Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 25d. 12:32

Gabrielė Rutkauskienė ryžosi ryškiems pokyčiams – drąsiai nusirėžė kasas: „Verčiu naują lapą“

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha
Edijs Andersons ir asmeninio albumo nuotr. / Gabrielė Rutkauskienė-Vasha

Gabrielei Rutkauskienei-Vashai šie metai buvo išties nelengvi. Atlikėjai teko nemenkas išbandymas išsaugoti savo santuoką, išgyventi viešai aptarinėjamus savo ir vyro Rolando santykius bei priimti sprendimą – teismui paduoti skyrybų dokumentus. Tačiau šiandien Vasha atvertė ne tik naują gyvenimo lapą, ji taip pat pasikeitė ir šukuoseną. „Dabar jaučiuosi labai gerai“, – 15min sakė Gabrielė.

Atlikėjos vasara prabėgo nepastebimai, ji pasakojo turėjusi daug planų, kuriuos norėjo įgyvendinti, tačiau pritrūko laiko. Visgi Gabrielės neaplenkė pokyčiai – moteris pakeitė ne tik gyvenamąją vietą, bet ir nusirėžė ilgai puoselėtas bei augintas kasas. Tiesa, tokiai avantiūrai ilgai nesiruošė, viskas įvyko labai spontaniškai.

Gabrielės Rutkauskienės-Vashos išvaizdos pokyčiai – galerijoje:

„Nebuvo jokio plano – imti ir pasikeisti, viskas įgyvendinta automatiškai, savaime. Artėjant rudeniui, vaikas eis į darželį, aš ieškau darbo, tokio, kurį dirba paprasti žmonės. Norėčiau turėti pastovesnę gyvenimo rutiną, Kaune persikėliau į kitus namus. Viskas keičiasi, todėl taip sutapo, kad atnaujinau ir šukuoseną“, – pasakojo Vasha.

Anot jos, tokie pokyčiai susiję ne tik su artėjančiu rudeniu, bet taip pat simbolizuoja praėjusį sunkų gyvenimo laikotarpį. „Tikiuosi, kad jau praėjo tamsusis gyvenimo etapas, kuris mane užklupo šiais metais. Dabar jaučiuosi kur kas geriau, o užversdama seną savo knygą, netikėtai nusirėžiau plaukus“, – šypsojosi moteris.

Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Rutkauskienė-Vasha
Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Rutkauskienė-Vasha

Ji prisipažino, kad iššūkio sau tikrai nemetė ir visko, kas nutiko jos gyvenime, ištrinti iš atminties nenorėtų, anot jos, tokiu būdu žmogus tik bandytų save apgauti. Tačiau dabar ji stengiasi visas neigiamas emocijas nustumti į šalį, galvoti tik apie pozityvius dalykus, ir jai tai padaryti puikiai pavyksta.

Paklausta, ar nebijojo pasitrumpinti ilgai augintas bei puoselėtas kasas, Gabrielė Rutkauskienė-Vasha 15min pasakojo stereotipiškai mąsčiusi, kad trumpais plaukais džiaugiasi tik vyresnio amžiaus moterys. Todėl ši kirpėjo pasiūlyta idėja iš pradžių nemenkai baugino.

„Visą gyvenimą turėjau ilgus plaukus ir trumpų labai bijojau. Tačiau, kai pažiūrėdavau į trumpaplaukes merginas, ypač užsienietes, maniau, kad tokia šukuosena labai stilinga ir graži. Šiek tiek pabodo auginti kasas. O jei labai norėsiu, visada galėsiu jas atsiauginti pavartojusi kokių nors vitaminų“, – kalbėjo Vasha.

Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Rutkauskienė-Vasha
Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Rutkauskienė-Vasha

Atlikėja pasakojo neturinti stiliaus autoriteto, nemėgstanti ko nors kopijuoti ir visada stengiasi būti savimi. Todėl penktadienio vakarą, nuėjusi į kirpyklą, ji savo plaukus patikėjo stilistui Karoliui Murauskui.

„Neėmiau jokio pavyzdžio, mano plaukų stilistas pasakė: „Viskas, Gabriele, užtenka tų kasų, kerpam“, o aš sutikau ir atsidaviau į jo rankas. Iš pradžių juokiausi, sakiau: „Ką tu čia man padarysi, kaip į save reikės pažiūrėti, bijosiu savo plaukus paliesti“, bet jis įtikino, kad viskas bus gerai, todėl pasitikėjau“, – šypsojosi pašnekovė.

Ir tokiu sprendimu ji visai nesigaili, tikino esanti labai patenkinta atsinaujinusia išvaizda: „Dabar jaučiuosi labai gerai, tik liko įprotis šukuoti plaukus, juos liesti, tačiau, kai bandau tai padaryti, nieko nėra.“

Pasitrumpinusi plaukus ji taip pat sulaukė ir nemažai komplimentų, visi jie – patys geriausi, todėl panašu, kad Gabrielės išvaizdos pokyčių ateityje dar tikrai bus ne vienas.

„Aš buvau blondinė, turėjau ir rožinius plaukus, ko tikrai paauglystėje neišbandžiau, o šiaip nebijau iššūkių, nebijau eksperimentuoti, aišku, plikai galvos turbūt nenusiskusčiau. Plaukai atauga, spalvą visada galima pakeisti, todėl nėra ko baimintis“, – sakė Vasha.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:13
38:16
01:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką