Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gatvės stilius: broliški kontrastai

Gatvės stilius Florencijoje
Marijos Palaikytės nuotr. / Gatvės stilius Florencijoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį kartą galime pasidžiaugti matydami net du išraiškingus stiliaus eksperimentų pavyzdžius. Reikia pripažinti – šiandienos stilingieji, sutikti Florencijoje, deja, visai nepavasariškai vėsią dieną, yra tiesiog broliškai susiderinę savo aprėdus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Išties originalumo ir, net sakyčiau, saviironijos nestokojantys vyriškių įvaizdžiai tikrai nepalieka abejingų. Pamenu vaikystėje su draugėmis keisdavomės vienodomis „draugystės apyrankėmis“ – matyt, šiuo atveju ši tradicija gerokai įsišaknijusi ir pasiekusi kur kas platesnį mastą.

Nors abu nuotraukos herojai akivaizdžiai yra žavingos trumpokų kelnių tendencijos mėgėjai, ypač sveikintinas – originalaus, tarsi netvarkingais dažų potėpiais išmarginto, audinio pasirinkimas. Gan apmaudu, bet taip dažais išpuoštų drabužių tendencija, bandžiusi atgimti maždaug prieš metus, taip ir neužsitarnavo didesnių mados mylėtojų simpatijų.

Komplimentų nusipelno ir žaismingai bendram kontekste atrodantys, vėlgi broliškai nusiteikę, batai ir tarsi nežinia kiek gyvenimų nugyvenęs, gerokai aptriušusio įspūdžio, barzdotojo vyro švarkas.

Abu kūrybiški, iki smulkmenų išbaigti įvaizdžiai galiausiai pagyvinti dar ir netikėtomis, bet išties pozityviai nuteikiančiomis sportinio tipo kepuraitėmis.

Taip gausiai išraiškingomis detalėmis puošto įvaizdžio formavimas reikalauja nežabotos fantazijos, vidinės laisvės ir laiko. Nesiūlau aklai sekti šiuo pavydžiu, bet tikiuosi, kad jis bent truputį išjudins snaudžiantį mūsų tautiečių kūrybiškumą.

Už originalumą ir toleranciją!

Šilčiausi linkėjimai,
Marija Palaikytė

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką