Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eteryje nebeliks Andriaus Rožicko ir Beatos Tiškevič laidos „Mėnulio fazė“

Andrius Rožickas ir Beata Tiškevič-Hasanova
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Andrius Rožickas ir Beata Tiškevič-Hasanova
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo lapkričio mėnesio LRT eteryje nebeliks Andriaus Rožicko ir Beatos Tiškevič-Hasanovos vedamos laidos „Mėnulio fazė“. Apie tai portalui Žmonės.lt patvirtino pats A.Rožickas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Improvizuoto humoro laidą „Mėnulio fazė“, kurią A.Rožickas kūrė drauge su aktore B.Tiškevič-Hasanova ir Andriumi Mamontovu, LRT televizija transliuodavo sekmadienio vakarais. Žiūrovai dar pamatys dvi „Mėnulio fazės“ laidas, tačiau daugiau jos – nebefilmuojamos. Paskutinės A.Rožicko laidos bus rodomos spalio 19 ir 26 dienomis.

Anot A.Rožicko, laidos „Mėnulio fazė“ filmavimai nutraukti LRT pageidavimu. Problemų, anot jo, kėlė laidos kūrėjų humoras, kurį daliai žmonių suprasti sunku. 

„Tai galbūt net dėsninga pabaiga. Visuomeninis transliuotojas labai jautriai reaguoja į kai kurių labai jautrių visuomenės sluoksnių reakciją į tą laidą. Juk laida buvo tikrai erzinanti kai kuriuos žmones – tuos, kurie pripratę prie „Duokim Garo“ formato ir „led'ais“ padabintų šou... Tie žmonės reiškė savo nepasitenkinimą, o visuomeninis transliuotojas turėjo reaguoti – reikalauti iš mūsų daryti pakitimus. Tačiau mes jaučiamės darę visai kokybišką produktą, matėme, kaip plečiasi gerbėjų ratas“, – Žmonės.lt sakė A.Rožickas.

Jis patikino, kad su LRT išsiskyrė taikiai, be pykčio: „Jokio konflikto nebuvo. Juk visi tokie dalykai paprastai baigiasi be konfliktų. Žmonės šypsodamiesi spaudžia vieni kitiems rankas ir sako „ok, next time“.

Vis dėlto A.Rožickas nesako, kad „Mėnulio fazės“ televizijoje nebeliks visai. „Jei ne šioje televizijoje, tai kitais kanalais, manau, tęsime savo reikalus. Kol kas dar nieko negalėčiau patvirtinti ar spėlioti, kas bus toliau, nes dar nėra ką anonsuoti. Bet aš šypsausi – man buvo smagu ir manau, kad laida nesibaigs“, – sakė jis leisdamas suprasti, kad galbūt „Mėnulio fazę“ imsis transliuoti kuri kita televizija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką