Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 14d. 22:20

Finalinis UNICEF bėgimas Vilniuje: žinomų tėvų mažieji bėgo už vargstančius vaikus

Rūta Elžbieta Pitkauskienė, Jeanas Claude'as, Inga Gaižauskienė su dukra, Simona Burbaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Rūta Elžbieta Pitkauskienė, Jeanas Claude'as, Inga Gaižauskienė su dukra, Simona Burbaitė

Didžiausias ir prasmingiausias vaikų bėgimas Lietuvoje – UNICEF vaikų bėgimas – finišavo Vilniuje. Šiais metais tradicinis bėgimas skirtas JT Vaiko teisių konvencijos 30-ies metų sukakčiai paminėti.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamas UNICEF vaikų bėgimas šį pavasarį praūžė Kaune, Kretingoje, Klaipėdoje, Druskininkuose, o birželio 14-ąją finišavo Vilniuje.

Per septynerius metus vargingiausių pasaulio šalių vaikams skirtuose UNICEF bėgimuose dalyvavo daugiau kaip 16,3 tūkstančiai mažųjų bėgikų, padariusių per 12 mln. žingsnių. Vaikams iš skurstančių šalių buvo paaukoti 86 632 eurai, kurie išgelbėjo 20 379 dėl prastos mitybos išsekusius vaikus nelaimių ir skurdo slegiamose šalyse.

UNICEF vaikų bėgimas, paminint JT Vaiko teisių konvencijos 30 metų jubiliejų, šiemet vyko 6 Lietuvos miestuose – Klaipėdoje, Kaune, Druskininkuose, Tauragėje, Kretingoje ir Vilniuje.

Gedimino prospekte bėgikų laukė ir jiems medalius teikė kunigas Ričardas Doveika, tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Pitkauskienė, čia buvo galima išvysti ir olimpietę maratonininkę Dianą Lobačevskę su dukra, Jeaną Claude'ą su dukra, Simoną Burbaitę ir daugelį kitų.

Renginio akimirkos – galerijoje:

Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką