Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 14d. 12:52

Gabija Ryškuvienė ir Akvilina Ubartaitė atliks pagrindinius vaidmenis naujame televizijos seriale

Gabija Ryškuvienė ir Akvilina Ubartaitė
Žmonės.lt/Vinco Alesiaus nuotr. / Gabija Ryškuvienė ir Akvilina Ubartaitė

Modelis, pradedančioji aktorė, spėjusi sužibėti ne vienoje reklamoje ir spaudos puslapiuose – Akvilina Ubartaitė sulaukė ypatingo karjeros posūkio. Dar neseniai į žinomą lietuvių aktorę Gabiją Ryškuvienę mergina žvelgė iš užkulisių ir svajojo kada nors kartu su ja vaidinti. Panašu, jog A.Ubartaitės norams lemta išsipildyti – ji kartu su G.Ryškuviene jau greitai kurs pagrindinius vaidmenis naujame lietuviškame TV3 televizijos seriale.

Serialą filmuojančios prodiuserių kompanijos „Videometra“ atstovai kol kas išlaiko intrigą ir visų kortų neatskleidžia, tačiau patvirtina, kad šis televizijos serialas yra kuriamas pagal visame pasaulyje didžiulio populiarumo sulaukusį daugiaserijinį filmą. Pastarasis yra rodomas daugiau nei penkiasdešimtyje pasaulio šalių, tarp kurių – Rusija, JAV, Kanada, Indija, Meksika, o serialo žiūrimumas – rekordiškas didelis.

Pagrindiniais smuikais naujausiame TV3 seriale grieš penkios gražios, stiprios ir labai skirtingos herojės, kurias jungs bendras darbas, draugystė ir bėdos. „Stiprios moterys verkia tyliai... Rytoj bus geriau!“ – tokiu požiūriu gyvenimo negandas pasitiks serialo veikėjos.  

TV3 serialo kūrėjai patvirtina: du iš penkių pagrindinių vaidmenų atiteko G.Ryškuvienei ir A.Ubartaitei. Kitų trijų aktorių vardai kol kas laikomi paslaptyje, tačiau žiūrovai gali neabejoti – dar neparinktoji trijulė charizma ir talentu nenusileis savo kolegėms.

A.Ubartaitė sako, kad aktorystė jos gyvenime nėra naujiena: „Ne vienus metus gyvenau Turkijoje, ten dirbau modeliu. Kaip tik ten gavau savo pirmuosius vaidmenis. Be daugybės reklamų, kuriose nusifilmavau, taip pat esu vaidinusi viename turkiškame seriale, kino filmuose. Labai džiaugiuosi, kad ir Lietuvoje atsirado galimybė vaidinti. Man didelė garbė dirbti su tokiomis puikiomis aktorėmis kaip G.Ryškuvienė ir kitomis, kurių pavardes jau žinau.“

Kokios kitos garsios moterys pasirodys naujausiame lietuviškame televizijos seriale – paaiškės jau netrukus per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką