Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 9d. 09:51

Garsūs vyrai ir floristė Inesa Borkovska primena: rinkti nuotakai puokštę – jaunikio pareiga

Inesa Borkovska ir Mantas Wizard
„Diana Zak photography“ nuotr. / Inesa Borkovska ir Mantas Wizard

Artėjant vestuvių sezonui floristė-dekoratorė, vestuvių organizatorė Inesa Borkovska būsimiems jauniesiems nori priminti, kad nuotakos puokštė tai – jaunikio dovana mylimajai. Jai pritaria ir žinomi Lietuvos vyrai, įsiamžinę meninėje fotosesijoje su originaliomis, Inesos kurtomis puokštėmis.

Skirtingų profesijų atstovai: garsus Lietuvos dizaineris Seržas Gandžumianas, daugkartinis Lietuvos šuolių į vandenį čempionas Ignas Barkauskas, populiariausias šalies iliuzionistas Mantas Wizard bei žavūs perspektyvios muzikinės grupės E.G.O. atlikėjai Karolis Šliažas, Mantas Sakalauskas, Mažvydas Raudonis ir Povilas Žilionis, išrinkę labiausiai patikusias gėles, smagiai fotografuodamiesi diskutavo, kokios puokštės labiausiai pradžiugintų dailiosios lyties atstoves.

„Diana Zak photography“ nuotr./Grupės E.G.O. atlikėjai
„Diana Zak photography“ nuotr./Grupės E.G.O. atlikėjas

Pasak floristės, I.Barkovskos, ne kiekviena nuotaka žino, jog vestuvių puokštė – ne tik idealiai prie suknelės ir aplinkos derantis aksesuaras, bet ir būsimo vyro dovana jai.

„Dabar merginos tokios veiklios ir stiprios, kad visus rūpesčius ir net vyrų pareigas prisiima ant savo pečių. Suprantu, vestuvių nepakartosi, norisi, kad kiekviena detalė idealiai tarpusavyje derėtų, tačiau nuotakos puokšte visgi reikėtų leisti pasirūpinti jaunikiui. Pasitaręs su profesionaliu floristu, jis tikrai neprašaus pro šalį ir išrinks tokias gėles, kurios jo moterį neabejotinai padarys laimingą“, – sakė Inesa. 

Pripažintas dizaineris, dėstytojas, tarptautiniuose mados konkursuose bei festivaliuose aktyviai dalyvaujantis Seržas Gandžumianas fotosesijos metu atskleidė, jog vyras ne tik privalo moteriai dovanoti gėlių, bet ir būti elegantiškas bei pasitempęs. Naujausiu, savo paties kurtu kostiumu pasipuošęs dizaineris primena vyrams, jog damos visada įvertins išskirtinį  mylimojo dėmesį bei džentelmenišką elgesį.

„Diana Zak photography“ nuotr./Seržas Gandžumianas
„Diana Zak photography“ nuotr./Seržas Gandžumianas

„Gėlės tai –   estetinė vyro dėmesio išraiška mylimajai. Todėl ir nuotakos puokštę turi išrinkti jaunikis. Suprantu, moterys nori, kad viskas aplinkui derėtų, būtų tobula ir pagal taisykles. Bet net jei puokštė nederės prie aplinkos, svarbu, kad atspindėtų jaunosios nuotaiką, paryškintų jos emocijas ir būtų tarsi slapta jos komunikacijos priemonė su mylimuoju. Kita vertus, man kartais nuobodu, kai viskas idealiai suderinta ir nelieka vietos improvizacijai,“ – patarimų negailėjo žinomas dizaineris.    

Visada linksmas ir originalus, iliuzionistas, pramogų pasaulio atstovas Mantas Wizard sako, kad būtų gražu, jei per vestuves jaunikis nuotakai dovanotų ne tik paties išrinktą, bet ir su floristės pagalba sukurtą puokštę.

„Jei anksčiau vyrai rašydavo meilės laiškus, tai kodėl dabar negalėtų dovanoti paties kurtų puokščių? Jos būtų tarsi ypatingas, mažytis meno kūrinys, mylimojo kūrybiškumo ir jausmų išraiška. Žinau, jog nuotakos dažniausiai būna labai preciziškos ir nori, kad viskas idealiai derėtų, tačiau net ir paties geriausio ar brangiausio dizainerio kurta puokštė niekada nebus tokia ypatinga ir miela, kaip iš širdies sukurta mylimo vyro. Visgi, kad ir kokį gerą skonį jis turėtų, reikėtų pasitarti su profesionalu, turinčiu patirties ir žinių. Bet lemiamas žodis, kuriant nuotakos puokštę, turi būti jaunikio,“ – sakė gėlių po pasirodymų dažnai jų gaunantis M.Wizard.

„Diana Zak photography“ nuotr./Mantas Wizard
„Diana Zak photography“ nuotr./Mantas Wizard

Profesionalus šuolininkas į vandenį, savo mylimajai dažnai be progos gėlių dovanojantis Ignas Barkauskas taip pat pritaria Inesos idėjai ir per savo vestuves mylimajai puokštę norėtų išrinkti pats. Tačiau sportininkas pripažįsta, jog be profesionalios floristės pagalbos, to nesiryžtų daryti.

„Sutinku, kad tai – vyro pareiga, tik prieš kurdamas puokštę kiekvienas turi žinoti moters skonį. Todėl prieš žengdamas šį žingsnį pasitarčiau su drauge bei savo darbą išmanančia floriste. Negali žinoti, ar išrinktos gėlės patiks ir nuotaka jomis nenusivils... Juk moterys dažnai nuliūsta, kai joms kažkas nepatinka.“, – šypsojosi sportininkas.

„Diana Zak photography“ nuotr./Ignas Barkauskas
„Diana Zak photography“ nuotr./Ignas Barkauskas

Inesa prasitarė, kad ši fotosesija jai buvo tarsi psichologijos pamoka.

„Kurdama puokštes galvojau apie konkretų žmogų ir numačiau, kuriam  ji labiausiai tiktų. Tačiau mano lūkesčiai nepasitvirtino. Griežtas ir konkretus S.Gandžumianas išsirinko romantišką baltų rožių puokštę, o visada linksmas ir šmaikštus Mantas – griežtą, sodrių spalvų kalijų puokštę, kurią iš tiesų kūriau Seržui. Sportiškas ir griežtu treniruočių režimu gyvenantis Ignas – romantišką, baltų bijūnų pumpurų puokštelę. Gėlės gali atskleisti tikrąjį žmogaus vidų, apnuoginti sielą, o kartais – apie žmogų ir jo jausmus pasakyti daugiau, nei išsakyti žodžiai“, – paslaptingai šypsojosi šimtus nuotakų puokščių sukūrusi floristė.   

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką