Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gatvės stilius: jaunieji maištininkai ir stilingai išreikštas lytiškumas

Gatvės stilius Florencijoje
Marijos Palaikytės nuotr. / Gatvės stilius Florencijoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pagaliau mūsų rubrikoje atsirado vietos ir amžinai maištaujančiam jaunimui! Šie du „geltonkasiai“ išsiskiria ne tik iš mūsų iki šiol aptartų stilingųjų, bet ir iš Florencijos praeivių gausybės...

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Gyvenime taip jau būna, kad vienas žmogus yra išraiškingesnis už kitą, tad daugiau dėmesio norėčiau skirti šiandienos nuotraukos drąsesniajam herojui. Buliaus šnervių žiedo įkvėptas auskaras, „vilioklė“ tunika ir vakaro žibintų šviesas gaudantys žaižaruojantys batai – šaunusis kepurėtasis tapo tikru dėmesio traukos centru.

Tęsiant mintį apie pasirinktą netikėtą tuniką – manęs dažnai klausia, ar vyrai kada nors dėvės sijonus... Atsakymas – jie jau seniai juos dėvi!

Ir aš nekalbu vien tik apie nacionalinius, į sijonus panašius, kai kurių tautų apdarus, turiu omenyje vakarietiškos mados kūrinius, dėvimus bendruomenėse, kiek labiau atvirose naujovėms.

Aš pati esu už stilingai išreikštą lytiškumą: vyrus norėčiau matyti vyriškus, bet gerokai laisvamaniškiau vertinančius savo išvaizdą, o moteris moteriškas, bet saikingiau akcentuojančias savo nežabojama seksualumą.

Lietuvoje, deja, susidaro toks įspūdis, kad vyrai nemyli savęs, o moterys – nepaisant to, vis tiek apmaudžiai skęsta tarpusavio konkurencinėje kovoje...

Tad už meilę sau ir pakantumą kitiems!

Šilčiausi linkėjimai,
Marija Palaikytė

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką