Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 18, 12:19

G.Martirosian atvirai: grožio konkursas padarė žalą ir suteikė nepasitikėjimo

Žaviosios Gabrielės Martirosian šiandien pilna visur – savaitgalį galima išvysti ekrane ant didžiųjų TV projektų scenos, atvykus į renginį – pamatyti kaip vedėją, o važiuojant automobiliu jos balsas skamba iš radijo studijos. Gabrielės gyvenimo aprašyme – ir dar vienas itin svarbus įrašas. 2008 metais ji pelnė „Mis Lietuvos“ titulą. Tad gyvenimo būdo laidoje Gabrielė kalbėjo ne tik apie sėkmę, bet ir sėkmės kainą.
Gabrielė Martirosian ir Vaidotas Žala
Gabrielė Martirosian / LRT ir 15min nuotr.

Kalbėdama apie „Mis Lietuva“ karūną, moteris prisipažino: „Konkursas padarė žalą mano emociniam kūnui, įskiepijo nepasitikėjimą savimi ir įdėjo „aš nepakankama“ etiketę. Niekas man jos neužklijavo, aš pati sau užsiklijavau. Ir su tuo gyvenau daug metų, kol turbūt pasiekiau emocinį dugną ir jaučiausi nebeturinti gebėjimų daryti nieko.“

„Bus visko“ laidos metu, kurią žiūrovai išvys šį antradienio vakarą, 20 val., moteris prisiminė savo modelio karjeros pradžią ir tėvų sprendimą savo 16 metų dukterį išleisti dirbti į Japoniją.

„Vyko diskusija tarp mamos ir tėčio, ar mane iš viso reikėtų leisti. Juk turėsiu mokytis eksternu, gal mokslai nukentės? Mano tėtis buvo prieš, mama už. Ir gerai pamenu mamos klausimą, kurį uždavė tėčiui: „Ar tu jai gali pažadėti, kad suteiksi galimybę gyventi Japonijoje ir ten dirbti? Jeigu gali suteikti tokią galimybę, tada ji nevyks.“

Suprantam, ką jis atsakė – niekas niekada negali suteikti tokios atsakomybės ir prisiimti tokio pažado, kad štai aš tave galėsiu išleisti, apmokėti ir tu būsi ten.”

LNK stopkadras nuotr./Gabrielė Martirosian
LNK stopkadras nuotr./Gabrielė Martirosian

Gabrielė prabilo ir apie darbą tiesioginiame eteryje bei ekstremalias situacijas, kurios nutinka.

„Mano kolega yra pasakęs, kad tik ekstremaliose situacijose pats įsitikini savo profesionalumu, nes mes galim užmigti – viską aš žinau, viską aš moku. Tačiau štai, dovanėlė, pasitikrink! O tų ekstremalių situacijų tikrai būna. Yra ir atlikėja nukritusi nuo scenos, ir mikrofonai neveikę, ir gumą reikėjo tempti. Yra tekę prieš pat transliaciją išgirsti, kad scenarijaus nėra.“

Gabrielė prabilo ir apie santykius su Dakaro lenktynininku Vaidotu Žala. Paklausta, kaip jautėsi, kai sekė Vaidoto kelionę Dakaro dykuma, ji pirmą kartą viešai prabilo apie santykius.

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr./Dakaro dalyvių pasitikimas oro uoste
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr./Dakaro dalyvių pasitikimas oro uoste

„Akivaizdu, kad susidūrė skirtingi pasauliai, iš pažiūros gal net nesuderinami. Bet gyvenime taip nutinka, kad detalės, kurios, rodos, niekada nesusidės kartu, tiesiog susijungia taip, lyg ir turėjo būti. Šis atradimas be galo žavus ir mane labai nustebino.

Manau, kad tikrai bus daugiau žilų plaukų po šių lenktynių. Man atrodo, kad manyje yra tokie normalūs žmogiški jausmai, jautriai gražios emocijos. Turbūt kiekvienas, jeigu save pastatytų į tokią situaciją, jaustųsi taip, kaip aš jaučiuosi. Ir neramu, ir rūpi – visa emocijų paletė.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką