiračio nė sekundei. „Jis sekė kiekvieną mano žingsnį, kiekvieną judesį”.

Vis dėlto, net ir tokiomis aplinkybėmis gerbėjai bandė pavergti išskirtiniu grožiu ir balsu garsėjusios N.Tallat-Kelpšaitės širdį ir buvo momentų, kai jos santuokai rimtai grėsė griūtis.

Laidos „Nauja legenda” nuotr. /Nijolė Tallat-Kelpšaitė
Laidos „Nauja legenda” nuotr. /Nijolė Tallat-Kelpšaitė

„Man dabar ašaros akyse... Kai aš pagalvoju, aš neįvertinau šito – man atrodė, kad viskas šitaip turi ir būti. Viskas turi suktis apie mane”, – atvirauja primadona.

Šeštadienį startuojančiame LNK projekte „Nauja legenda” visiems iki skausmo  žinomų hitų „Alyvos žydės” ir „Ne, nereikia ašarų” atlikėja N.Tallat-Kepšaitė priims iššūkį ir apsikeis dainomis su raumeninguoju reperiu Ironvytu. Atlikėjai turės vieną savaitę paruošti savo dainų versijas.

Kūrybinis procesas pažadins dainininkų jausmus ir atskleis dar negirdėtas jų gyvenimo istorijas, o po laidos žiūrovai galės įvertinti, kuri dainos versija jiems patiko labiau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką