Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 20d. 12:19

Festivalyje „Galapagai“ grupė „Antis“ pristatys netikėtą programą su Viktoru Diawara

„Galapagų“ spaudos konferencija
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / „Galapagų“ spaudos konferencija

Muzikos ir pramogų festivalio „Galapagai“, kuris įvyks rugpjūčio 2-3 dienomis Zaraso saloje, organizatoriai ir dalyviai ketvirtadienį pakvietė į smagų ir netikėtą muzikos šventės pristatymą.

Žiniasklaidos atstovai buvo pakviesti susipažinti su festivalio programa ne kur kitur, o Nerimi plaukiančioje baržoje. Juk kada, jei ne vasarą mėgautis sostinės centru vingiuojančios upės vaizdais.

Spaudos konferencijoje dalyvavo „Galapagų“ organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka, grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas, muzikantas ir didžėjus DJ Mamania, kino studijos „Just a Moment“ prodiuserė Dagnė Vildžiūnaitė, „Galapagų“ beglobių gyvūnų iniciatyvų festivalyje koordinatorė Vaida Venckutė ir festivalyje vyksiančio „BMX/MTB dviračių šou“ organizatorius Aidas Kukenys.

Festivalio muzikinė programa 

„Šiais metais festivalyje bus keturios scenos. Pirmojoje scenoje – pagrindinėje – gros žymiausios šių metų festivalio grupės. Dvi pagrindinės grupės yra iš „Hadouken!“ ir „Clawfinger“, kurie savo grupės 20-metį švęs mūsų festialyje. Šioje scenoje taip pat gros „G&G Sindikatas“, kurie jau ketverius metus pas mus groja“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Blėka. 

Pirmą kartą festivalyje pasirodysianti grupė „Antis“ ruošia ypatingą programą kartu su grupės „Skamp“ nariu Viktoru Diawara, kuri vadinsis „Baisiai linksma“.

Algirdas Kauapėdas ir Viktoras Diawara
Algirdas Kaušpėdas ir Viktoras Diawara

„Tai yra lyg nauja kapitalistinė būsena, tai turi labai saldžiai šypsotis, kai viskas truputį parduodama, perkama, juk gyvename vartojimo kultūroje. Negrūzinsime žmonių, nemoralizuosime, bet tai nebus vien pramoga, o muzika, į kurią reikia įsiklausyti. Laukia didelis siurprizas“, – apie naujausią projektą kalbėjo A.Kaušpėdas ir pavardijo kelias dainas, kurios bus atliktos festivalio metu – „Bomžas“, „Žaislas“, „Muzika“, „Kurti“. Pastarasis, muzikanto nuomone, galbūt taps nauju Lietuvos hitu. 

Grupės „G&G Sindikatas“ narys DJ Mamania papasakojo apie naują projektą „Yoko Mono“, kurioje muzikuoja su būgnininku Joshu McClungu. „Garantuojame gerą diskoteką“, – žadėjo DJ Mamania. 

Galapagų spaudos konferencija
„Galapagų“ spaudos konferencija

Pramoginė programa

Tuomet, kai baigsis koncertai ir išseks festivalininkų energija, organizatoriai pakvies į kiną. Festivalio metu bus galima pamatyti filmus „Tėvas“, „Igruški“, „Kaip mes žaidėme revoliuciją“, „Šarka“, „Baras“, „Paskutinė medaus mėnesio diena“ ir kitus. „Jei reikėtų apibūdinti mūsų filmus, tai tikrai būtų rokas, todėl mes čia labai tinkame“, – džiaugėsi D.Vildžiūnaitė.

Festivalio dalyviai taip pat galės stebėti „BMX/MTB“ dviračių šou, kuriame pasirodys 10 ekstremalų. Specialiai jiems bus pastatytas tramplynas. „Tačiau festivalio dalyviai negalės pasivažinėti šiais dviračiais, net tai būtų per daug pavojinga“, – perspėjo A.Kukenys.

Festivalis taip pat kelintus metus iš eilės sieks atkreipti dėmesį į problemas, susijusias su augintiniais, jų priežiūra, žmonių požiūrį į gyvūnus. Taip pat vyks specialios šunų ir jų šeimininkų varžybos. 

VIDEO: Festivalio „Galapagai“ atlikėjai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:03
02:14
18:06

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką