Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 07 11, 14:53

Futbolo treneris Valdas Ivanauskas Kaune susituokė su Laima Vaičiuliene

Ilgametis Lietuvos futbolininkas ir treneris Valdas Augustinas Ivanauskas (46) ketvirtadienį popiet Kauno Rotušėje meilę ir ištikimybę prisiekė savo išrinktajai Laimai Vaičiulienei (46), praneša portalas Žmonės.lt. Moteris pasirinko vyro pavardę ir nuo šiol vadinsis Ivanauskiene.
Valdas Ivanauskas ir  Laima Ivanauskienė
Valdo Augustino Ivanausko ir Laimos Vaičiuliuenės vestuvės / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pora į Rotušę atvyko lydima gausaus būrio sveikintojų. Valdas Ivanauskas vilkėjo klasikinį kostiumą, o jo mylimoji – baltą itališką suknelę, įsigytą vienoje parduotuvėje. Ponios Laimos plaukus puošė ne nuometas ar gyvos gėlės, o elegantiška skrybėlė.

Jaunieji, kaip įprasta, pasikeitė žiedais. Po ceremonijos laimingi jaunavedžiai pasirodė Rotušės balkone ir susirinkusiųjų akivaizdoje meiliai pasibučiavo. Žmonės.lt žiniomis, šventiniai pietūs vyko greta Rotušės esančiame „Medžiotojų užeigos“ restorane.

Ivanauskai šiai ceremonijai ruošėsi spontaniškai. „Metus laiko vestuvių tikrai neplanavome“, – sakė L.Ivanauskienė.
Šio mėnesio paskutiniąją dieną 47-ąjį gimtadienį švęsiantis V. Ivanauskas sakė, kad tuoktuvėms pasirinkta data tarp dviejų futbolo sezonų. „Supratome, kad šįmet turėsiu tik šį, trumpą atostogų tarpą. Kito, ilgesnio teks palaukti metus“, – kalbėjo futbolo treneris.

2013-2014 metų sezono Rusijos pirmojo diviziono futbolo pirmenybėms besiruošiančio Chabarovsko „SKA-Energija“ klubo treneris Valdas Ivanauskas į Rusiją išvyksta jau penktadienio naktį. „Šįmet dar grįšiu į Lietuvą. Tik nežinau kada“, – portalui Žmonės.lt sakė V.Ivanauskas.

Jo mylimoji taip pat vyks į Rusiją, kur pora įsikurs klubo parūpintuose namuose. Kol kas Vilniuje gyvenantys, bet iš Kauno kilę sutuoktiniai, Rotušėje susituokti nuspendė dėl šio pastato grožio ir iškilmingumo.

„Dabar viskas įvyko greitai, bet kitąmet tikrai kelsime puotą“, – portalui Žmonės.lt tvirtino L.Ivanauskienė. Šios puotos laukia ir plati susituokusiųjų giminė, ir patys jaunieji.

Beje, netrukus L.Ivanauskienė dalyvaus dar vienoje asmeninėje šventėje – šį mėnesį tuoksis jos vyriausiasis sūnus Rokas (26).

L.Ivanauskienė yra užauginusi dukrą Kamilę, o V.Ivanauskas – dukrą Patriciją. „Dabar lauksime anūkų!“, – sutartinai sako prieš ketverius metus draugų būryje susipažinusi pora.

Valdo Augustino Ivanausko ir Laimos Vaičiuliuenės vestuvės
Valdo Augustino Ivanausko ir Laimos Vaičiuliuenės vestuvės

Solidi futbolininko karjera

V.Ivanauskas žaisti futbolą pradėjo Kauno vaikų klube „Vilija“. Pirmasis jo profesionalus klubas – Vilniaus „Žalgiris“. Vėliau jis atvyko į Maskvą ir ten žaidė „Lokomotyvo“ bei „CSKA“ komandose. 1988 m. debiutavo SSRS vienuolikėje. Lietuvai atgavus nepriklausomybę jai atstovavo 23 rungtynėse. Aktyvią žaidėjo karjerą baigė „BV Cloppenburg“ komandoje.

Ivanauskas 2002 m. gavo trenerio kvalifikaciją (Vokietijos Kelno aukštoji sporto mokykla) ir nuo 2003 m. dirbo Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentu atrankos varžybose į 2004 m. Europos futbolo čempionatą Portugalijoje. 2010 m. pasirašė sutartį su „Šiaulių“ futbolo klubu ir treniravo jį iki sezono pabaigos. Šiuo metu V.Ivanauskas treniruoja Rusijos Chabarovsko „SKA-Energija“ klubą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką