Dabar populiaru
Publikuota: 2018 liepos 26d. 15:39

Greta Lebedeva retą Eldaro vardą sūnui davė dėl netikėto sutapimo

Greta Lebedeva
Karolinos Funkienės, asmeninio albumo nuotr.  / Greta Lebedeva

Jau kiek daugiau nei savaitę prie naujų, tėvystės pareigų besipratinantys sporto trenerė Greta Lebedeva ir buvęs olimpietis Aleksandras Kazakevičius sako esantys kaip niekada laimingi. Sūnų pavadinę išties išskirtinai – Eldaru, pora papasakojo, kaip sugalvojo mažyliui duoti tokį retą vardą.

„Oi esame be galo laimingi! – 15min paklausta, kaip sekasi motinystė, emocijų neslėpė Greta. – Džiaugiuosi kiekviena akimirka. Viskas gerai, bent jau kol kas sūnelis tikrai ramus.“

Gretos ir Aleksandro Kazakevičių šeima pagausėjo liepos 17-ąją. Tą dieną tėveliams gimė sūnus.

Karolinos Funkienės nuotr. /Greta Lebedeva
Karolinos Funkienės nuotr. /Greta Lebedeva

Pora jam davė išskirtinį vardą – pavadino Eldaru. Pasak Gretos, tokios aplinkinių reakcijos ir tikėjosi sulaukti – norėjo, kad vardas būtų retesnis, nedažnai girdimas.

„Vardą rinkome kartu su vyru, skaitinėjome, ieškojome išskirtinio vardo. O radę šį, iškart pasakėme – štai šis labai patinka. Pasidomėjome reikšme, viskas labai patiko ir tiko“, – pasakojo G.Lebedeva-Kazakevič.

O dar kai nutiko įdomus sutapimas, jokių abejonių porai nebeliko.

„Gavome ženklą, nes „Google“ paieškoje mums pirmiausia išmetė Eldar Lebedev – kaip mano buvusi pavardė. Sakau: čia ženklas, kad reikia sūnų pavadinti būtent šiuo vardu, – šypsojosi ji. – Aišku, laukėme sūnaus gimimo, kad tikrai pamatytumėme, ar vardas tiks mūsų mažyliui.“

Vardas Eldaras turi kelias reikšmes – iš hebrajų kalbos išvertus reiškia „Dievas gyvena (čia)“. Taip pat tai yra skandinavų vardas, kuris reiškia „karys, kuris kovoja su ugnimi“.

Pora dar praėjusių metų rugpjūtį vienoje gražiausių, Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje vienas kitam prisiekė amžiną meilę. Tuomet jie žiedus sumainė po beveik ketverių metų draugystės.

15min primena, kad Greta ir Aleksandras susipažino naktiniame klube, kur tuo metu su kolege ir artima bičiule Indre Burlinskaite scenoje pristatė grupės „Kitokios“ programą.

Kaip patys juokauja, jiedu susituokti galėjo jau prieš kelerius metus – juk Aleksandras Gretai pasipiršti nusprendė praėjus vos trims mėnesiams nuo jų draugystės pradžios, pora susižadėjo dar 2014 metais,simbolinę Valentino dieną.

Vestuves pora pradėjo planuoti jau seniai, tačiau dėl įvairių aplinkybių jas vis atidėliojo: tai darbai, tai įvairūs projektai, tai dar kokios veiklos atsirasdavo. Tačiau praėjus maždaug pusmečiui po didžiosios šventės jiedu ėmė gyventi laukimu – jau netrukus jų šeima turėtų pagausėti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Olimpietis Aleksandras Kazakevičius vienoje gražiausių bažnyčių susituokė su Greta Lebedeva

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką