Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 22d. 10:57

Garsių svečių būriui Alfas Ivanauskas pristatė naują knygą: lauktuves nuo šiol išsirinksite greičiau

 Alfas Ivanauskas, Liucina Rimgailė, Skaiva Jasevičiūtė-Kraujelė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Alfas Ivanauskas pristatė naują knygą

Nuolat keliaujanti VMG komanda puikiai žino, kaip svarbu tinkamai atstovauti savo šaliai. Todėl vasarą pasitiko išleisdami knygą „99 Gifts to Discover in Lithuania“ ir ta proga Vilniuje surengė ypatingus pusryčius savo draugams.

Jos pristatymui pasirinko itin asmenišką vietą – VMG loftą, į kurį pakvietė svečius ypatingų pusryčių. Jų nepraleido Skaiva Jasevičiūtė-Kraujelė, Aistis Mickevičius, Liucina Rimgailė, Rimvydas Širvinskas-Makalius, Elena Puidokaitė su dukra, Saugirdas Vaitulionis ir kiti kviestiniai svečiai.

„Rengdama šią knygą, mūsų komanda norėjo parodyti kitokį Lietuvos veidą. Iškėlėme sau tikslą padrąsinti mūsų šalies kūrėjus būti išskirtiniais ir įgyvendinti net ir beprotiškiausias idėjas. Tad ši knyga nėra tik apie maistą ir gėrimus – kuo tradiciškai esame įpratę didžiuotis, bet apie polėkį ir stilingą baltiškumą. Metas visam pasauliui su juo susipažinti“, – sako VMG idėjinis lyderis Alfas Ivanauskas.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Alfas Ivanauskas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Alfas Ivanauskas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Skaiva Jasevičiūtė-Kraujelė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Skaiva Jasevičiūtė-Kraujelė

Knyga suskirstyta į 5 dalis: maistas ir gėrimai, aksesuarai, dizainas, paslaugos ir emocijos. Knygos kūrėjai neabejoja, kad kiekvienas joje ras tai, ko galbūt ne vienerius metus ieškojo, bet net nežinojo, kad Lietuvoje yra. Ne vienas knygoje esantis daiktas buvo atradimas ir patiems jos sudarytojams – VMG komandai. Pasak jų, tai tik dar kartą įrodo, kad turime kalbėti ir rodyti savo šalies meistrų darbus – net ir paprastas magnetukas gali būti padarytas su polėkiu.

Šventinėje kalboje Alfas Ivanauskas pristatė „dar vieną savo vaiką“ ir išdavė paslaptį susirinkusiems svečiams, kurių prekiniai ženklai buvo paminėti knygoje: „Ši knyga pirmiausia skirta užsienio rinkai. Pusė šios knygos tiražo Lietuvoje jau nėra. Skandinavai ir italai knygas laiko savo rankose, tad nenustebkite, jeigu į elektroninius paštus dar šiandien gausite laiškų iš užsienio.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką