TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Evelina Škėmaitė: su buvusiu vyru likome draugais

Evelina Škėmaitė
Olialia archyvo nuotr. / Evelina Škėmaitė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Neseniai su vyru ir sūnaus tėčiu Raimundu (30) išsiskyrusi dainininkė Evelina (23) (buvusi Bakanovienė – aut. past.) nepalūžo po sunkių likimo išbandymų. Mergina pastaruoju metu itin išgražėjo ir sulaukė viliojančių darbo pasiūlymų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Evelina, ar tiesa, kad judu su vyru pasukote į skirtingas puses?

Taip, patvirtinu, kad mes su Raimundu išsiskyrėme. Tačiau įvardyti priežasčių nenorėčiau, nematau prasmės to daryti. Tiesiog atėjo laikas, kai su vyru nebegalėjome būti kartu.

Dabar apie viską kalbi gana ramiu tonu. Kaip jauteisi skyrybų įkarščio metu?

Prisipažinsiu, buvo visko. Tikrai nebuvo lengva, numečiau 7 kilogramus, tačiau dabar suprantu, kad prasidėjo naujas mano gyvenimo etapas. Negaliu sakyti, kad praėjęs laikotarpis man buvo blogas. Džiaugiuosi, kad pažinojau Raimundą, kad abu susilaukėme puikaus sūnaus. Dabar stengiuosi visą savo dėmesį skirti vaikui ir darbams. Tiesą pasakius, tai man ir padėjo nepalūžti skyrybų įkarščio metu. Šeima apskritai man visuomet buvo prioritetas gyvenime, tad ir dabar svarbiausias man bus sūnus.

Nors tau tik 23-eji, brandžiai kalbi apie šeimą. Galbūt taip yra dėl to, kad anksti ištekėjai, labai jauna susilaukei sūnaus?

Manau, kad taip. Kai tekėjau, buvau išties labai jauna. Mano draugės tuo metu lakstė po klubus, nuolat linksminosi. O aš atsidaviau šeimai ir dėl to nė kiek nesigailiu! Man pirmos santuokos patirtis yra itin naudinga, daug ko išmokau. Dėl nieko gyvenime nesigailiu. Ir apskritai nesidairau į praeitį, žiūriu tik į priekį (šypteli).

Kokie dabar tavo santykiai su buvusiu vyru?

Su Raimundu likome draugais, sutariame gerai. Bendrausime dėl sūnaus. Džiaugiuosi, kad buvęs vyras nori matyti vaiką, rūpintis juo. Sūnui reikia tėčio.

Pastaruoju metu labai išgražėjai. Gal pokyčiai asmeniniame gyvenime tau tik į naudą?

Galbūt. Tiesiog neturiu kada liūdėti. Neseniai dalyvavau „Chorų karuose“, dabar laukia naujo miuziklo, kuriame atliksiu pagrindinį vaidmenį, premjeros. Taip pat turiu daug veiklos savo vaikų talentų mokyklėlėje. Kad puikiai klostosi darbas, išduoda ir mano išvaizda (juokiasi).

Kol kas veikla tau atstoja asmeninį gyvenimą, bet simpatiškos panelės ilgai vienišos nebūna... Kada šalia tavęs pamatysime naująjį mylimąjį?

Esu jauna, todėl manęs tikrai dar laukia ne viena graži draugystė. Kol kas antrosios pusės neturiu. Nenoriu stačia galva nerti į naujus santykius. Viskam savas laikas.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką