Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 2d. 21:23

Garsios mamos ir dukros virto pasakiškomis karalaitėmis

„Tiulio fėjų“ šeimininkė, dizainerė Viktorija Jakučinskaitė pasikvietusi būrį garsių mamų ir dukrų pristatė savo naująją kolekciją
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Tiulio fėjų“ šeimininkė, dizainerė Viktorija Jakučinskaitė pasikvietusi būrį garsių mamų ir dukrų pristatė savo naująją kolekciją

Trečiadienio vakarą Vilniuje, Geltonų plytų pilyje prie Žaliojo tilto, dizainerė Viktorija Jakučinskaitė pristatydama naująją savo kolekciją svečiams leido pasijusti tarsi pasakoje. Lengvutėmis, dailiomis suknelėmis pasipuošusios garsios mamos ir dukros tiesiog švytėjo iš džiaugsmo.

Romantiška elegancija ir grakštumu garsėjanti draugų fėja vadinama V.Jakučinskaitė ir šįsyk pateisino savo „fėjišką“ misiją. Architektų sąjungos pastate tiesiog virte virė gyvenimas – kas apžiūrinėjo tuoj į sceną lipsiančius modelius, kas vaišinosi gėrimais ar šypsojosi zujantiems fotografams. Gera nuotaika su susirinkusiais dalijosi Žilvinas Grigaitis, Agnė Jagelavičiūtė, Nijolė Pareigytė, dizainerės artimieji ir draugai.

Trapios ir elegantiškos

Netrukus atėjo ir laukiamiausia vakaro akimirka. Specialiai įrengto podiumo pabaigoje įsitaisė jauna mama Jurga Šeduikytė, kuri pritariant muzikantams atliko savo naujo albumo kūrinius. Skambant gyvai muzikai ant podiumo pirmoji žengė Atlanta su dukrele Saule. Mažoji nesivaržydama koketavo su žiūrovais, tačiau vėliau užsiropštė mamai ant rankų. Baltomis nėriniuotomis suknelėmis pasipuošė „69 danguje“ dainininkė Ingrida Martinkėnaitė su dukrele Marija, Mis Lietuva Daiva Anužytė-Kasiulaitienė su dukrele, fėjomis virto Asta Pylipaitė su savo jaunėle, Redita Dominaitytė su dukra, „Olialia pupytė“ Oksana Pikul su mama, Genutė Žalienė su dukra, Agnieška Dobrovolska su jauniausia vakaro dalyve dukrele Lukrecija, Gabrielė Martirosianaitė su mama.

Paskutinioji podiumu kartu su dviem dukrelėmis žengė vakaro kaltininikė, salono „Tiulio fėjos“ šeimininkė V.Jakučinskaitė, taip pat pasipuošusi savo kūriniais. Ji dėkojo visiems savo modeliams ir pagalbininkams, o labiausiai kolekcijos pristatymą stebėjusiai mamai – be kurios, dizainerės teigimu, jos apskritai nebūtų buvę.

Sulaukiau Viktorijos pasiūlymo, o ji pasakė, kad reikės eiti su mamomis. Man ta idėja iš karto patiko.Džiaugdamiesi dailiais drabužiais visi modeliai fotografavosi su dizainere, o po to kūrėjos bičiuliai apipylė ją gėlėmis. Vis dar skambant Jurgos dainoms mažieji modeliai kartu su mamomis ir svečiais nuskubėjo ragauti  tortų-fėjų.

Jaudulys nekliudė

Vos sceną palikusi G.Martirosianaitė kartu su mama Lina, kuriai šis pasivaikščiojimas ant podiumo buvo pirmasis, noriai dalijosi įspūdžiais. „Sulaukiau Viktorijos pasiūlymo, o ji pasakė, kad reikės eiti su mamomis. Man ta idėja iš karto patiko, paklausiau mamos. Pamenu, kalbėjomės telefonu ir ji per sekundę sutiko“, – šypsojosi Gabrielė. Ji pasakojo, kad mama prašė iš jos „modeliškų“ pamokų, tačiau jų neprireikė – kiekviena moteris turi vidinio žavesio, moka papozuoti ir pasimaivyti.

 „Mūsų drabužiai man labai patiko, mielai juos nešiotume ir ne tik per pristatymus. Pradžioje gal ir jaudinausi, bet išėjau, publiką mačiau, vadinasi, viskas gerai“, – atsisveikindama linksmai sakė L.Martirosianienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką