Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 15d. 07:54

Giedrius Masalskis pasidalijo provokuojančiu kadru: štai, kaip Valentino dieną šventė prieš 20 metų

Giedrius Masalskis
Luko Balandžio, Remigijaus Zolubo nuotr. / Giedrius Masalskis

Meilės dieną tūkstančiai lietuvių sulaukia įvairiausių sveikinimų – nuo tradicinės gėlių puokštės, vakarienės iki romantiškos išvykos. Kiek neįprastą sveikinimą visoms Lietuvos moteris šiais metais pasirinko televizijos laidų vedėjas Giedrius Masalskis – jis pasidalijo provokuojančiu, prieš 20 metų fotosesijoje darytu kadru.

„Sulaukęs pasiūlymo iš karto jį priėmiau, nemačiau tame nieko blogo, tiesiog supratau, kad bus linksma“, – 15min prieš 20 metų vykusią fotosesiją prisimena G.Masalskis.

Jis sako, kad tais laikais sulaukti pasiūlymo fotografuotis žurnalui „Cosmopolitan“ buvo didelis įvertinimas: „Tai buvo „kažkas tokio“, juk žurnalas skirtas moterims.“

Giedrius sako neklydęs – po fotosesijos sulaukė daugybės reakcijų. Tiesa, tik maža dalis žmonių reiškė nepasitenkinimą ir pyktį, dauguma palaikė.

„Kažkaip visi suprato, kad nutarėme linksmai atšvęsti Valentiną“, – šypsosi Giedrius.

Remigijaus Zolubo nuotr./Giedrius Masalskis
Remigijaus Zolubo nuotr./Giedrius Masalskis

Paklaustas, ar dabar ryžtųsi tokią fotosesiją pakartoti, jis juokaudamas sako, kad pirmiausia atsiklaustų sūnų. Bet priduria – dar ir dabar mėgsta provokuoti.

„Su tokiu makiažu kaip tada, fotosesijai nesiryžčiau. Reikėtų šiek tiek pasitreniruoti ir tada gal... Man kartais patinka provokuoti, bet prieš tai gal pasitarčiau su vaikais“, – teigia G.Masalskis.

Karštą fotosesiją prieš 20 metų surengęs fotografas Remigijus Zolubas 15min sakė, kad projektą jis įgyvendino kartu su žurnaliste Rūta Mikelkevičiūte – ji padėjo surasti fotosesijos modelius.

Daugiau nuotraukų iš fotosesijos:

Fotografas pasakoja, kad žurnale pasirodžiusi fotosesija sulaukė didžiulio atgarsio.

„To laikmečio reakcija buvo: o siaube! Bet jei mes prisimintume senovės graikus, jų skulptūras – ten daug skandalingesnių dalykų yra. Tada mūsų posovietinė kultūra nebuvo pripratusi prie nuogumo, atvirumo, liberalumo, todėl ir buvo šokas, visuomenė buvo nepasiruošusi“, – prisimena R.Zolubas.

Pasak fotografo, garsūs Lietuvoje vaikinai buvo vieni pirmųjų šalyje, kurie ryžosi tokiai avantiūrai. Po jos sekė ir antrasis projektas – skandalingoje „Mango“ grupės merginų erotinė fotosesija.

R.Zolubas sako, kad šiais laikais tokia fotosesija niekam tokio įspūdžio nebesukeltų.

„Laikmetis labai greitai pasikeitė, tokie dalykai dabar nieko nebestebina. Šiais laikais mes jau esame mate labai daug ir įvairių provokacinių dalykų, – 15min sako R.Zolubas – Visi tada gyrė drąsą, fotosesijos kokybę – dabar kai pasižiūri, tai juokas ima.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką