Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmuojant juostą „Pakeliui“ Mantas Jankavičius buvo uždarytas areštinėje

Mantas Jankavičius
Kadras iš filmo / Mantas Jankavičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Filmuojantis Ričardo Marcinkaus kelio filme „Pakeliui“, pagrindinį Panko vaidmenį atlikusiam aktoriui ir dainininkui Mantui Jankavičiui netrūko aštrių įspūdžių. Į įvairiausias nemalonias situacijas įsivėlusiam jo herojui teko ne tik aiškintis santykius su policininkais, „pasimatuoti“ antrankius, bet ir būti sulaikytam.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Įdomiausia, kad vaizdai, kai Pankas yra už grotų areštinėje, buvo filmuojami tikroje policijos komisariato kameroje Vilniuje. „Policininkai buvo geranoriški ir mus įsileido pafilmuoti. Tik pasakė, kad jei atveš sulaikytuosius, mums arba teks nutraukti filmavimą, arba jie bus pasodinti į kamerą šalia Manto. Teko atlikti šiokį tokį tyrimą, sužinojome, kada statistiškai būna mažiausiai „klientų“ kamerose, tada ir filmavome. Tiesą sakant, skubėjome, nes nenorėjome, kad Mantas sulauktų netikėtos kompanijos“, – su šypsena prisiminė filmo režisierius R.Marcinkus.

Neatsiginė baimės ir nesaugumo jausmo

M.Jankavičius teigė, kad potyriai apsilankius areštinės kameroje liko dviprasmiški, tačiau jis pasidžiaugė turėjęs progą savo kailiu išmėginti tokią vietą. „Niekada gyvenime iki tol neteko būti areštinėje. Kai pamatai tą vietą iš vidaus, apima keistas jausmas. Viena vertus, tai smalsumas, kita vertus – šiokia tokia baimė, juk tai – izolliacijos vieta, o ir vidinis interjeras labai savitas. Kameros sienos išpaišytos, tarsi pažymėtos visų ten buvusių iki tol, tvyro labai specifinis kvapas. Galiu teigti, kad pajutau areštinės autentiką“, – pasakojo aktorius.

Kadras iš filmo/Mantas Jankavičius
Kadras iš filmo/Mantas Jankavičius

Anot Manto, jis turėjo progą iš šono žvilgtelėti ir į tikrą gyvenimą areštinėje. „Pirmąsyk, kai atvažiavome apžiūrėti filmavimo vietą, kameroje buvo keli sulaikytieji. Sulaukėme iš jų įdomių replikų, šiokių tokių pastebėjimų. Su tokiais žmonėmis nesinori veltis į diskusijas, jie bendrauja visai kitaip. Tokiu atveju turi arba pasiduoti ir atsakyti tuo pačiu, arba ignoruoti. Sakyčiau, jie moka gerai manipuliuoti emocijomis“, – pastebėjimais dalijosi jis.

M.Jankavičius neslėpė, kad areštinė jam kėlė šiokią tokią baimę. „Filmavimų metu dirbome greitai, nesinorėjo sulaukti „svečių“. Man nuo senų laikų net policininkų uniformos priverčia pajausti pagarbią baimę. Manau, ši patirtis labai sveika. Džiaugiuosi, kad teko pabūti tokioje situacijoje ir ypač džiaugiuosi, kad ji nebuvo reali“, – pripažino Panką įkūnijęs aktorius.

Atradimų kupina „Pakeliui“ herojų kelionė nepašykštės įtampos, ieškojimų, draugystės ir meilės. Žiūrovai filme išvys buvusio žinomo rokerio Panko nuopolį, jo susitikimą su netikėtai atsiradusia dukra bei troškimą atsispirti nuo dugno ir būti tokiu tėčiu, kokiu mergaitė galėtų didžiuotis.

Lapkričio 21 dieną Lietuvos kino teatrus pasieksiančio filmo „Pakeliui“ anonsas:

VIDEO: PAKELIUI kinuose nuo lapkričio 21 d.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką