Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 16d. 10:00

Gediminas Jaunius vėl ryžosi išvaizdos pokyčiams: „Nauja pradžia, nauja šukuosena“

Gediminas Jaunius
Asmeninio albumo nuotr. / Gediminas Jaunius

Visuomenės ir politikos veikėjo, televizijos laidų ir renginių vedėjo Gedimino Jauniaus gyvenime –permainos. Neseniai stebinęs „Versace“ 2019–2020 rudens–žiemos kolekcijos įkvėpta, gyvūnų kailį imituojančia šukuosena, jis ir vėl pakeitė išvaizdą. Šį kartą prodiuseris nusidažė plaukus itin madinga žila spalva.

Jau ir anksčiau Gediminas 15min yra sakęs, kad visų jo šukuosenų permainų kaltininkas – kirpėjas Tomas Pozdrazdis. Šį kartą vyras ir vėl atsidavė į šio plaukų stilisto rankas.

„Plaukų meistrui leidžiu dirbti savo darbą. Jis planuoja mano galvos stilių. Juo pasitikiu, dėl to kol kas žengiame šia drąsia kryptimi. Juk žmonės bent kartą per mėnesį nueina į kirpyklą, tai aš taip pat pakeičiu šukuoseną“, – apie šukuosenos pokyčius kalbėjo G.Jaunius.

Asmeninio albumo nuotr./Nauja Gedimino Jauniaus šukuosena
Asmeninio albumo nuotr./Nauja Gedimino Jauniaus šukuosena

Jis prisipažino, kad nuvykęs pas kirpėją dažniausiai tik pasitrumpina plaukus ir ne visada ryžtasi tokiems kardinaliems eksperimentams. Visgi paskutinis vizitas pas plaukų meistrą buvo išskirtinis: „Šį kartą pabandėme šiek tiek įdomesnę šukuoseną. Dabar juokiuosi, kad turiu tiek darbo, jog net pražilau. Mėnesį tikrai pabūsiu su šia plaukų spalva, bet nemanau, kad ilgiau.“

Tiesa, G.Jaunius tikino, kad išvaizdos pokyčius lemia ir jo gyvenimas bei nauja veikla: „Šiaip etapas yra labai dėkingas permainoms, nes pradedame du mėnesius truksiantį naujo televizijos sezono projektų filmavimą. Nauja pradžia, nauja šukuosena“, – 15min sakė Gediminas.

Ir nors jo stiliaus pokyčius kol kas pastebėjo tik artimiausi bičiuliai, vyras teigia sulaukęs tik pagyrimų.

„Labai keista, nes dauguma kolegų net nepastebėjo mano naujos šukuosenos. Tai nėra radikalus pokytis, nors tie, kurie daugiau su manimi dirba ir labiau pažįsta, sakė, kad ši spalva labai tinka. Kol kas atsiliepimai geri“, – pasakojo Gediminas.

Anksčiau 15min jis yra sakęs, kad turėjo įvairiausių stilių ir ilgų plaukus, o, kai dirbo televizijoje, girdėdavo gandų, kad juos tiesina, tačiau to niekada nedarydavo.

Moterys dažnai pavydėdavo mano tiesių plaukų, sakydavo: „Jie atrodo labai sveikai, kaip tau tai pavyksta, juk kasdien juos tiesini“, – linksmą situaciją prisiminė Gediminas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką