Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gatvės stilius: nebijokite būti pavyzdžiu aplinkiniams

Gatvės stilius
Marijos Palaikytės nuotr. / Gatvės stilius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Taip jau yra, kad žmonės aplink save buria kažkuo panašius į save – tai gali lemti vienijančios idėjos, panašūs pomėgiai, profesiniai motyvai, tačiau nereikėtų nuvertinti ir išvaizdos fenomeno. Kalbant apie vienijančios išvaizdos pavyzdžius neturėtume apsiriboti tik subkultūrų socialinėms grupėms priklausančiais žmonėmis. Įvaizdis nėra jau toks nekaltas faktorius – būtent mūsų pačių susikurta išorė yra vienas iš saviinterpretacijos proceso laiptelių, tad natūralu, kad ir aplinkinių išvaizda mums yra aktuali!

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Norėčiau pabrėžti, kad tai pasąmoniai bendražmogiški, o dar tiksliau natūralius gamtos dėsnius atitinkantys elgsenos bruožai, kurie visai neturėtų būti pasmerkti, ar vienareiškmiškai priskirti vien tik prie materialistinės tuštybės.

Nors mūsų rubrikoje matome daug ir įvairių stiliaus eksperimentų pavyzdžių, gebančių suteikti naujų ir gal net netikėtų įvaizdžio idėjų, kaip išdrįsti pritaikyti patikusias idėjas savo drabužinėje? Dažnas gal pagalvojate, jog nepaisant to, kad įdomu ar gražu pažiūrėti į atrodančius išskirtinai, bet jums tai netiktų, o net jei pavyktų, tai ką pagalvotų kiti, ir ar išvis verta tai daryti – ar verta keistis, ieškoti naujų netikėtų įvaizdžio sprendimų...

Norėčiau atsakyti į visus šiuos klausimus kartu – tikrai verta ir netgi labai skatintina! Deja, bet baimė būti nesuprastu dažnai nusveria norą atrodyti ar elgtis išskirtinai, savitai. Prisijungimas prie bendruomenės tiesiog užkoduotas mūsų instinktuose, nes taip juk paprasčiau... Lojalumas bendruomenei ir neišsiskyrimas iš minios tariamai garantuoja tos pačios bendruomenės paramą. Tačiau masės mėgsta vidutinybes dar ir dėl to, kad taip kiekvienam lengviau pasijausti geriau dėl savęs. Reikia pripažinti, jog kartkartėmis ta pati liaudis visgi mėgsta susižavėti išskirtinėmis asmenybėmis, bet tas žavesys dažniausiai, deja, apkartinamas dar ir pavydo nuodais...

Tačiau, kad ir kaip ten bebūtų visada akcentuoju tai, kad tik geras pavyzdys turi būti užkrečiamas, o formuojant asmeninę drabužinę reiktų nebijoti rizikuoti, nevengti kiek netikėtų įvaizdžio eksperimentų – kad būtų lengviau nepasiklysti informacijos labirintuose, mūsų rubrikoje rasite gausybę savitų, išskirtinių asmenybių įvaizdžio sprendimų!

Neabejoju, kad taip kaip kažkas gali būti jūsų stiliaus įkvėpimo šaltiniu, taip ir kiekvienas iš mūsų gali tapti sektinu pavyzdžiu kitiems! Svajokliška viltis – kad savitumo paieškos stiliaus srityje taptų užkrečiama tendencija, apjungiančia vis didesnias žmonių grupes, o svarbiausia – neaplenkiančia niūriųjų skeptikų!

Šilčiausi linkėjimai,
Marija Palaikytė

Visi rubrikos „Gatvės stilius“ herojai – šioje galerijoje:

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką