Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eugenijų Ostapenką sumušimu apkaltinęs gydytojas pats nepasirodė teisme

Eugenijus Ostapenko are6tin4je praleido 15 parų.
J. Andriejauskaitės/15min.lt. nuotr. / Už pasirodymą neblaiviam viešoje vietoje Eugenijus Ostapenka areštinėje praleido dešimt parų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Neseniai iš areštinės už pasirodymą girtam viešoje vietoje paleistas dainininkas Eugenijus Ostapenka toliau varsto teismų duris. Antradienį teisme turėjo būti atversta baudžiamoji byla, kurioje žinomas klaipėdietis kaltinamas sumušęs gydytoją. Tačiau dainininką apkaltinęs gydytojas pats teisme nepasirodė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Teisme buvau aš, mano mama, labai daug žurnalistų, ir įdomiausia tai, jog tik viena medicinos seselė, liudytoja – gydytojo Remigijaus Vertelio draugė, Sandra Kedavičienė. Ji žurnalistų akivaizdoje elgėsi labai agresyviai, šaukė ant manęs, įžūliai neleido man kalbėti su žurnalistais. Įdomiausia tai, jog likusios trys medicinos seselės, liudytojos, neatvyko į teismo posėdį. Į teismą neatvyko ir pats gydytojas Remigijus Vertelis, kuris neteisėtai apkaltino mane neva jį sumušus“, – po neįvykusio teismo posėdžio naujienomis dalijosi E. Ostapenka. Anot dainininko, gydytojas Remigijus Vertelis neatvyko į teismą ir neįvardijo priežasties, su juo antradienį nebuvo įmanoma susisiekti ir telefonu. Neatvykimo priežastis nebuvo žinoma ir teisėjai. Teigiama, kad šaukimas į teismą buvo išsiųstas laiku. Teismo posėdis atidėtas gegužės 17 dienai.

Bandė nusižudyti

Keistas nutikimas užfiksuotas pernai birželį. Dainininkas E.Ostapenka išgėrė apie 40 raminamųjų tablečių bei alkoholio ir atsidūrė ligoninės reanimacijoje. Dainininkas neslepia tuomet nesuvaldęs emocijų ir bandęs nusižudyti.

„Mane nuvežė į reanimaciją be sąmonės, ten atsipeikėjau. Gulėjau lovoje su kelnaitėmis, be lašelinių, pykino, atsirado noras gyventi, praėjo krizė. Priežasties nepasakosiu, kiti galvoja, kad dėl to, jog išsiskyriau su drauge. Buvo depresija, sakykim, taip“, – pasakojo E.Ostapenka.

Ligoninėje tarp jo ir gydytojo kilo konfliktas, nukeliavęs net į teismą. E.Ostapenka papasakojo tokią šios istorijos versiją.

Gydytojas man pasakė: Grįžk į palatą, dviratuk, – pasakojo E. Ostapenka.

Vos atsipeikėjęs ligoninės lovoje E.Ostapenka neva nutarė ieškoti gydytojo ir jį pamatė vos išlindęs iš palatos, – jaunas gydytojas bendravo su seselėmis. Dainininkas teigia buvęs toks silpnas, kad vos judino kojas, ir prašė mediko pastatyti lašelinę. Gydytojas paragino jį grįžti į palatą. E.Ostapenka teigia taip ir padaręs, laukęs mediko, tačiau nesulaukęs jį kvietėsi dar kartą. Šis vėl pasakė: „Grįžk į palatą, dviratuk“. Nesulaukęs pagalbos jis trečią kartą jau pakeltu tonu kreipėsi į mediką ir paprašė arba pasirūpinti juo, arba grąžinti drabužius, pagalbos jis kreipsis kitur. E.Ostapenka teigia, jog gydytojas jį stumtelėjo, šis taip pat jam atsakęs tuo pačiu. Apsistumdymas tęsėsi. Anot E.Ostapenkos, gydytojas užlaužęs jam ranką ir nuvedęs į palatą. Čia parvertęs ant žemės ir užsėdęs ant nugaros, tai atleisdamas, tai vėl suimdamas laužė ranką. E.Ostapenka teigia, jog visa tai truko apie pusvalandį.

Jo šauksmus, pradžioje pamaniusi, kad jie sklinda dėl procedūrų, girdėjo mama ir neapsikentusi atbėgo į palatą, tačiau seselės tuoj pat paprašė moters išeiti iš reanimacijos skyriaus. Į ligoninę buvo iškviesta policija. Vyro mama prašė nevežti prastos būklės sūnaus į policiją, tačiau vyras buvo nuvežtas ir turėjo rašyti pasiaiškinimą.

Vyras kreipėsi į teismo medicinos ekspertus, šie aptiko ant kūno mėlynių, nubrozdinimų, nustatė dešiniojo žasto sausgyslių patempimą.

„Parašiau pareiškimą į prokuratūrą, šie man atsakė, jog dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo ir įžeidimo reikia kreiptis į teismą privataus kaltinimo tvarka. Aš į teismą nesikreipiau, tačiau pareiškimą parašė gydytojas. Jis teigia, kad įvykį matė keturios seselės. Žinoma, kad jos užstos gydytoją ir paliudys. Tačiau protu nesuvokiama, kaip aš, išgėręs tokį kiekį raminamųjų, gydytojui galėjau įspirti, griebti už kaklo“, – pasakojo dainininkas, toliau varstantis teismų duris.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką