Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 21d. 22:13

Garsenybės grįžo į vaikystę: lėlių pristatymo renginyje – ir seniai matyta Veronika Montvydienė

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su dukra Barbora, Veronika Montvydienė su dukra Adele, Gabrielė Grygolaitytė-Vasha
Organizatorių nuotr. / Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su dukra Barbora, Veronika Montvydienė su dukra Adele, Gabrielė Grygolaitytė-Vasha

Trečiadienio popietę įvykusių spalvingųjų lėlyčių pristatymo metu pasirodė ir garsios moterys su dukrytėmis. Šios galėjo pasirinkti patinkančią šukuoseną ir plaukus nuspalvinti nuplaunamais dažais. Na, o mamoms liko tik pritarti dukrų pasirinkimui.

Į pristatymą atvyko Julija Žižė su dukromis, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su dukra Barbora, Gabrielė Grygolaitytė-Vasha ir jos dukra Adrija, Veronika Montvydienė su dukra Adele, Sotera Šveikauskaitė ir žinomos tinklaraštininkės.

Žinomų moterų kelionė atgal į vaikystę – galerijoje:

I.Puzaraitė-Žvagulienė: dukra dievina lėles

Renginyje kalbinta I.Puzaraitė-Žvagulienė pasakojo, kad šiuo metu jos dukra išgyvena tikrą lėlių periodą. Žinoma moteris su šypsena veide teigė, kad dukra kuria istorijas apie lėles, bendrauja su jomis.

„Matosi, kad vaikas jau šiek tiek daugiau supranta. Barbora dievina lėles, dabar tai jos mylimiausi žaislai. Nieko nuostabaus, kad šiame renginyje ji norėjo paliesti visas išdėliotas lėles. Ryškios spalvos, ilgi plaukai, išskirtinis įvaizdis traukia vaikus“, – kalbėjo ketverių metų mergaitės mama.

Organizatorių nuotr./Lėlių pristatymo renginio akimirka
Organizatorių nuotr./Lėlių pristatymo renginio akimirka

Pašnekovė neslėpė, kad žaislų parduotuvėje dažnai tenka Barborą nuraminti. Mergaitė nori visų lėlių – kartais net tų, kurios jau yra namuose.

„Tai yra normalu – juk visi vaikai nori turėti visus pasaulio žaislus. Parduotuvėje leidžiame dukrai išsirinkti vieną žaislą. Tačiau, jei ji būna be brolio, nori nupirkti žaislą ir jam. O tai dažniausiai būna lėlė. Labai savanaudiška (juokiasi). Jei matome, kad vaikas irzlus, be nuotaikos – paprasčiausiai nesivedame jo kartu į parduotuves“, – sakė I.Puzaraitė-Žvagulienė, prioritetus mieliau teikianti kokybiškiems, šiek tiek brangesniems žaislams nei pigiems ir prastos kokybės.

G.Grygolaitytė-Vasha: labiausiai lepina močiutė

Dukrą auginanti G.Grygolaitytė-Vasha pasakojo, kad netrukus trejų metų gimtadienį švęsianti Adrija žavisi visais žaislais. Populiariausia – lėlės, mergaitė nuolat prašo, kad mama nupirktų vis naują.

Organizatorių nuotr./Lėlių pristatymo renginio akimirka
Organizatorių nuotr./Lėlių pristatymo renginio akimirka

„Per daug lepinti žaislais aš nesistengiu ir kartais net vengiu. Tačiau yra močiutė, kuri anūkei negaili nieko. Ji labai mėgsta lepinti žaislais, dovanomis ir teigia, kad vaikams reikia suteikti viską, jei tik yra galimybė“, – apie savo mamą, praeityje garsią dainininkę Viktoriją Mauručaitę kalbėjo renginio viešnia.

V.Montvydienė: dukra paprašė patikusios lėlės šukuosenos

V.Montvydienė teigė, kad jos dukra penkiametė Adelė kirpėjos paprašė tokios pat šukuosenos, kokią turi jai labiausiai patikusi lėlė.

Renginio viešnia teigė, kad žaislų parduotuvėje netenka patirti dukters isterijų, tačiau prašymų – taip. Šeimoje vyrauja susitarimas, kad vaiko užgaidos negali būti tenkinamos žaislais arba saldumynais.

Organizatorių nuotr./Lėlių pristatymo renginio akimirka
Organizatorių nuotr./Lėlių pristatymo renginio akimirka

„Dukra domisi įvairiais žaislais ir žaidimais. Ypač jai patinka lavinantys žaidimai, spalvinimo knygos, kūrybiškumą ugdantys užsiėmimai. Dukrai patinka ir lėlės, kur gali pasirūpinti jų plaukais, juos dažyti. Tačiau reikia pasistengti, kad jie nebūtų iškart nukirpti“, – juokėsi žinomo dainininko Donato Montvydo žmona.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

00:46
01:50
04:41

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką