TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Garsios mamos su vaikais išbandė ekstremalią pramogą: skraidė „Vėjo tunelyje“

Jurga Anusauskienė ir Agnė Grudytė su dukra Ieva
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Jurga Anusauskienė ir Agnė Grudytė su dukra Ieva
Šaltinis: 15min
1
A A

Artėjančios Motinos dienos proga keletas garsių moterų sulaukė išankstinės savo vaikų dovanos – skrydžio „Vėjo tunelyje“. Ketvirtadienio vakarą Vilniuje vykusiame renginyje jos su savo atžalomis galėjo išbandyti, ką reiškia atitrūkti nuo žemės ir patirti laisvo skrydžio jausmą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šalia prekybos ir pramogų centro „Ozas“ veikiantį „Vėjo tunelį“ pirmą kartą išbandė aktorė Agnė Grudytė, dainininkė, dėstytoja Eglė Juozapaitienė ir kitos viešnios, čia atvykusios su savo atžalomis.

Kvietimą išbandyti šias pramogas kartu su šiltais jų vaikų sveikinimo žodžiais moterims įteikė parašiutininkas – būtent šuoliui parašiutu iš 4200 m aukščio prilygsta minutė skrydžio tunelyje. Tarp ketvirtadienį jį išbandžiusiųjų – ir merginų grupių narės Ingrida Martinkėnaitė bei Skaistė Steikūnaitė, verslininkės Jurga Anusauskienė ir Valdonė Šiaudikienė.

Pastarąsias jų dukrų sveikinimai pasiekė iš už Atlanto, Los Anželo, kuriame su vyru gyvena Evelina Anusauskaitė-Young bei šiuo metu lankosi Neringa Šiaudikytė. Kvietimo pramogai iš vyresnėlio sulaukusi verslininkė Inga Budrienė skrydžiui nesiryžo – jį vietoje mamos išbandė sūnus Nojus. Atlikėja Giulija, atvykusi su dukra Monika Falcon, mieliau rinkosi žiūrovės vietą.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Inga Martinkėnaitė ir Agnė Grudytė su dukromis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Inga Martinkėnaitė ir Agnė Grudytė su dukromis

15min kalbintos pašnekovės papasakojo, kokias pramogas mėgsta jos ir jų atžalos.

Aktorė Agnė Grudytė pasižymi ištverme ir drąsa. Televizijos projekte su kariškiais „Tikri vyrai“ jai teko leistis penkių aukštų namo siena: „Ir tai dariau veidu žemyn.“ Tame pačiame projekte ji galėjo išbandyti ir šarvuočio vairavimą.

Filme „Ekipažas“ nusifilmavusi A.Grudytė gerai žino, ką reiškia skraidyti ir net valdė lėktuvą.

„Man labai patinka viskas, kas susiję su oru, dangumi – jaučiu didelę meilę oro balionams, taip pat lėktuvams. Esu valdžiusi ir lėktuvo simuliatorių „Airbus320”. Kartą atlikau įvairias akrobatines figūras, tiesa, su kitu simuliatoriumi“, – potyriais dalijosi Agnė. Puikiai danguje besijaučianti aktorė sakė, kad jos viena svajonių – šuolis parašiutu.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Agnė Grudytė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Agnė Grudytė

Galbūt matydama, kuo užsiima mama, A.Grudytės 8-erių dukra Ieva jau irgi išbando ekstremalias pramogas. Viena tokių – drąsiai neria į vandenį žemyn galva.

„Kokio aukščio būna lieptelis nežinau, bet šiaip nuo tilto šiltoje jūroje ar ežere ji drąsiai šoka. Džiaugiuosi, kad dukra turi drąsos, didžiulį norą įveikti tai, ko daugybė žmonių bijo. Kaip matau, jai puikiai sekasi kovoti su savo baimėmis“, – 15min apie dukrą kalbėjo A.Grudytė. Slidinėjimas kalnuose įvairių ilgių trasomis – dar vienas dukros Ievos ekstremalių pomėgių.

Fotomenininkė Jurga Anusauskienė neįprastą dovaną – paskraidymą „Vėjo tunelyje“ – Motinos dienos proga gavo iš sūnų Haroldo ir Mindaugo.

Paklausta, kokias ekstremalias pramogas jai yra tekę išbandyti, teigė, kad geriau būtų klausti, ko ji dar nebandė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Pramoga „Vėjo tunelyje“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Pramoga „Vėjo tunelyje“

„Kažkodėl man niekas nesiūlo eiti verti karoliukų. Manau, kad per šį gyvenimą patyriau jau ne vieną unikalų potyrį. Vairavau šarvuotį, tanką, skridau kariniu sraigtasparniu. Tai, ką patirsiu šiandien, dar nesu išbandžiusi, todėl labai laukiu ir man tikrai įdomu, kaip tai vyks“, – 15min sakė J.Anusauskienė.

Ji savo gyvenimo potyrių nevadina ekstremaliais ir pacituoja bičiulį lenktynininką Benediktą Vanagą. Anot jo, ekstremalu yra tai, kai išbandai kažką, ko dar nemoki ir nesi patyręs.

„Galbūt kitiems atrodo, kad fotografuojant mano akistatos su laukiniais žvėrimis arba lenktynių įamžinimas yra ekstremalu, bet aš darau tai, ką moku, todėl jau šių veiklų nebevadinu ekstremaliomis“, – mintimis dalijosi fotomenininkė J.Anusauskienė.

Kartais tiesiog norėdama pravėdinti galvą J.Anusauskienė „praskrenda“ virš Neries „Zip line“ trasa: „Virš Neries niekada nebūna kamščių.“

Be to, draugai, kurie ją pažįsta, artimieji yra padovanoję pramogų – laukia įvairūs skrydžiai lėktuvais, kitomis priemonėmis. „Jie puikiai žino, kad aš mėgstu tokius dalykus“, – su šypsena 15min kalbėjo Jurga. Fotomenininkė dar norėtų šuolio parašiutu, nes visos su oru susijusios pramogos labai patinka ir jaudina.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Jurga Anusauskienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Jurga Anusauskienė

Ekstremalias pramogas mėgstančios mamos sūnūs taip pat panašiai leidžia laisvalaikį.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Mindaugas Anusauskas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Mindaugas Anusauskas

„Šioje srityje lyderis būtų vidurinysis Mindaugas, kuris jau mus visus kartu sudėjus aplenkė. Manau, kad dalies jo išbandytų nuotykių aš net nežinau. Sūnus išbandė riedučius, snieglentes, dirbo karstymosi po medžius instruktoriumi pramogų parke“, – vardijo J.Anusauskienė.

Dukra Evelina Young Anusauskų šeimoje buvo tas žmogus, kuris turėjo didžiausią savisaugos instinktą. „Tačiau, Evelinai pasakiau, kokioje pramogoje dalyvausiu šįkart, ji užsiminė, kad irgi norėtų tai išbandyti“, – sakė J.Anusauskienė.

Skraidymą „Vėjo tunelyje“ ketvirtadienį buvo pasiryžusi išbandyti ir dainininkė Giulija, kuri atvyko su dukra, operos soliste Monika Falcon.

Giulija prisipažino, kad nėra iš tų, kurie dievina ekstremalias pramogas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Pramoga „Vėjo tunelyje“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Pramoga „Vėjo tunelyje“

„Bijau aukščio ir daug daug kitų dalykų. Bet man labai gražu pažiūrėti ir paagituoti kitus. Dukra Monika išbandė įvairius atrakcionus Prancūzijoje, o aš ten net nėjau“, – neslėpė Giulija.

Skrydį lėktuvu jau ekstremaliu laikanti dainininkė kartą skrido oro balionu. „Buvo nuostabu, dar kartą tikrai norėčiau juo skristi“, – prisiminė Giulija. Tiesa, paskraidyti „Vėjo tunelyje“ ji vis tik nesiryžo – mieliau žiūrėjo, kaip pramogauja kiti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką