Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 21d. 17:09

Gabrielė Rutkauskienė su dukra nustebino Graikijoje likusį vyrą: „Norėjome, kad pajustų šventinę nuotaiką“

Gabrielė Rutkauskienė su dukra Adrija ir Velykoms papuoštais namais
Asmeninio albumo nuotr. / Gabrielė Rutkauskienė su dukra Adrija ir Velykoms papuoštais namais

Santykių dramą išgyvenusi atlikėja, drabužių kūrėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha pripažįsta, kad šie metai atnešė nelengvų išbandymų, tačiau gražiausią pavasario šventę žinoma moteris pasitiko džiugiomis nuotaikomis. Šventinį savaitgalį Gabrielė su dukra Adrija sutiko artimųjų apsuptyje, taip pat spėjo pasveikinti ir šiuo metu Graikijoje žaidžiantį sutuoktinį, krepšininką Ronaldą Rutkauską.

Pasiruošimas Velykoms Gabrielės namuose prasidėjo penktadienį – tądien ji su dukra dažė pirmuosius kiaušinius, o vieną iš jų puošė ypatingai. Kadangi dėl krepšinio sezono Ronaldui Rutkauskui sugrįžti į Lietuvą švenčių proga nepavyko, Gabrielė su dukra nusprendė jį nustebinti miela staigmena – nusiųsti margutį. Velykinį siuntinį patikėta perduoti į Graikiją skridusiai krepšininko sesei.

„Adrija kiaušinį nuspalvino su kreidelėmis, vėliau jį nudažėme dažais. Norėjosi perduoti linkėjimus nuo dukters, kad ir Graikijoje pasijustų šventinė nuotaika“, – kalbėdama su 15min sako Gabrielė.

Asmeninio albumo nuotr. /Gabrielės Rutkauskienės dukra Adrija
Asmeninio albumo nuotr. /Gabrielės Rutkauskienės dukra Adrija
Asmeninio albumo nuotr. /Velykos Gabrielės Rutkauskienės namuose
Asmeninio albumo nuotr. /Velykos Gabrielės Rutkauskienės namuose

Gabrielė pripažįsta, kad išgyvenant nelengvą santykių etapą pajusti šventinę nuotaiką nebuvo lengva, tačiau moteris stengiasi gyventi nesidairydama į praeitį.

„Jau dabar esu susitaikiusi su mintimi, nebe taip skaudu kaip anksčiau. Žinoma, gaila dėl dukters, norėtųsi, kad šventes ji sutiktų su abiem tėvais, bet mano šeima labai mylinti ir palaikanti, dėmesio jai tikrai netruks“,– šypsosi Gabrielė.

Paklausta, ar smagi staigmena galėtų reikšti sutuoktinių susitaikymą, Gabrielė patikino, kad kol kas apie bendrą ateitį kalbų nėra.

„Šią dieną gyvename atskirai ir šeimos, deja, nėra. Tik tiek galiu pasakyti – nuo realybės nepabėgsi, kad ir kaip norėtum. Šią dieną yra taip, o kaip bus vėliau tik laikas parodys“, – atvirauja atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr. /Velykos Gabrielės Rutkauskienės namuose
Asmeninio albumo nuotr. /Velykos Gabrielės Rutkauskienės namuose

Tiesa, kiaušinių marginimo maratonas tęsėsi ir šeštadienį – vyko pagrindinis pasiruošimas Velykoms. Kaip ir kiekvienais metais, Gabrielė kiaušinius dažė naudodama mėgstamiausią puošybos būdą – kiaušinius dekupažo būdu papuošė servetėlėmis.

„Tokiu būdu dažyti kiaušiniai man asmeniškai atrodo gražiausiai. Tiesa, šiemet su dukra prisigalvojome ir daugiau netikėtumų. Kadangi Adrija labai išradinga, iš jos visko galima tikėtis“, – juokiasi Vasha.

Asmeninio albumo nuotr. /Velykos Gabrielės Rutkauskienės namuose
Asmeninio albumo nuotr. /Velykos Gabrielės Rutkauskienės namuose

Gabrielė sako labai mėgstanti tradicines metų šventes – juk jų metu susitinki su svarbiausiais gyvenimo žmonėmis.

„Man patinka šeimos ir giminių susibūrimai, kai visi pasipuošia ir leidžia laiką kartu. Labai džiaugiuosi, kad lietuviams Velykos yra ne tik vaikų šventė“, – sako moteris.

Velykų dieną Gabrielė tradiciškai keliavo pas Kaune gyvenančią močiutę, atvyko atlikėjos tėvai. Būtent močiutės gamintų patiekalų Gabrielė labiausiai pasiilgsta per visus metus.

„Visus tradicinius patiekalus mūsų šeimoje patikėta gaminti prosenelei ir močiutei. Vis dėlto kadangi prosenelė jau nebe tokia jauna, jai patikėta pagaminti tik tradicinę baltą mišrainę, be kurios neįsivaizduoju švenčių“, – juokiasi Gabrielė.

Ji neslepia, kad iki šiol gražiausios metų šventės jai asocijuojasi su amžinaitilsį seneliu, kuris buvo pagrindinis tradicijų puoselėtojas ir švenčių iniciatorius. Pavyzdžiui, šeimai skubėti skanauti velykinių patiekalų nesusidaužus margučiais buvo nevalia.

Velykų akimirkos Gabrielės Rutkauskienės namuose – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

04:17
01:26
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką