Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 16d. 06:57

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha savo petį papuošė žvaigžde: apie tokią tatuiruotę svajojo 10 metų

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha
Asmeninio albumo nuotr. / Gabrielė Rutkauskienė-Vasha

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha savo kūnui suteikė naują prasmę – itin matomoje kūno vietoje išsitatuiravo žvaigždę. Tokios tatuiruotės atlikėja sako troškusi dešimt metų.

„Konkrečios reikšmės ši žvaigždė neturi. Tiesiog ji lydi mane gyvenime, o jame daug viešumo ir jis labai aktyvus. Man visa tai visada siejosi su žvaigždės simboliu“, – apie naują tatuiruotę pasakoja atlikėja.

Apie tokį piešinį Gabrielė svajojo jau dešimt metų, tačiau vis neapsispręsdavo, kokią kūno vietą ji turi papuošti. Galiausiai, prieš metus apsisprendė – ji atsidurs ant peties. Tačiau svajonei įgyvendinti dėl Vashos užimtumo vis neatsirasdavo laiko...

Tatuiruotės procedūra buvo itin trumpa – visa tai truko vos 15 minučių, jokio skausmo atlikėja sako nejautusi. Priešingai nei dukra, Gabrielės mama Viktorija Mauručaitė, pamačiusi naują tatuiruotę džiugesio neparodė – dukra sulaukė kritikos strėlių.

„Ji nemėgsta tokių dalykų, vadina tai savo kūno gadinimu. Tačiau tai normalu, nė viena mama nenori, kad jos vaikas kaip nors keistų savo kūną“, – kalba G.Rutkauskienė-Vasha.

Savo dukrai atlikėja sako nieko nedrausianti. Svarbiausia, kaip pati sako, kad viskas būtų proto ribose: „Kai vaikas užaugs, baigsis jos maištavimo laikotarpis, leisiu jai daryti tai, ką ji nori. Visi mes gyvename vieną kartą, žinoma, kažkokių beprotiškų ir sunkiai suvokiamų dalykų nepalaikysiu, bet visa tai, ką ir pati sau leidau, palaikysiu.“

Asmeninio albumo nuotr./Nauja Gabrielės Rutkauskienės-Vashos tatuiruotė
Asmeninio albumo nuotr./Nauja Gabrielės Rutkauskienės-Vashos tatuiruotė

Paklausta, ką galvoja apie kritiką, kad senatvėje dėl savo tatuiruočių gali atrodyti kiek neįprastai, Gabrielė sako, kad apie ateitį negalvoja ir tikisi, kad ją anūkai vadins „kieta močiute“.

„Aš nežinau, kiek metų gyvensiu, niekas to nežino. Man patinka gyventi šia diena ir džiaugtis dabartimi. Tikrai nemąstau apie tai, kas bus, kai sulauksiu 70-ies metų. Jei sulauksiu tokių metų, būsiu kieta močiutė“, – šmaikštavo G.Rutkauskienė-Vasha.

Daugiau naujų tatuiruočių šiuo metu atlikėja neplanuoja, tačiau žada, kad tai tikrai nebus paskutinė tatuiruotė.

Šiuo metu Gabrielė ant savo kūno skaičiuoja daugiau kaip 6 tatuiruotes. Visos jos simbolizuoja tam tikrus Vashos gyvenimo etapus, atlikėja sako, kad nesigaili nė dėl vienos tatuiruotės.

15min primena, kad 2017-aisiais G.Rutkauskienė-Vasha kartu su buvusiu vyru Ronaldu Rutkausku savo kūnus papuošė judviejų dukros Adrijos vardu.

„Iš karto žinojau, dar kai net nesilaukiau dukros, kad kai turėsiu vaiką, tikrai išsitatuiruosiu jo vardą. Vietą taip pat žinojau – kažkur prie širdies“, – 15min prieš dvejus metus sakė atlikėja. Mergaitės vardą ji išsitatuiravo po kaire krūtimi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką