Dabar populiaru
Publikuota: 2008 liepos 30d. 20:44

„Garbės kuopos“ aktoriai Gruzijoje pateko į upės gniaužtus

Ramūnas Cicėnas
Ramūnas Cicėnas

Dasugiaserijinio LNK filmo „Garbės kuopa“ aktoriams Ramūnui Cicėnui ir Baliui Latėnui filmavimai Gruzijoje galėjo baigtis kur kas blogiau nei baigėsi – vyrai įkrito į kalnų upę, juos ėmė nešti srovė, tačiau išsigelbėti pavyko.

„Garbės kuopos“ kūrybinė grupė ką tik grįžo iš Gruzijos, kur savaitę filmavo naujausias serialo dalis. Be kvapą gniaužiančio peizažo ir itin draugiškų gruzinų, lietuvių aktorių laukė ir nemalonumai.

Kaukazo kalnuose, 25 km aukštyje, netoli Kazbeko kalno, „Garbės kuopos“ komanda filmavo sprogimų scenas. Vienoje iš scenų, aktoriai Ramūnas Cicėnas ir Balys Latėnas turėjo perbristi upę nešini ginklais. Apgaulinga upė vyrams nepasirodė srauni, kol į ją neįbrido. „Vos įkėlėme kojas, į jas tėškė tokia srovė, kad buvo sunku atsilaikyti. Toji upė labiau priminė horizontalų krioklį, o ne upę“, – pasakojo R. Cicėnas.

Nešini sunkiais kulkosvaidžiais ir pistoletais, aktoriai neišlaikė pusiausvyros ir krito į upę. Srovė tuoj pat pasiglemžė ginklus. R. Cicėną ir B. Latėną taip pat ėmė nešti srovė. Šiaip ne taip jiems pavyko išbristi. „Nusibrozdinau kojas, ačiū Dievui, tik tiek. Juk galėjo viskas baigtis blogiau“, – sako R. Cicėnas.

Septynių aktorių komanda – Rimantas Bagdzevičius, Audrius Bružas, Eglė Vaičytė, Ramūnas Cicėnas, Balys Latėnas, Rolandas Dovydaitis ir Vytautas Anužis – ir filmavimo grupė Gruzijoje praleido penkias dienas. Bemiegės naktys ir alinantis 40 laipsnių karštis – taip praėjusią savaitę prasidėjo darbas. Grafikas buvo toks įtemptas, kad aktoriams beveik nebelikdavo laiko pavalgyti.
Siužetas buvo filmuojamas Gruzijos sostinėje Tbilisyje, o vėliau – už 150 km, kalnuose, buvo kuriamos sprogimų scenos. Aktoriai taip pat filmavosi karinėje bazėje kartu su gruzinų kariais ir kylančia Gruzijos kino bei teatro žvaigžde – Levan Churtcija.

Lietuvius Gruzijoje maloniai nustebino vietinių svetingumas. Naujajame „Garbės kuopos“ sezone debiutuojanti aktorę Eglė Vaičytė negalėjo atsiginti vietinių dėmesio ir komplimentų. „Nustebino tiek architektūra, tiek gamta, tiek draugiškas pačių gruzinų požiūris į mus. Kur befilmavome, visur sulaukėme draugiškų žvilgsnių, pagalbos ir net kvietimų į namus“, – sako „Garbės kuopos“ kūrybinės grupės atstovas Rimvydas Martinaitis.

Serialo scenų filmuoti lietuvius į savo rezidenciją pakvietė vienas Gruzijos milijonierius. „Tokio namo kaip jo Lietuvoje tikrai nėra. Bet žiūrovai jį pamatys „Garbės kuopoje“, – šypsojosi R. Martinaitis.

Serialo kūrėjų teigimu, „Garbės kuopos“ serialas gali pasirodyti ir vienoje iš Gruzijos televizijų. Šiuo metu su tenykščiais vedamos derybos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką