Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 16d. 15:18

„Finalo ketverto“ laimėtoja Indrė Juodeikienė laukiasi pirmagimio: apie nėštumą sužinojo projekto metu

Indrė Juodeikienė
Viganto Ovadnevo ir asmeninio albumo nuotr. / Indrė Juodeikienė

Pavasarį nugriaudėjo pirmą kartą Lietuvoje rengtas muzikinis projektas „Finalo ketvertas“, kurio nugalėtoja tapo darželio muzikos mokytoja Indrė Juodeikienė. Tik dabar ima aiškėti, jog jau visai netrukus, rudenį, ją aplankys dar vienas džiugi pergalė – moteris su vyru laukiasi pirmagimio. Apie artėjantį šeimos pagausėjimą Indrė sužinojo dar dalyvaudama projekte.

„Ilgai slėpusi tai nuo visų panorau pasidalinti šiuo dideliu džiaugsmu su visais – mūsų šeima laukiasi pirmagimio“, – džiugią žinią praneša Indrė.

Atlikėja neabejoja, kad šios žinios paskelbimas nustebins net ir visą „Finalo ketverto“ komandą. Pasirodo, kad apie tai, jog laukiasi, ji sužinojo dar dalyvaudama projekte.

„Viso projekto metu slėpiau ir niekam nesakiau, kad laukiuosi. Iki šiandien šią džiugią žinią žinojo tik mūsų artimi žmonės. O iš tiesų, beveik visą laikotarpį, kol buvau projekte, išskyrus pirmąją laidą, žinojau, kad po mano širdimi plaka dar viena maža širdutė. Patikėkit, tikrai norėjau visam pasauliui pasisakyti. Bet žinau, kad apie nėštumą pirmąjį trimestrą nevalia pasakoti, dėl to laikiausi“, – atvirauja I.Juodeikienė.

Asmeninio albumo nuotr./Indrė Juodeikienė
Asmeninio albumo nuotr./Indrė Juodeikienė

Indrė neslepia, kad dėl to, jog būdama nėščia dalyvavo projekte, susilaukė įvairių pasisakymų.

„Kam iš draugų pasakiau, jog laukiuosi, stebėjosi – ir tu vis tiek pasiryžai eiti į projektą? Tikrai visi sunkiai galėjo patikėti, nes niekam net įtarimo nebuvo stebint mane per televizijos ekranus.

„O tai kaip būtų buvę, jei būtų bloga tau, gi tiesioginis eteris?“ – įvairių klausimų išgirdau, ir tikrai, gi pirmuosius tris mėnesius daugumai nėštukių būna bloga, jos neišlipa iš lovos, o čia dar projekte sugeba dalyvauti“, – mintimis dalijasi būsima mama.

Vis dėlto Indrė pripažįsta, kad sunkumų neišvengė – dalyvaujant projekte teko kovoti su nemaloniais nėštumo simptomais.

Viganto Ovadnevo nuotr./Indrė Juodeikienė
Viganto Ovadnevo nuotr./Indrė Juodeikienė

„Nesakau, kad man visai nieko nebuvo, būdavo ir silpnumų. Ir net per patį projektą sugebėjau du kartus peršalti, bet turbūt ne tik aš, bet ir mažasis kovotojas norėjo dalyvauti projekte, tad kartu susiimdavome ir mums pavykdavo.

Jau paskutinėse laidose, ir ypač per patį finalą, pasitaikė kuriozų su tualetu. Labai džiaugiausi, kad yra reklamos, nes laksčiau ir laksčiau. Stilistė Kristina jau pajuokaudama ir sakė – ko tu tiek lakstai į tą tualetą, bene laukiesi? O aš vis sakau, ne ne, čia stresas“, – juokiasi I.Juodeikienė.

Ji atskleidžia, kad pastaruoju metu dėl nėštumo teko šiek tiek pakeisti gyvenimo ritmą. Ji nebedirba taip intensyviai kaip anksčiau, nors muzikos net ir laukdamasi apleisti tikrai nežada.

„Koncertų skaičius yra sumažintas, jų turiu tikrai mažiau. Šiandien turiu įsiklausyti ir į tai, ką sako mažasis pilvo gyventojas. Muzika bei kūryba tikrai neliko nuošaly, antroji daina yra kuriama, tad ja pasidalinsiu dar šią vasarą. Dainų rašymas ir darbas studijoje puikiai dera su laukimo džiaugsmais, tad savo gerbėjus tikrai džiuginsiu dar ne viena savo kūrybos daina. Nors ir sumažinau koncertų skaičių iki minimumo, dar šios vasaros pabaigoje pakviesiu visus į savo vienintelį koncertą“, – intriguoja pirmagimio besilaukianti Indrė.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Finalo ketvertą“ nugalėjo ir 10 tūkstančių laimėjo vaikų darželio muzikos mokytoja

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką