Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fondiu Briedis Pukis – peilis žvaigždėms po kaklu

Katinas Fondiu Briedis Pukis žino visas žvaigždžių paslaptis ir yra kai kurių žurnalistų vedlys informacijos apie įžymybes labirintuose.
Asmeninio albumo nuotr. / Katinas Fondiu Briedis Pukis žino visas žvaigždžių paslaptis ir yra kai kurių žurnalistų vedlys informacijos apie įžymybes labirintuose.
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujienų portalui 15min.lt „katinas“ Fondiu Briedis Pukis atskleidė, kodėl prieš gerą mėnesį pradėjo „trumpinti“ žvaigždėms gyvenimą pikantiškomis naujienomis bei kritiškais komentarais jam priklausančiame bloge.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Populiariame socialiniame interneto tinklalapyje 15min.lt dėmesį patraukė anketa, papuošta katino nuotrauka bei įspūdingu gyvūnėlio vardu – Fondiu Briedis Pukis. Pasirodo, už katino nugaros slepiasi lietuviams puikiai pažįstamas žmogus, kuris jau gerą mėnesį savo blogą startrash.blogas.lt kasdien papildo išskirtinėmis naujienomis apie Lietuvos pramogų verslo atstovus bei populiarius politikus. 15min.lt F.B.Pukis papasakojo apie savo blogą, tačiau pats į dienos šviesą išlįsti nepanoro.

– Kodėl nusprendei, kad lietuviams reikia blogo, kuriame išjuokiamos įžymybės? Juk yra naujienų portalų, kurie tą daro.

– Yra daugybė naujienų portalų, kurie bent šiek tiek pataikauja žvaigždėms. Visos merginos yra seksualiausios, geidžiamiausios, visos yra gražuolės. Paksaitė, ir ta, laikoma gražuole. „Pašpilkavimo“ niekur nėra. Manau, jo nėra dėl to, kad visi bijo.

– Bijoti gal ir nėra ko, bet per smarkiai žvaigždžių stengiamasi „nešpilkuoti“. Jeigu vieną kartą per smarkiai išjuoksi, kitąsyk negausi interviu.

– Tai aišku, gali užpykti, paduoti į teismą. Portalas daugelio dalykų negali daryti. Blogas yra dienoraštis, tai nėra informavimo šaltinis. Tai yra visiškai asmeninė nuomonė.

– Kiek laiko blogą pildai naujienomis apie Lietuvos žvaigždes?

– Mano blogas veikia vos daugiau nei mėnesį.Iš tiesų juokinga, kai ką nors lepteliu ir tai atsiduria rimtame naujienų portale. Apmokestinimas – tema įdomi, – kalbėjo F.B.Pukis.

– Neteko gauti piktų elektroninių laiškų ar nusiskundimų dėl negailestingos kritikos?

– O dėl ko skųstis, jeigu tai – mano nuomonė? Nusiskundimų nebuvo, nes skųstis nėra kuo. Kaip žinia, žmonės turi teisę turėti asmeninę nuomonę demokratiškoje valstybėje. Blogas yra privatus, jis yra mano. Esu net tvarkingai įrašęs, kad tai yra mano asmeninė nuomonė.

– Jei nesijauti darąs kažką negero, kodėl slepiesi už katino F.B.Pukio nuotraukos?

– O kam reikia viešintis? Tai iš tiesų ir yra katinas.

– Juk blogą pildo ne katinas...

– Kam reikia viešintis? Aš lankausi ten pat, kur ir žvaigždės. Kam reikia papildomų nesąmonių? Niekas Lietuvoje to nedaro, bent jau aš nežinau, kad būtų apkalbamos žvaigždės kokia nors forma kitur. Kodėl to nepadarius? Daugelyje šalių tokių blogų yra. Tai nėra naujienų srautas, tai tiesiog mano nuomonė apie naujausius įvykius, susijusius su žvaigždėmis.

– Ar tau svarbu aplenkti naujienų portalus ir vėliau skaniai pasijuokti, kai žurnalistai informaciją pasigriebia iš tavo blogo pristatydami tai kaip unikalią savo temą?

– Neturiu tikslo pateikti naujausių žinių ar atlikti naujienų agentūros funkcijos. Sužinojęs pakankamai kvailą ir juokingą naujieną, ją tiesiog pakomentuoju. Juokinga, kai išeina taip, kai mano komentavimai atsiduria skaitomiausiuose interneto tinklalapiuose. Žinau bent kelis portalus, kurie publikuoja naujieną po gero pusdienio, informacijos gavę mano bloge.

– Nežadi apmokestinti savo blogo? Juk informacija naudojasi žiniasklaidos priemonės, kurios iš to uždirba?

– Iš tiesų juokinga, kai ką nors lepteliu ir tai atsiduria rimtame naujienų portale. Man tai labai juokinga. Apmokestinimas – tema įdomi, tačiau kol kas man tiesiog smagu „papletkinti“ ir išsakyti nuomonę įvairiais klausimais.

– Ar neketini išlįsti iš už Fondiu Briedžio Pukio nugaros?

– To daryti nežadu. Koks kam skirtumas, kas rašo? Yra krūva blogų, kurių savininkai nėra žinomi. Geriau tegul nežino, kas yra F.B.Pukis. Iš tiesų kas esu, žino vos keli žmonės. Fondiu Briedis Pukis yra mano bičiulio katino vardas.

Komentarai
Temos Kritika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką