Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 1d. 10:46

Gabrielius Liaudanskas-Svaras: „Negaliu pakęsti kvailių ir pasibaigusių tušinukų“

„Kitokie pasikalbėjimai“: G.Liaudanskas-Svaras išdavė didžiausią vaikystės fobiją
Projekto partnerio nuotr. / „Kitokie pasikalbėjimai“: G.Liaudanskas-Svaras išdavė didžiausią vaikystės fobiją

Žinomą vokalistą, dainų tekstų bei muzikos kūrėją, visuomenės veikėją Gabrielių Liaudanską-Svarą neretai matome prisidedantį prie mūsų šaliai svarbių darbų, prie kilnių socialinių akcijų. Šįkart jis atsakė į iniciatyvos „Atpažink pyktį“ klausimus ir atvirai papasakojo, kaip jam sekasi tvarkytis su emocijomis, ypač pykčiu.

„Kai supykstu, nelabai aš to pykčio ir slepiu, nelabai išeina. Mano pyktį paprastai išduoda griežta veido mimika“, – su šypsena pokalbį pradeda Gabrielius ir džiaugiasi, kad jam visada pakanka valios pastangų nusiraminti bei neišsilieti ant aplinkinių.

„Pats sau pasakau: „dabar ramiai“ ir nusiraminu arba išsikraunu ledo ritulio aikštelėje. Tiesą sakant, ne visada pyktį reikia raminti. Kartais, kai reikia apginti silpnesnįjį, kuris pats neapsigina, pyktis tik padeda“, – samprotauja G.Liaudanskas.

Vis dėlto Svaras pripažįsta, kad yra dalykų, kurie jį itin erzina: „Negaliu pakęsti žmonių, kurie, nesuvokdami situacijos, elgiasi kvailai, ir pasibaigusių tušinukų, – juokiasi. Ir dar, susierzinu, kai aš pats tam tikrose situacijose būnu silpnas, kai kažko negaliu padaryti, arba kai mano blogoji pusė verčia mane tingėti“, – priduria jau surimtėjęs.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Gabrielius Liaudanskas-Svaras
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Gabrielius Liaudanskas-Svaras

Paklaustas, ką daro, kai nepavyksta susitarti su savo vaikais, Svaras pripažįsta, kad tada paprastai jis žaidžia tokį trumpą nesikalbėjimo žaidimą: „Tada viską darau pats su tokia veido išraiška ir tokia kūno kalba, kad parodyčiau, jog aš nepamirštu, kad jūs to nepadarėte, kad man nepadėjote.“

Žymaus muzikanto įsitikinimu, smurtą savo gyvenime galima panaikinti, tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus pasiryžimo.

„Šeimoje smurtas arba yra, arba nėra. Tai tavo vidinė savybė – arba sugebi susitvarkyti su savo vidumi, arba tu net neturi polinkio smurtauti prieš savo artimą. Aš šeimą suprantu taip, kad tai yra meile ir pagarba pagrįstas socialinis mūsų valstybės ramstis.

VIDEO: Gabrielius Liaudanskas-Svaras: Ką darau, kai nepavyksta susitarti su vaikais?

Jei šeimoje smurtaujama, tai jokios meilės ir pagarbos ten nėra, taigi, filosofiškai tariant, ir jokios šeimos ten iš tikrųjų nėra – yra tik kažkoks susiėjimas ir buvimas kartu“, – svarsto Svaras.

„Viskas prasideda ir baigiasi kiekviename žmoguje. Jei jis nori būti normalus žmogus, jis turi dirbti pats su savimi. Jeigu ne – viskas tęsis toliau“, – apibendrina atlikėjas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką