Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 6d. 16:04

Evelinos Anusauskaitės mama Jurga su dukra ieško vyro „Žvaigždžių duetams“

Ilgą laiką į žvaigždes stūmusi savo talentingąją dukrą Eveliną, Jurga Anusauskienė netrukus pati užlips ant didžiosios scenos. Moteris, sulaukusi „Žvaigždžių duetų“ rengėjų pasiūlymo dalyvauti šou, neteko žado.

„Iš pradžių pamaniau, kad dalyvauti kviečiama Evelina. Kai supratau, kad aš pati sulaukiau pasiūlymo, negalėjau patikėti. Man, patyrusiai keliautojai ir fotografei, dėl gero kadro nebijančiai prisėlinti prie plėšrių žvėrių, ekstremalių įvykių poreikis leido greitai apsispręsti. Jei susitvarkau su leopardu, susitvarkysiu ir su „Žvaigždžių duetais“, – šypsosi Jurga.

Sulaukusi kvietimo, ji su dukra Evelina iš karto sėdo aptarinėti vyrus – svarstyti kandidatūras į mamos partnerius „Duetuose“. Be to, dukra pradėjo duoti mamai vokalo pamokas. „Evelina man – autoritetas. Dabar esu jos paklusni mokinė. Smagu, kai mama su dukra gali apsikeisti vaidmenimis“.

J.Anusauskienė yra iš garsių muzikų Vasiliauskų giminės. Mama – smuiko mokytoja, vienas dėdė – violončelininkas, kitas – vargonininkas. Jurga nuo penkerių metų mokėsi griežti smuiku ir net dainavo būsimo vyro suburtame ansamblyje. Tik karjera ansamblyje pakrypo netikėta linkme – ansamblio vadovas iš pradžių jaunai stilistei rašė dainas, o ši ėmė... jam gimdyti vaikus.

Pastaruosius metu Jurga skyrė dukros Evelinos karjerai, tapo festivalio „Slavianskyj Bazar“ atstove Lietuvoje.

„O dabar – į frontą“, – juokiasi „Žvaigždžių duetus“ pasiryžusi užkariauti moteris.

„Žvaigždžių duetai“ su Jurga Anusauskiene – jau kitą šeštadienį per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką