Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Garsios manekenės debiutuos operos scenoje – „Aleksandro puotoje“ jos vaidins furijas

Meda Jonaitytė, Julija Maslinskaja-Ulvydienė ir Renata Mikailionytė „Aleksandro puotos“ repeticijoje
Martyno Aleksos (LNOBT) nuotr. / Meda Jonaitytė, Julija Maslinskaja-Ulvydienė ir Renata Mikailionytė „Aleksandro puotos“ repeticijoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje vos kelias dienas – birželio 20 ir 21-ąją – vyks muzikos puota su 3D vaizdo projekcijomis, aukštosios mados kostiumais ir meilės galios pašlovinimu. Čia bus pristatyta Georgo Friedricho Händelio „Aleksandro puota“. Scenoje, be garsių solistų, pasirodys ir garsūs modeliai Renata Mikailionytė, Meda Jonaitytė, Julija Maslinskaja-Ulvydienė ir Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kaip pasakojo M.Jonaitytė, priimti kvietimą dalyvauti operoje nebuvo sunku, tai ji padarė vos per kelias sekundes.

„Tai buvo kelių sekundžių apsisprendimas. Paskambino Juozas (Juozas Statkevičius – šios operos kostiumų dizaineris – aut.past.) Renatai, paprašė susisiekti su mumis visomis ir pasiteirauti, ar mus tai domina. Mes su mergaitėmis labai greitai pasakėme „taip“ ir labai stipriai nesigilinome, į ką veliamės. Tiesą pasakius, jei Juozas tvarko vizualiąją pusę, visada galima būti ramiai. Nesvarbu, koks būtų tavo vaidmuo: furija, ragana, monstras, tu esi visiškai rami, kaip atrodysi. Tai skambėjo kaip smagi avantiūra. Visos turime šiek tiek laiko nuo darbų, todėl lengvai sutikome ir dabar linksmai leidžiame laiką“, – portalui Žmonės.lt sakė Meda.  

Anot M.Jonaitytės, manekenės vienoje operos vietoje atlieka savo tiesioginę misiją. „Esame modeliai, tačiau šaržuoti, nes tai yra teatras, o praeities istorija perkeliama į nūdieną. Tai šiek tiek labiau teatrališka, demonstruojant kolekcijas ant podiumo viskas būna šiek tiek kitaip“, – sakė Meda.

Modelis trumpai paatviravo, kad kitame epizode jos tampa furijomis. M.Jonaitytė juokiasi, kad tas vaidmuo joms labai tinka. „Tai ne pagrindiniai vaidmenys ir jie nėra labai sudėtingi“, – pridūrė modelis.

Paklausta, ar nekankina jaudulys prieš premjerą, Meda tikino, kad jo tikrai bus. „Jau ir dabar yra jaudulio, tačiau pavyksta su juo susitvarkyti. Turėjome labai daug repeticijų. Gal šiek tiek jaučiamas fizinis nuovargis, nes repetavome ne tik su grimu ir kostiumais, bet ir pačias schemas, kas ir kur nueina ir atsistoja. Visada širdelė suplaka išeinant į sceną, tačiau atmosfera yra labai gera, darbas puikiai organizuotas, net keista, kad nereikia sėdėti ir laukti. Labai smagiai, vieni iš kitų pasijuokdami  visaip linksminamės“, – teigė M.Jonaitytė.

Martyno Aleksos nuotr./Julija Maslinskaja-Ulvydienė, Meda Jonaitytė, Renata Mikailionytė ir Tadas Girininkas „Aleksandro puotos“ repeticijoje
Martyno Aleksos nuotr./Julija Maslinskaja-Ulvydienė, Meda Jonaitytė, Renata Mikailionytė ir Tadas Girininkas „Aleksandro puotos“ repeticijoje
Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką