Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 18d. 10:20

Free Finga ir Angelou pristato kartu įrašytą dainą

Free Finga ir Angelou
Patricijos Budaites nuotr. / Free Finga ir Angelou

Vieni ryškiausių jaunosios kartos R&B muzikos vardų Lietuvoje Free Finga ir Angelou šiandien pristato muzikinio bendradarbiavimo rezultatą – dainą „24sek“.  

„24 sekundės krepšinyje – atakai skirtas laikas, per kurį reikia atlikti metimą, 24 sekundės mūsų dainoje – laikas, skirtas atlikti lemiamą ėjimą, kuomet simpatizuojam naujam žmogui“, – pagrindinę dainos idėją atskleidžia Free Finga. „Dažnai, būdami pernelyg atsargūs, to lemiamo ėjimo taip ir nepadarom, tačiau manau, kad viskas turėtų būti paprasčiau. Ši daina yra ir padrąsinimas visiems – ženk žingsnį, kol jis ar ji nepavargo laukti“, – priduria jis.

Kartu su „Ymir Audio“ studijoje įrašyta daina, Angelou ir Free Finga šiandien pristato ir vaizdo klipą, kurį sukūrė Pijus Vėberis.

VIDEO: Free Finga, Angelou - 24sek

Abu kūrėjai pripažįsta, jog mintys apie bendrą dainą jau kuris laikas sukosi abiejų galvose, o galiausiai prasidėję darbai jo link vyko labai sklandžiai.

„Jau po pirmo mūsų susitikimo studijoje, dainos struktūra ir nuotaika įgavo gana aiškią formą“, – pasakoja Angelou. „Tomas turi daug puikių idėjų, kurios gimsta labai greitai. Tai mane inspiravo viso kūrybinio proceso metu“, – gerų žodžių kolegai negaili dainininkė.

Patricijos Budaitės nuotr./Free Finga ir Angelou
Patricijos Budaitės nuotr./Free Finga ir Angelou

„Angelou taip pat puiki kūrybinė partnerė – greitai reaguoja į idėjas, atsako savomis, aiškiai žino, kaip nori skambėti“, – teigia Free Finga. „Ji - labai šiltas, rūpestingas, kantrus žmogus, ko nepagalvotum pažiūrėjęs klipus ar pabuvęs koncerte, kur Angelou nepralaužiamai arši ir galinga“, – priduria jis.

Pirmą kartą gyvai šią dainą, kaip ir kitus geriausius daininkų kūrinius, Free Finga ir Angelou klausytojai galės išgirsti jau kitą penktadienį, balandžio 26 dieną Vilniaus keleivinių traukinių depe įvyksiančiame urban muzikos festivalyje „Spring Break“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

28:46
00:57
02:07

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką