Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 28, 08:00

G.Lebedeva po gimdymo atgavo puikią figūrą: pataria, kokios taisyklės jai padėjo

Sporto trenerė Greta Lebedeva-Kazakevič šiuo metu augina du vaikus – trejų sūnų Eldarą ir vienerių dukrytę Elarą. Nuo gimdymo praėjo metai, tačiau moteris jau džiaugiasi ir atgautomis daliomis kūno linijomis. Greta atskleidė, kokios svarbios taisyklės padėjo jas susigrąžinti.
Greta Lebedeva-Kazakevič su duka Elara ir sūnumi Eldaru
Greta Lebedeva-Kazakevič su duka Elara ir sūnumi Eldaru / Asmeninio albumo ir Lauber photography nuotr.

Sporto trenerės ir mitybos specialistės Gretos Lebedevos-Kazakevič gyvenime šiuo metu svarbiausia yra motinystė. Namie – du maži vaikai, kuriems ji skiria daugiausiai dėmesio, rūpesčio ir meilės. Vis tik moteris stengiasi nepamiršti savęs ir rasti laiko mėgstamai veiklai – sportui.

Portalui Žmonės.lt Greta pasakoja, kad prieš kurį laiką grįžo prie darbo ir nuotoliniu būdu ėmė konsultuoti moteris, trokštančias pasiekti figūros pokyčių. Mitybos planus ir treniruočių programas klientėms sudarinėjanti trenerė pastebėjo, kad daug jų stokoja pasitikėjimo savimi ir motyvacijos.

Labai dažnai į ją kreipiasi neseniai pagimdžiusios moterys, siekiančios atsikratyti nėštumo metu priaugtų kilogramų, tačiau tikslingai siekti savo tikslų ne visada pavyksta. Siekdama įkvėpti ir motyvuoti savo klientes bei sekėjas, Greta pasidalijo nuotrauka, kuri byloja – atkaklaus darbo dėka tobulas formas galima susigrąžinti.

„Kone kiekviena moteris yra nepatenkinta kuria nors kūno vieta ar vietomis, tačiau nedrįsta kreiptis pagalbos ir pradėti keistis. Vis tik moters kūnas yra stebuklas ir pasiekti rezultatų tikrai įmanoma. Siekiau, kad moterys įgautų daugiau pasitikėjimo, tad pasidalijau nuotrauka, kurioje matomi mano kūno pokyčiai.

Savo pavyzdžiu norėjau parodyti: nė viena moteris po gimdymo neatrodo tobulai. Mano figūra taip pat ne iš karto tapo tokia, kokia buvo. Reikėjo įdėti nemažai darbo ir pastangų“, – Žmonės.lt sako G.Lebedeva-Kazakevič.

Sporto trenerė pabrėžia, kad naivu tikėtis, jog pokyčių pavyks pasiekti per kelias savaites. Šis klaidingas įsitikinimas neretai palaužia moterų ryžtą.

„Dalis jų pradeda stengtis – sportuoti, sveikai maitintis. Jei rezultatų greitai pasiekti nepavyksta, joms nusvyra rankos. Moterys sako: man nesiseka, aš esu kitokia, kalti mano genai. Jų kaltinti nevertėtų“, – sako Greta ir priduria, kad nors genai turi įtakos, rezultatui daugiausiai įtakos turi nuoseklios treniruotės ir mityba. Svarbiausia – nepasiduoti ir apsišarvuoti kantrybe.

Asmeninio albumo nuotr./Greta Lebedeva-Kazakevič po pirmojo gimdymo
Asmeninio albumo nuotr./Greta Lebedeva-Kazakevič po pirmojo gimdymo

Pati G.Lebedeva pokyčių pasiekė per metus. Ji tikina, kad auginant du mažus vaikus rasti laiko sportui nelengva. Ši priežastis iš dalies nulėmė, kodėl dabartinio rezultato ji nepasiekė anksčiau.

„Galėjau sportuoti tik namie ir ne taip dažnai, kaip norėjau. Na, bet reikia derintis prie vaikučių. Jų priežiūra – labai didelis darbas“, – šypsosi Greta.

Pirmojo nėštumo metu moteris priaugo šešiolika, per antrąjį – devyniolika kilogramų. Vis tik ji priduria, kad laukdamasi kūdikių visuomet stengdavosi jausti saiką ir nepersivalgyti. Tai, anot jos, labai svarbu.

„Valgiau absoliučiai viską, tačiau nesiekiau maitintis už du. Vėlgi, nėštumo metu hormonai kinta ir ima kauptis skysčiai. Tu tada gali daryti bet ką – valgyti arba nevalgyti, kilogramų tikrai priaugsi“, – tvirtina ji.

Greta priduria, kad valgant nereikia skubėti – priešingu atveju persivalgymo tikimybė gerokai išauga.

„Reikia kramtyti lėtai, nes tuomet sotumo jausmas ateina kur kas greičiau ir suvalgome mažiau“, – Žmonės.lt sako sporto trenerė.

Daug klausimų dėl figūros Greta tikina sulaukianti socialiniuose tinkluose. Susidomėjusių ir susižavėjusių sekėjų smalsumą moteris patenkino Instagrame patalpinusi nuotrauką, kurioje jos kūno pokyčiai – akivaizdūs.

„Kokį milijoną gražiausių žinučių, reakcijų ir komentarų gavau storiuose, tad pasidalinsiu ir savo profilyje šiuo koliažu.

Gal nepapuoš labai profilio, bet noriu parodyti visoms moterims, koks mūsų kūnas yra stebuklas. Kokius kūno pokyčius turėjau jau du kartus, po dviejų gimdymų. Šis pokytis po dukrytės Elaros gimimo.

O moterims palinkėsiu kantrybės, šiek tiek pastangų ir viskas bus gerai. Mylėkime save ir savo kūną“, – rašė Greda Lebedeva-Kazakevič.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką