Dabar populiaru
Publikuota: 2010 liepos 30d. 13:29

Lietuvės triumfas: Loreta Frankonytė savo daina sužavėjo „Microsoft“ (video)

Loreta Frankonytė
Asmeninio albumo nuotr. / Loreta Frankonytė

Lietuvos senosios estrados dainininko Algimanto Frankonio dukrai Loretai Frankonytei, gyvenančiai Los Andžele, nusišypsojo sėkmė. Kompanija „Microsoft“ jos atliekamą Michaelio Jacksono dainos „Stranger in Moscow“ versiją išpublikavo viso pasaulio internautų lankomame „Windows Media Guide“ tinklalapyje ir kurį laiką leidžia atsisiųsti nemokamai.

„Michaelis Jacksonas buvo mano pirmoji meilė ir dainininkas, kuris mane įkvėpė daugelį metų. Ši daina – mano duoklė jam. Tai vienas gražiausių kūrinių, kada nors parašytų šios muzikos legendos. Mes visi tavęs ilgimės!“ – šios dainos pasirinkimą aiškino pati Loreta, kviesdama visus siųstis jos dainą nemokamai.

Dainininkės seksuali nuotrauka puikuojasi pirmame puslapyje, kuriame Loreta pavadinta visapusišku talentu. Apie ją pateiktoje informacijoje rašoma, kad L.Frankonytė, būdama vos ketverių metų, papirko visos tuometės Sovietų Sąjungos žmonių širdis. O penkerių gavo pirmą kvietimą koncertuoti Lietuvos prezidentui.

Atlikėja reklamuojama populiarios interneto svetainės (160 milijonų puslapių pervertimų per mėnesį) lankytojams, kaip jau paauglystėje koncertavusi didžiausiose Rusijos arenose ir stadionuose su tokiomis žvaigždėmis kaip Ala Pugačiova. 15-os dainininkė persikėlė gyventi ir mokytis į Londoną, ten baigusi mokyklą įrašė dainą „Trouble with Boys“. Ji nuskambėjo populiariame seriale „Draugai“.

Ieškodama savęs ir tikrojo pašaukimo, vėliau lietuvaitė iš Londono persikėlė į Majamį ir pradėjo mokytis fotografijos, piešimo, be to, gilinosi į muzikos verslą. Netrukus vėl aplankė įkvėpimas ir ji panoro grįžti į sceną.

Šiuo metu L.Frankonytė gyvena Los Andžele. Ji kuria ir įrašinėja dainas debiutiniam albumui.

„Talentai pavertė ją tokia unikalia ir įvairiapusiška, kaip ir Lietuvos sostinė Vilnius, iš kurios ji yra kilusi“, – rašoma „Windows Media Guide“ tinklalapyje, kuriame į titulinį puslapį patenka to atlikėjo daina, kuri sulaukia daugiausia internautų dėmesio. Loreta kviečia visus ir toliau siųstis jos atliktą M.Jacksono dainą.

Norėdami perklausyti ar atsisiųsti nemokamai tautietės dainą, spauskite čia.

VIDEO: Behind the Scenes Photoshoot with Loreta

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:46
01:42
00:37

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką