TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Eugenijus Ostapenka. Išsiskyrė pajūrio princo ir dešrų imperatorės keliai (papildyta rugsėjo 18 d.)

Eugenijus Ostapenka su ponia Jolanta
Asm. albumo nuotr. / Eugenijus Ostapenka su ponia Jolanta.
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Pastaruoju metu ne itin sėkmingai klostosi dainininko E. Ostapenko (33) gyvenimas. Viešai pareiškęs, kad atsisako alkoholio, jis vėl įkliuvo neblaivus: kaimynai pajūrio princą užklupo besišlapinantį į laiptinėje pastatytą reklamos skrajutėms skirtą dėžę. Maža to, atlikėjas skaudžiai išgyvena skyrybas su širdies dama – dešrų imperatore praminta Šilalėje gyvenančia ūkininke Jolanta.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Eugenijus Ostapenka.
Gimimo data, vieta: 1976 11 24, Klaipėda. 33 m.
Šeima, kurioje gimė: mama Liubovė – Eugenijaus vadybininkė, tėtis Leontinas – verslininkas; turi seserį Svetlaną (25).
Veikla: dainininkas, dainų autorius, kompozitorius.

Eugenijau, kodėl išsiskyrė Tavo ir Jolantos keliai?

Skaudu apie tai kalbėti, ypač dėl to, kad nežinau tikrosios skyrybų priežasties. Tiesiog vieną dieną Jolanta nustojo atsiliepinėti į mano skambučius. Kai jai paskambinau ne iš savo telefono, išgirdusi mano balsą, Jolanta metė ragelį. Netgi buvau nuvažiavęs į Šilalę, skambinau į jos namų duris, bet manęs niekas neįsileido.

Asm. albumo nuotr./Eugenijus Ostapenka
Asm. albumo nuotr./Eugenijus Ostapenka

Gal Jolantai nusibodo Tave lydintys skandalai?

Aš ir pats apie tai pagalvojau. Manau, pirmiausia ji supyko dėl to, kad aš sulaužiau pažadą nebevartoti alkoholio. Pažadėjau jai, tačiau laisvomis nuo koncertų dienomis vis tiek prisigerdavau. Bet man juk reikia pašalinti stresą, kurio mano gyvenime susikaupė į valias.
Tikriausiai Jolanta nenorėjo tekėti už skandalisto – tokią etiketę man priklijavo žurnalistai. Supranti, ji yra labai paprasta, kukli moteris, ji nemėgsta būti dėmesio centre. O būdama su manimi, Jolanta negalėjo to išvengti, nes žmonės šiais laikais labai pikti, mėgstantys papletkinti. Pavyduoliai norėjo mus išskirti. Aš esu viešas ir labai žinomas žmogus, todėl kiekvienas mano žingsnis aptarinėjamas, o Jolanta, manau, neištvėrė žiniasklaidos ir aplinkinių spaudimo. Po kiekvieno televizijos reportažo apie mane ji labai stresuodavo, gerdavo raminamuosius vaistus. Patikėk, būti žinomo žmogaus mergina – sunku. Jolanta sulaukdavo nepažįstamų žmonių skambučių, kurie pildavo ant manęs pamazgas, Šilalės parduotuvėje žmonės ją badydavo pirštais. Tikriausiai trūko Jolantos kantrybė...

O gal ji tiesiog įsimylėjo kitą žmogų?

Visko gali būti, nors nenoriu tuo tikėti. Vis dar viliuosi, kad Jolanta man paskambins, ir paprašys, kad pas ją atvažiuočiau. Aišku, nebūna stebuklų, tad jei aš jai nebereikalingas, mums turbūt nelemta sukurti gražios šeimos.
Šlovės kaina labai didelė, tad aš brangiai sumokėjau už savo populiarumą. Kita vertus, gal mes net netinkame vienas kitam, juk Jolanta yra ūkininkė, o aš – meno žmogus. Taigi – mūsų pasauliai skirtingi. Jei būčiau paprastas darbininkas, kaimietis, tuomet mes su Jolanta gyventume laimingai. Tačiau jei ji įsimylėjo kitą vyrą, aš noriu Jolantai palinkėti laimės ir meilės.

Ar svajoji apie tą dieną, kai Tave pamils padori moteris ir Tu pagaliau išsikraustysi iš tėvų namų, sukursi gražią šeimą, auginsi vaikus?

Aš sulaukiu labai daug moterų dėmesio, galėčiau vesti nors ir rytoj, bet ieškau tos vienintelės, dėl kurios norėčiau atsikratyti žalingų įpročių, daugiau nebepapulti į skandalus, gyventi darniai iki pat gyvenimo galo. Vis dar tikiu, kad Jolanta yra man skirta moteris. Laukiu jos sugrįžtant!
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką