Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 lapkričio 11d. 19:05

Gerdos Žemaitės vyras apie sunkų žmonos nėštumą: „Daugiau negalėčiau matyti jos taip kenčiančios“

Gerda Stiklickienė ir Andrius Žemaitis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Gerda Stiklickienė ir Andrius Žemaitis
Pavasarį vaikelio susilauksianti „TV pagalbos“ žvaigždė Gerda Žemaitė atvira – jai su vyru Andriumi Žemaičiu pirmieji nėštumo mėnesiai buvo beprotiškai sunkūs. Kelias savaites trukęs lovos režimas, nuolatinė baimė, bet niekuomet negęstanti viltis. Dabar pora gali atsipūsti – baisiausia jau praeityje. Tiesa, tik Andriui namuose sunkiau – žmoną kamuoja hormonų audros, kurių metu, pasak jų, Gerda tampa kaip kobra.

„Vieną dieną teko skubiai važiuoti į ligoninę. Tąkart buvo minčių ir pačių blogiausių. Tos kelios paros buvo kritinės, labai sudėtingos. Tačiau šiandien galime atsipūsti, nes lyg ir tas visas pavojus praėjo“, – apie nėštumo pradžią laidai „Raudonas kilimas“ pasakojo Gerda Žemaitė.

Pasak „TV pagalbos“ žvaigždės, tuo metu ji be galo bijojo dėl savo vaikelio, tačiau nė akimirkai neprarado tikėjimo.

„Turbūt žodžiais neįmanoma nupasakoti, kaip sunku, kaip jautiesi. Bet kad ir ką medikai pasakojo, atrodo, viduje žinojau, kad tikrai viskas bus gerai. Tas dienas buvau kaip kiaušinis – iki tualeto buvo metras, tai tą metrą tik ir suvaikščiodavau, kol praėjo ta visa didžioji grėsmė“, – TV3 laidai sakė ji.

Lygiai taip pat dėl mylimosios ir vaikelio sveikatos nerimavo Andrius Žemaitis. Dabar jis sako nė už ką negalėtų pakartoti to paties.

„Trys savaitės buvo sunkios, ne tik pirmos dienos. Ten nebuvo gerai. Patologija buvo labai rimta. Kaip aš jaučiausi? Aš matau, kaip ji nori to vaiko. Vaikščiojo su nėštumo testu, kišo man po nosimi... Internete drabužėlius užsisakinėjo... O tada atsiduri ligoninėje. Matyti, kaip ji pergyvena, tai buvo paskutinis kartas, kai galėjau tą pakęsti. Tada aš sau pasakiau – viskas, sekančio karto nebus“, – prisipažino Andrius.

Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Gerdos Stiklickienės ir Andriaus Žemaičio vestuvės
Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Gerdos Stiklickienės ir Andriaus Žemaičio vestuvės

Pirmojo vaikelio Gerda susilaukė būdama 22-ejų. Tuomet ji manė, kad Markas, kuriam dabar 15 metų, bus vienintelis jos vaikas.

„Bet laikas bėga ir man pačiai natūraliai išaugo noras turėti kūdikį“, – šypsojosi ji.

Ultimatumą šiam norui Gerda pateikė Andriui iškart po vestuvių. Tačiau kaip sakė laidoje „Raudonas kilimas“, moteris paprasčiausiai negalėjo ilgiau delsti dėl savo amžiaus.

„Man ir medikai sakė, kad mano traukinys išvažiuoja, todėl turiu spėti įšokti į paskutinį vagoną. Jeigu nespėju, tada kuo toliau, tuo sunkiau būtų, tada atsiranda ir rizikos. Mūsų su Andrius amžius patenka į rizikos grupę“, – atviravo ji.

O ir kadangi Gerdos sūnus jau didelis, moteris labai norėjo, kad tas vaikiškas klegesys iš namų nedingtu. „Turėsime tokį pagranduką, džiaugsmelį pavasarį“, – nekantravo ji.

Paklausti, kaip į žinią apie pagausėsiančią šeimą reagavo jųdviejų vaikai, pora kalbėjo: „Mano Markas anksčiau vis klausdavo, kada brolis arba sesė bus. O dabar – jis tiesiog fainai sureagavo. Jis pats suvokia, kad skirtumas yra milžiniškas, faktas, kad tokio džiaugsmo, kai tarp brolių amžiaus būna 2 metai, nebebus“, – laidoje „Raudonas kilimas“ sakė Gerda.

„O mano vaikai jau suaugę žmonės, jie patys tuoj savo šeimas kurs“, – apie savo atžalas kalbėjo Andrius.

Ingridos Taparauskaitės nuotr./Gerda Stiklickienė su sūnumi Marku
Ingridos Taparauskaitės nuotr./Gerda Stiklickienė su sūnumi Marku

Jau dabar Gerda po truputį lėtina savo tempą, o gimus vaikeliui žada visiškai atsiriboti nuo darbų.

„Man jau labai reikėjo pokyčių. Nors man labai patinka mano darbas, aš labai gerai jaučiuosi, save realizuoju. Bet jau norisi pasirūpinti, pabūti namuose, pasidžiaugti tomis smagiomis, nepakartojamomis akimirkomis, kurios labai greitai prabėga, vaikai be galo greitai auga. Nesinori ko nors praleisti. Todėl dabar galvoju, kad visą save dabar sukoncentruosiu į vieną vienintelį tikslą – buvimą kartu su kūdikėliu, kuris yra Dievo dovana“, – džiaugėsi G.Žemaitė.

Visgi Andrius turi kiek kitokią nuomonę: „Ji po mėnesio man sakys, kad ieškočiau auklės, nes ji jau norės dirbti. Aš ją žinau“, – juokėsi jis.

„Nesakau, kad visiškai nenorėsiu grįžti, gal ir smagu būtų truputėlį pasidarbuoti. Nors iš manęs draugės dabar juokiasi, kad kai turėsiu kūdikį, nenorėsiu niekur išeiti. Ir man pačiai taip atrodo, kad šįkart bus kitaip“, – svarstė Gerda.

TV3 nuotr./Gerda Žemaitė ir Andrius Žemaitis
TV3 nuotr./Gerda Žemaitė ir Andrius Žemaitis

Andrius neslepia, kad pastaruoju metu jam namuose tenka vaikščioti ant pirštų galiukų – nuotaikos čia keičiasi labai dažnai.

„Man tai yra pirmas toks vaiko laukimas, kai moteris nuo visiškos laimės iki pilno susierzinimo sugeba nukeliauti per 30 sekundžių“, – juokėsi A.Žemaitis.

„Man su pirmuoju vaiku taip nebuvo... O dabar tikrai jaučiau hormonų audras, jos mane labai stipriai veikia, gal dabar šiek tiek mažiau... Bet kartais iš šalies pasižiūriu – o dieve, kaip kobra. Aš šiaip niekada taip nesielgiu“, – antrindama laidoje „Raudonas kilimas“ juokėsi Gerda Žemaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tailande už Andriaus Žemaičio ištekėjusi Gerda Stiklickienė vestuves pakartojo ir Marijampolėje

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką