Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 11d. 18:11

Galina Dauguvietytė gins J. Smorigino ir V. Pauliukaičio „tarkuojamus“ šokėjus

Galina Dauguvietytė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Galina Dauguvietytė

Žymi Lietuvos menininkė režisierė Galina Dauguvietytė niekada nemėgo šokti, tačiau stebi ant parketo besisukančias poras su didžiausiu malonumu.

Nepraleidusi nė vienos TV3 laidos „Šok su manimi“ dviejų knygų autorė šį kartą televizijoje pasirodys komisijos kėdėje. Dalyvavimo misiją ji slepia, bet pažadėjo viską papasakoti jau rytoj 19.00 val. tiesioginėje transliacijoje, tačiau pabrėžia, kad Jurijaus Smorigino ir Vytenio Pauliukaičio tandemui prieštaravimų tikrai turės.

„Viską suprasite šeštadienį įsijungę šokių projektą, tačiau aš tikrai turiu savo favoritus ir einu ginti ne tik jų. Smoriginas su Pauliukaičiu per daug tuos šokėjus „tarkuoja“. Nors iš kitos pusės Jurijus – „maladec“. Gerai, kad žmogus turi savo nuomonę ir Vytenis jam nenusileidžia. O Norvaišienę man bus ypač malonu susitikti, nes kažkada, labai seniai, kai ji su vyru buvo tik pradedantys šokti jaunuoliai, aš apie juos siužetą dariau. O vėliau sekė jų svaiginanti karjera ir pasiekimai. Tikiuosi, kad Jūratė tai pamena, ir mes turėsim apie ką maloniai pasišnekučiuoti“, – savo laidos dalyvavimo tikslus puse lūpų vardija 83-uosius einanti režisierė G. Dauguvietytė.

Kokį gynybos planą yra parengusi žodžio kišenėje neieškanti režisierė, TV3 žiūrovai „Šok su manimi“ laidoje sužinos rytoj 19.00 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką