Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 3d. 10:10

Evelina Sašenko viliojama dalyvauti šokių konkursuose

Evelina Sašenko
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Evelina Sašenko

Projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyvė Evelina Sašenko (24 m.) šiuo metu sukasi kaip vijurkas: koncertai, šokiai, sportas, dalyvavimas televizijos projekte, darbas teatre... „Man patinka taip gyventi“, – šypsosi veiklos nestokojanti atlikėja.

Praėjusiais metais E.Sašenko buvo galima išvysti projekte „Šok su manimi“. Ten mergina pasirodė su partneriu Rolandu Beržiniu. Nors pasitraukusi iš šokių laidos dainininkė sau pasakė, kad į televizinius projektus daugiau nebekels kojos, tačiau šią nuostatą netrukus pakeitė.

„Džiaugiuosi, kad grįžau, nes toks yra mano darbas. Įsitraukiau į projektą ir kai jis baigėsi, buvo labai liūdna: bendravau su žmonėmis, kasdien dariau savo darbą. Jau tikrai buvau pasiilgusi tokios veiklos“, – kalbėjo Evelina.

E.Sašenko patikino, kad tikrai neketina atsibosti žiūrovams ir po „Žvaigždžių duetų“ padarys ilgesnę pertrauką nuo televizijos.

„Ne ne ne, tai jau tikrai yra paskutinis mano projektas, tikrai. Anksčiau sakiau, kad ir į šiuos duetus neisiu, bet prikalbino: davė gerą partnerį, tai pagalvojau, ai, nueisiu dar kartelį“, – šypsojosi dainininkė, „Žvaigdžių duetuose“ pasirodanti su verslininku Edmundu Štengeriu-Mundžiu.

„Jis gerai dainuoja – man to užtenka. Jis yra geras žmogus, man tinka pagal charakterį – yra greitas, linksmas – tokie žmonės man patinka. Nesipykstame“, – apie savo partnerį atsiliepė Evelina.

Stebėdama komisijos narių darbą projektuose E.Sašenko teigė, kad tai – labai atsakingos pareigos ir kad žiuri nuomonė dažniausiai būna itin taikli.

„Aš pati neseniai buvau komisijos narė vaikų laidoje ir supratau, kad tai yra labai sunkus darbas.  Objektyviai pasakyti, ką manai ir neįžeisti kito žmogaus yra sudėtinga. Ką komisijos nariai mato, tą ir sako – būna, kad gal kartais pritingim ar pritrūkstam idėjų“, – patikino mergina.

Projekte „Šok su manimi“ šokius įsimylėjusi mergina savo įgūdžius ant parketo gludina iki šiol. E.Sašenko mano, kad jei kada nors „Žvaigždžių duetuose“ jai tektų atlikti šokio numerį, tą ji darytų su malonumu.

Evelina teigia, kad šokių užsiėmimai jai labai naudingi bei praverčia spektaklyje „Aida“, kuriame ji dainuoja ir šoka.

„Taip, su savo partneriu dar iki šiol šoku. Gerai sekasi. Jau dabar tikra šokėja esu (juokiasi). Ir sportuoju, ir šoku, ir koncertuoju, ir vaidinu teatre. Man patinka taip gyventi“, – šypsojosi veiklos nestokojanti „Žvaigždžių duetų“ dalyvė.

E.Sašenko prasitarė, kad jos šokių partneris Rolandas ją netgi ragina kartu pasirodyti šokių konkursuose, kuriuose varžosi mišrios – profesionalo ir neprofesionalo – poros.

„Kai man pasiūlė, pagalvojau – o gal?“ – juokėsi dar kol kas konkursams nepasiryžtanti mergina.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką